Jump to content
puma2003

kehakaal

Recommended Posts

Mul selline probleem,et olen 171 pikk ka kaalun 54kg.Et oleks vaja võtta kaalus juurde,yks soovitas trenni teha,aga ma eelmine usvi tegin mingi 2 kuud vms ja polnud mingit abi.Kas keegi saaks aidata,et võtta kaalus juurde?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega kahe kuuga ei saagi mingit head tulemust! Siit ka järgnevad küsimused: kas kava oli õige, kas kordused olid õiged, kas toitusid õigesti jne. vasta nendele ja saad targemaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kava oli suht õige minu arust.Toitumisele eriti tähelepanu ei pööranud ja see et söö rohkem kui kulub ei mõju mul,sest suht kiire ainevahuts ja massi juurde saamine väga raske.Mul olen 2 aastaga terve kilo juurde võtnud ainult

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

blablabla. Ise olin sünnist saati kleenuke. Aint nahk ja kondid. Tõesõna! Arvasin, et mul on lihase kasvatamiseks "valed" geenid kuna olin 2 aastat jutti(suvise pausiga) kõvasti treeninud ning tulemus oli nullilähedane. Ka kolmas aasta ei toonud erilisi tulemusi, loomulikult mingid tulemused olid, aga kehvad. Seejärel otsustasin toidulisandite kasuks, kuid mis ma veel tegin ja mida palju tähtsamaks pidama hakkasin oli puhkus ja toitumine. Hakkasin end ise harima ning nüüdseks on iga mu treeningsamm korralikult läbimõeldud. 2 aastaga olen yle 20 kg juurde võtnud. Aga neist meestest aru küll ei saa, kes tegelevad paar kuud ning vaatavad et tulemusi eiole ja jätavad järele. Isegi kõige harimatum vend peaks aru saama, et need tulemused nii kiiresti tulla ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui õigesti teha siis ikka saab küll!

Kui kahe kuuga tulemusi ei ole, siis on midagi selles kahes kuus tugevalt raisatud aeg!

Ei ole enam aasta 1980.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klassivend, kes hakkas samuti 16-selt treenima võttis alguses neli kilo trenniga maha. Ja peale seda hakkas uuesti kaalu koguma.

Mul sama lugu, kui treenima hakkasin olin 65, siis hakkasin järsku maha võtma ja kaal langes vist isegi 59 peale, mõtlesin mis jama on, kuid kui olin umbes pool aastat trenni teind, tõusis kaal mul uuesti 65 ja praegu olen 1,5 aastat trenni teind, kaalun 70.

Ma alguses mõtlesin et noh, paarist kuust peax küll aitama, et kaalu juurde võtta, kaalu erilist ei tulnud, kui vormi muutus oli küll väheke eristatav, kuid see oleneb jällegi geenidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
blablabla. Ise olin sünnist saati kleenuke. Aint nahk ja kondid. Tõesõna! Arvasin, et mul on lihase kasvatamiseks "valed" geenid kuna olin 2 aastat jutti(suvise pausiga) kõvasti treeninud ning tulemus oli nullilähedane. Ka kolmas aasta ei toonud erilisi tulemusi, loomulikult mingid tulemused olid, aga kehvad. Seejärel otsustasin toidulisandite kasuks, kuid mis ma veel tegin ja mida palju tähtsamaks pidama hakkasin oli puhkus ja toitumine. Hakkasin end ise harima ning nüüdseks on iga mu treeningsamm korralikult läbimõeldud. 2 aastaga olen yle 20 kg juurde võtnud. Aga neist meestest aru küll ei saa, kes tegelevad paar kuud ning vaatavad et tulemusi eiole ja jätavad järele. Isegi kõige harimatum vend peaks aru saama, et need tulemused nii kiiresti tulla ei saa.

mis toidulisandeid ma kasutama peaks ja mida yldse sööma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalu juurde võtmine ei olene üldse treeningkavast ega millestki. Ainult söömisest. Treeni hea kavaga, kui piisavaltr ei söö siis kaalu ei tule. Treenid mingi jubeda kavaga, aga sööd nagu siga, saad ikka massi juurde.

Toidulisandist pole sul vast ikka kasu. Enne loe natuke artikleid, vanemaid foorumis küsitud küsimusi sama teema kohta saad rohkem aimu. Siis saad ise ka aru, et pole nii väga vaja seda lisandit. Kui päev otsa sööd puht lihtsüsivesikuid, siis see 1 sheik ei muuda ikka midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×