Jump to content
daemon

Kas siiski Ott või Marek?

Recommended Posts

Oma silmaga nähtu põhjal võib öelda, et praegusel hetkel on Kalmus Marek absoluutselt Eesti parim kulturist B)

Teine asi on muidugi, et WFF (isegi selle profiliiga vist) ei ole IFBB-ga võrreldav, aga võistelda EKFL egiidi all mees oma sõnul enam ei taha.

Marek, oled parim ning isegi Dennis Jamesiga sobid samale pildile ;) Edu sulle edaspidiseks!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmus näeb küll jah Dennise kõrval parem välja kui Ott! Käisin isegi Tervexil ja Ott oli Dennise kõrval suht poisike

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Kalmust võib veel kunagi ka Eesti Kulturismis näha?

Äkki Marek Kalmus vastab sellele B)

Sellele olen ma vastanud juba. Vastus on Ei, seni kuni EKFL-i eesotsas on praegune mees , ma seal ei võistle. Ja mis see mulle annaks, Ott on niikuinii PARIM!!! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtetu vaidlus, see on käinud sellest ajast kui ma esimest korda absoluutseks tulin 1999a. Vahepeal rahunes maha kui asi oli vist vaatajate jaoks selge, nii kui tekkib kahtlusi läheb jälle lahti. Reeglid on lihtsad kaks korda aastas toimuvad Eestis võistlused ja kõigil on võimalus osa võtta. Reeglid on kõigile teada, nii et ootame võistlema, see niisama arvamine ja oletamine ei maksa midagi (kui esikohti jagataks suuruse eest, siis oleks Kalmus juba 10xabsoluutne) loomulikult kui kontrollid puhtad oleksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtetu vaidlus, see on käinud sellest ajast kui ma esimest korda absoluutseks tulin 1999a. Vahepeal rahunes maha kui asi oli vist vaatajate jaoks selge, nii kui tekkib kahtlusi läheb jälle lahti. Reeglid on lihtsad kaks korda aastas toimuvad Eestis võistlused ja kõigil on võimalus osa võtta. Reeglid on kõigile teada, nii et ootame võistlema, see niisama arvamine ja oletamine ei maksa midagi (kui esikohti jagataks suuruse eest, siis oleks Kalmus juba 10xabsoluutne) loomulikult kui kontrollid puhtad oleksid.

Plaa-plaa-plaa... Just nimelt, KUI KONTROLLID, PUHTAD OLEKSID!!! MITTE EI OLE ASI KONTROLLITAVAS. ;)

JA JA, MA ARMASTAN SIND SAMAKÕVASTI! B)

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oehh

kõige lihtsam oleks kui teema lukku paneks, nii ei jõua kuhugi, ainult kistakse haavu lahti B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõndisin messil mitu korda Marekist mööda ja oli plaan temaga pilti teha kuid mees oli kuidagi tõsine ja nii mõtlesin et vist ei hakka tülitama parem! Aga muidu Marek Kalmus minu iidol!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõndisin messil mitu korda Marekist mööda ja oli plaan temaga pilti teha kuid mees oli kuidagi tõsine ja nii mõtlesin et vist ei hakka tülitama parem! Aga muidu Marek Kalmus minu iidol!

VABALT OLEKS VÕINUD TÜLITADA, KAHJUKS ON MU NÄGU NAGU ON. KÕIGE HIRMUTAVAM VAST KA POLE. B)

AGA KIIVIKAS VÕI KALMUS.....? SELLE TEEMA VÕIKS JAH UNUSTADA.

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ka kysida ei julgenud, aga pildi tegin siiski 2ra, kui ta puhkas B) Loodan, et Marek ei pahanda.

http://www.kewldood.msn.ee/02.04.2006%20102.jpghttp://http://www.kewldood.msn.ee/02.04.2006%20102.jpg' target='_blank'>

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust, et see teema jälle tõstatatud sai. Lihtsalt piltide alusel on raske otsustada, kes parem. Nädalavahetusel aga avanes võimalus mõlemat meest korraga kasvõi ühes ruumis oma silmaga näha B)

Järeldused tehku igaüks enda jaoks ise. Minu arust Eesti kulturismi arengu jaoks pole sugugi hea, et konkurentsi kunstlikult piiratakse, ning võistlustele tulles juba teada, kes millise medaliga koju sammub.

Loodan, et kunagi näeb mõlemat meest ikkagi ühe lava peal võistlemas, ning pärast ausat võistlust enam selliste teemade üle ei vaielda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×