Jump to content
killu88

Tere Kiivikas

Recommended Posts

soovitan oodata sügisesi meistrivõistluseid

Tavaliselt tekkib siis selline situatsioon, et noh.. ootame siis. Ja sügisel mõtled, et võiks kevadeni oodata ja siis jälle sügiseni ja ennem kui aru saad, ongi juba 5 aastat möödas ning väärtuslik lavakogemus on käest lastud.

Minu arvamus on see, et kohale võiks ikka tulla. Ja proovida. Mis siis ikka, kui teised sassid on ehk paremad ja ei saa esikohta. Lavaga peab kah harjuma. Endal küll kogemus puudub kulturismivõistluste laval käimisega, kuid olen tegelenud eelnevalt KÕVASTI (koori)laulmisega.

Ennem võistlustele minekut sai kõvasti kulutatud vähemtähtsate külakohtade/kirikute lavalaudu ning siis peaüritusel lavale minnes lihtsalt närv puudub, kuna oled asja lihtsalt nii käppa saanud, et sa annadki endast parima ilma sellele mõtlemata.

Nii et kindlasti tule. Kogemused kaaluvad raudselt üle tulemuse ning piisavalt kogemusi saades hakkavad ka kohad paranema.

Mõistatuseks jäävad ka soovitused ja mehed, kes teevad massi koguaeg (ka foorumis on meil siin mehi, kes teevad vaid massi ning räägivad, kuidas nad 5 aasta pärast tulevad mütsiga lööma). Get real. Kui sa pole ÜHELGI võistlusel käinud, puudub sul ka KÕIK võistluseelne kogemus - kuidas siis toituda, kuidas kuivatada, kuidas SIIS trenni teha. Nii et ILMA selle kogemuseta sa lihtsalt hävid, ükskõik kui suur junn sa võistlusvälisel ajal oled.

Tule igal juhul!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun Rebasega. Ükskõik mis alaga tegemist, siis võistluskogemus ja kaotamiskogemus on hösti vajalikud asjad teel edule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Killu kuna trenni lähed? Profiti või Sporihalli sis anna teada, ma tulen kah!!! Tahan oma silmaga ka kaeda :o

Käin esmaspäev, kolmapäev, reede ja pühapäev profitis kell 16:00

Eks tule läbi kui tahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üsna hea võrrelda ennast tolle killu'ga. Ma olen kusagil 3kg raskem.. jalad ei ole absoluutselt nii vormis kui sinul. Aga selg tundub nõksa suurem.. jällegi mitte nii kuiv. Pilt ka : http://www.picfury.com/e/SELG-1.html

Ise pole küll eriti lavale ronimisele mõelnud.. aga räägi, palju sul biitsa ümbermõõt ka?

Tere päris hea selg;)

Aga ma pole biitsa mõõtnud veel aga võin ära mõõta täna sõbra jures ja öelda;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh kui see juba siuke teema on siis check dis out. Ääremärkusena see, et ei päevagi kulturismitreeningut vaid ainult igasugust muud. Poseerida ma muidugi ei oska.

reittt-1-th.jpg

reittt2-1-th.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jajah Jackie... kooli ajal olin ma lihtsalt väike paks poiss kelle sees oli eneselegi teadmata ka palju füüsilist potentsiaali :o

Ei tegelt mingil hetkel põhikooli lõpus kui ma tennist mängisin veel, siis sai ka rasva maha, aga keskkool tegi oma töö :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei lasku ka detailidesse, aga miks kuradi pärast 5 kuud tagasi tehtud pilt reljeefsem JA suurem on kui praegune?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama siin. 5 kuud vanal pidil on biitsepsi ilusti näha, aga praegusel pildil pole teist õieti ollagi. Kahtlustan, et uuemal pildil ebaõnnestus poseerimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu arvates on köik siia pandud pildid suhteliselt tavalised kondikubud..... :o

Aga pane äkki oma pildid siia, saame kõik sind imetleda..

Seniks kuni sa pole seda teinud, jätad lihtsalt lambi-tondi mulje, kes ajab mõttetut illi suust välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu arvates on köik siia pandud pildid suhteliselt tavalised kondikubud..... :o

Aga pane äkki oma pildid siia, saame kõik sind imetleda..

Seniks kuni sa pole seda teinud, jätad lihtsalt lambi-tondi mulje, kes ajab mõttetut illi suust välja.

kui keegi siin lambi-tont on siis ei ole see igatahes mina.Ma ei saa sellest aru kuidas saavad üldse sellised tiltsid kellegile nöu anda kuidas toituda ja trenni teha kui endal on praktiliselt keha ümmargune 0!?!?PS! Kui keegi ennast puudutatuna tundis andge teada..

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×