Jump to content
killu88

Tere Kiivikas

Recommended Posts

Tahaks ka väga tulla aga ei oska veel eriti poosetamist ja ma ei tea kas sellised lihased mis mul on sobivad üldse näidata=) Aga kas muidu mõni päev ennem saaks keegi õpetada ka mind poosetama või nii.Tahaksin kogemuste poolest tulla olen 17 aastane 65 kg 173cm pikk.Võin ka saaata sinule endast pilte võiksin homme pildid teha ja siis saata ning näidata.Ja hea oleks kui oskate öelda kas tasub siis tulla või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii on hea poose jalad maas ja käed ka maas ja püksid ka maas B) mida sa ikka poosetad ise oled kondiroobert ja juba poosetab ;)

No napster ole hea mees ja tule minu juurde sooviks kokku saada sinuga.Jutuga oled vist päris kõva mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii lühikese ajaga sa küll poseerimist ära ei õpi,see võtab ikka aega.Kaua sa muidu aeroobset ja dieeti oled pidanud.(et nagu võistlusteks valmistud)

Massi on ka sul muidu suht vähe kui su tavakaal on 65 kg.

Ma mõtlen seda,et kui su tavakaal oleks mingi 75 kg ja võistlusteks oleksid 65 kg,siis oleks see normaalne. ,aga sinu kehakaalu puhul jääksid sa suht kondiseks arvan.

Aga kui tahtejõudu ja kogemuse saamiseks lähed siis miks mitte,ise soovitaksin sul järgmisi võistlusi oodata ja praegul massi hakata koguma. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii lühikese ajaga sa küll poseerimist ära ei õpi,see võtab ikka aega.Kaua sa muidu aeroobset ja dieeti oled pidanud.(et nagu võistlusteks valmistud)

Massi on ka sul muidu suht vähe kui su tavakaal on 65 kg.

Ma mõtlen seda,et kui su tavakaal oleks mingi 75 kg ja võistlusteks oleksid 65 kg,siis oleks see normaalne. ,aga sinu kehakaalu puhul jääksid sa suht kondiseks arvan.

Aga kui tahtejõudu ja kogemuse saamiseks lähed siis miks mitte,ise soovitaksin sul järgmisi võistlusi oodata ja praegul massi hakata koguma. B)

tõsijutt

ja see sõna pole tõesti poosetamine vaid poseerimine:D

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

osaleda võib ju ikka, kui ise tahab? Pealehakkamine on pool võitu või kuidas see on... igatahes kui võitu ei saa siis kogemusi ikka, kui tulevikus plaanib võistlema hakata siis tulevad kasuks. Ja kui nagunii end suveks vormi tahab ajada (vähemalt enamus noortest) siis võib selle dieedi natuke pikema teha, rasva% natuke veel madalamaks ja võistlustelt läbi käia. Poseerimist peaksid ikka õppima jah, muidu ei ole midagi teha. Kui alles laval esimest korda näed-kuuled nendest ja üritad teiste järgi asendeid sisse võtta siis sellest ei tule midagi head välja B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peegli ees ju hea poseerimist harjutada. Vaatad kohustuslikud poosid üle ja hakkad pihta. Vahel nigunii vahid end peegli eest, kuda lihas välja näeb jne... vähemalt mina teen nii B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep, seal bb.com lehel on üsna hösti õpetatud. Olen ise need videod läbi vaadanud ja enamvähem selgeks saanud kõik. Ei tea küll kas just väga õigesti, kuid hindele 4 teeks in ära B) Ja peale trenni hea küll jah, seda lihast mida treenisid, imetled peegli ees (biitseps - topeltbiitseps eest, selg - lailihas eest jne..) Muidugi kui õppida vaja siis võid kasvõi iga päev kõik poosid läbi harjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Viimastel võistluseelsetel päevadel on sellega hilja hakata tegelema, selleks ajaks peab olema ka selge vabakava, mis ei ole vähemtähtis. Pildid võid saata või tulla teisipäeviti 16.00 - 18.00 Reval - Sporti -võin su üle vaadata ja öelda oma arvamuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Viimastel võistluseelsetel päevadel on sellega hilja hakata tegelema, selleks ajaks peab olema ka selge vabakava, mis ei ole vähemtähtis. Pildid võid saata või tulla teisipäeviti 16.00 - 18.00 Reval - Sporti -võin su üle vaadata ja öelda oma arvamuse.

Kahjuks ma elan võrus ja ma ei saa tallinna igapäev tulla.Aga ma panen täna õhtuks pildid ülesse ja siis võiksid arvamuse avaldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti tasub võistelda. Kaotada pole ju midagi. Saab lavakogemuse, mis tuleb ainult kasuks. Aga eks seda massi võiks rohkm olla jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miinused:

1)kõht

2)lailihas

3)trapets

4)reis

Plussid:

1)käed

2)säär

3)rind

4)selg

Areneda küllalt,välimuse järgi pole sa veel dieedi ja aeroobsega ka eriti veel peale hakanud ja nüüd küll juba hilja sellega pihta hakata.soovitan oodata sügisesi meistrivõistluseid. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miinused:

1)kõht

2)lailihas

3)trapets

4)reis

Plussid:

1)käed

2)säär

3)rind

4)selg

Areneda küllalt,välimuse järgi pole sa veel dieedi ja aeroobsega ka eriti veel peale hakanud ja nüüd küll juba hilja sellega pihta hakata.soovitan oodata sügisesi meistrivõistluseid. :o

tõsijutt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×