Jump to content
Arnold

Mr.Dron & Mr.Mesi - kas Oti kukutajad ?

Recommended Posts

qmaster: see parempoolsem laristab eesti keeles puhtalt, sai kunagi trenni ka koos tehtud. aga nagu n2ha sygisestest v6istlustest ja antud piltidest, poseerimisoskust on vaja neil veel t2iendada.

Muudetud kasutaja Churka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes asjast midagi ei tea võiks suu kinni hoida, eks ju ....?

Ei ole mõlema puhul tegu vene rahvusest inimesega. Üks on puhas eestlane :)

Ja välja ei ole nad midagi nii järsku karanud... kui te oleksite rohkem võistlusi vaatamas käinud (või isegi pilte vaadanud), siis teaksite, et Marek on juba laval käinud.

Ja keemikuteks ei oleks mõtet neid kohe tembeldada... suur lihasmass ei tähenda veel keemiat. Kui te revalis trennis käiksite, siis te näete, palju selleks trenni tegema peab, et ka sarnaseks saada.... ca 6 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole mõtet rääkida teemal, millele ei ole siiani kinnitust ! See, et tüübid on suured, ei tähenda kohe ju dopingut. :)

Nii võib ju igaühe meist patuseks tembeldada. :)

hehe, igaüks meist kindlasti nii suur pole et dopingukahtlus on :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi saab dopingu kontrollis positiivse tulemuse. Mina ei ole midagi öelnud. :)

kas sa tead midagi mida me ei tea?

kui ei tea siis pole jah eriti hea nii laimata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see Ott on mingi jumal või, te teda viimasel ajal näinud olete üldse,et siin kohti jagate juba. Mees on nii pisike , et oleks paras noorega võistlema panna. Siit ka küsimus Otile.. Mis lahti mees? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Las see, mida keegi tarvitanud on jääb nende endi südametunnistuse peale, ei ole mõtet selle üle siin arutada, niikaua kui pole tõestatud vastupidist, on kõik inimesed süütud. Ise näen neid revalis iga päev ning nende vorm on muljetavaldav, Mareku jalad jäävad ta ülakehale küll alla, kuid eks igalühel ole omad tugevad ja nõrgad küljed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see Ott on mingi jumal või, te teda viimasel ajal näinud olete üldse,et siin kohti jagate juba. Mees on nii pisike , et oleks paras noorega võistlema panna. Siit ka küsimus Otile.. Mis lahti mees? :)

sa oled nii loll et ise ka ei saa aru vist mida sa räägid,enne mõtle ja siis ütle.

sa mõtled,et otti kotib ka su arvamus või. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see Ott on mingi jumal või, te teda viimasel ajal näinud olete üldse,et siin kohti jagate juba. Mees on nii pisike , et oleks paras noorega võistlema panna. Siit ka küsimus Otile..  Mis lahti mees? :)

sa oled nii loll et ise ka ei saa aru vist mida sa räägid,enne mõtle ja siis ütle.

sa mõtled,et otti kotib ka su arvamus või. :)

Millegipärast kotib see sind ma vaatan, muidugi Ott võidab siis ka kui ta peaks Eestikatel koos Colemaniga võistlema. See ei ole ju mõeldav, et esinumber kaotaks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see Ott on mingi jumal või, te teda viimasel ajal näinud olete üldse,et siin kohti jagate juba. Mees on nii pisike , et oleks paras noorega võistlema panna. Siit ka küsimus Otile..  Mis lahti mees? :)

sa oled nii loll et ise ka ei saa aru vist mida sa räägid,enne mõtle ja siis ütle.

sa mõtled,et otti kotib ka su arvamus või. :)

Millegipärast kotib see sind ma vaatan, muidugi Ott võidab siis ka kui ta peaks Eestikatel koos Colemaniga võistlema. See ei ole ju mõeldav, et esinumber kaotaks :P

Asi on selles,et ei ole mõtet teist nii maha teha,meeldib sulle kui sa oled midagi saavutanud elus ja siis hakkab mingi nolk lambist iba suust välja ajama.

Muudetud kasutaja Strong poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oii kas hakkab jälle tõesti peale veh?? polegi ammu sellel teemal räägitud :)

tõesti ravige välja see juba..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nüüd ma saan aru, et kõik foorumikülastajad küll terve mõistusega ei ole. Sorry, aga nii see on. Ma saan aru, et minu kohta on kritiseerimist küll, aga niipea kui mõni suurem mees leidub, kohe tembeltatakse dopingusõltlaseks, teatakse teda kohe isiklikult- ta on venelane, palju väiksemaks jäänud, tegelt pole üldse nii suur ja mida kõike veel.

No mehed nagu mäed ju ja muidu ka toredad inimesed. Kui endal midagi paremat näidata, tule ise võistlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates oli see parempoolne mees aastad 1-2 tagasi tunduvalt suurem kui ta praegu on. Preaguseks on ainult pool sellest mehest alles jäänud. :D

endal oli sama mulje aga kuivem on ta ka ikka väga kõvasti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No nüüd ma saan aru, et kõik foorumikülastajad küll terve mõistusega ei ole. Sorry, aga nii see on. Ma saan aru, et minu kohta on kritiseerimist küll, aga niipea kui mõni suurem mees leidub, kohe tembeltatakse dopingusõltlaseks, teatakse teda kohe isiklikult- ta on venelane, palju väiksemaks jäänud, tegelt pole üldse nii suur ja mida kõike veel.

No mehed nagu mäed ju ja muidu ka toredad inimesed. Kui endal midagi paremat näidata, tule ise võistlema.

mina isiklikult olen kade nende peale, ma ei tea kuidas teistega on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie oleme tavalised fiskulturnikud, kes kaib monikord saalis ja pole vaja kadestada! Varsti olite ka suured, ainult tehke trenni ja tulemused ise tulevad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates oli see parempoolne mees aastad 1-2 tagasi tunduvalt suurem kui ta praegu on. Preaguseks on ainult pool sellest mehest alles jäänud.  :D

endal oli sama mulje aga kuivem on ta ka ikka väga kõvasti!

Sorry, kuid siiski ei usu, et see ainult sellest tingitud on. Ta on ikka liiga palju väiksemaks jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ylbort:kas sa oled end kunagi kuivaks ajanud, vaata palju sinust järgi jääb, siis kommi siin midagi.

Enne oli see tüüp ka paraja sea välimusega, võiks isegi õelda täis söönud siga, vähemalt tüüp näeb vaeva ja tuleb lavale.Meeste ees müts maha, mitte ärge laimake.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njaa võimsad on nad küll aga kui see tõele vastab, et nad dopingu imejad on siis minu poolest olgu nad nii võimsad kui tahavad minult nad respecti ei saa.

Üks keemik on sult respecti siiski saanud , või on see sinu pilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
metsikult laiad õlad sellel vasakpoolsel

ta osales tervexil selles hantlivõistluses ka:D

ainult vähi tegi temast rohkem :D

mis see hantlivõistlus endast kujutas ka ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
metsikult laiad õlad sellel vasakpoolsel

ta osales tervexil selles hantlivõistluses ka:D

ainult vähi tegi temast rohkem :D

mis see hantlivõistlus endast kujutas ka ?

50kg hantli ühe käega õlalt surumine

tal tuli vist 3-4, vähil 8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oo

kõlab tugevalt. Kas istudes või seistes ja kas puhtalt surumine või väheke tõukamise moodi kehanõksuga ?

seistes, kehanõksuga :D

ega see kerge ole, proovige :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×