Jump to content
Sign in to follow this  
püss

valu seljas

Recommended Posts

milles või asi olla, kui astun paremale jalale, siis käib lõikav valu läbi alaseljas natuke paremal pool, see pole kohe kindlasti mitte lihasevalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

see arvasti närv, mis on kuhugi vahele läinud. Proovi kuskil mingi aeg pea alastpidi lõdvalt rippuda ja tee seljale venitusi. Proovi selga ragistada, siis läheb paremaks. ripu toru otsas käed rihmadega kinni hästi lõdvalt ja tee küljelt-küljele liigutusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tõstuki harjutused on kyll head, kuid ei soovitaks neid teha teadmata kuidas t2pselt miskit venitust ja painutust sooritada.

soovitaks minna neuroloogi v6i neurokirurgi juurde, aga kuna sinna on v2ga pikad j2rjekorrad, aitaks v2ike petmine. e sis mine traumapunkti oma valuga ja sealt saadetakse sind eriarstide juurde ning ootamine v6tab aega m6ni n2dal, m6ne kuu asemel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm...kusjuures mul sama asi, ainult, et vasaku poolega. mul pidevat valu ei ole, aga kummardades ja peale väikest jooksu tuleb tagasi :rolleyes: . kui arsti jutule saad lähiajal, siis kirjuta siiagi, mis räägiti. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kõige parem on arstlik kontroll.Aga omast kogemusest ja teadmistest tean väita, et ega venitamine halba ei tee ja ega kahju kindlasti ei too.Lihtsalt jälgi oma keha, tunneta teda ja muidugi jõu ja valuga pole mõtet väänata.Isegi kaelapiirkonna lülide vigastuste korral on venitus lahase panekul lubatud.nii et kas käsipidi või jalgupidi võimalikult rahulikult ja vabalt end rippu, kui tunned et annab järgi on hea , samas valu ei pruugi veel enne kahte kolme päeva kohe kaduda.kõige tõenäolisem võib see olla jõutõmbe vigastus,kus lüli on vedi välja sopistunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) just tund tagasi tulin selja-arsti juurest. Mul selline probleem, et saan teha kõike- tõstmist, jooksmist ja muid asju korralikult ilma valuta, aga ei saa kallutada keret taha vasakule. Siis kui ma seda teen siis mul on ka selline närvivalu. Soovitati teha venitusi ja vältida sellist tegevust, mis seda valu esile kutsub, isegi selle proovimist, et kas on valus veel või mitte. Määrati 4 korda käimist manuaalterapeudi juures, kes hakkab tegema spetsaalseid mazaase ja venitusi. Kui siis parmaks ei lähe siis tehakse seljanärvi blokaad - süst selga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×