Jump to content
Angel-liis

kui palju on liiga palju

Recommended Posts

Puusa suhtes võib asi olla puusaliigestes.

Palju su pikkus ja kaal praegu on?

Üldiselt kaal numbrina on mõttetu eesmärk... teiste - usaldusväärsete - inimeste hinnang koos enese hinnanguga on selles vallas isegi kõige parem, sest ise võid end pisut valesti tajuda või muutusi mitte märgata jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki teed möned pildid meile endast?

ning vöibolla peaksid konsulteerima minguseguse treeneriga, mitte siin suht suvaliste meeste-naiste käest nöu küsima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sorry ,et ma nii lolle küsmusi esitan...algajate asi... B)

Hmm.....ma nüüd nokiks natuke siia vahele.....ALGAJA? Ja milleks sa siis niimoodi treenida rabeled?Sul muud elu ei olegi peale trenni? Tööl/koolis ei käi? Ise ju ütlesid, et kulturistiks saada ei taha...

Treenid ja treenid küll, aga ei ole endale põhilisi asjugi selgeks teinud. Sinu rabelemisel ei ole ju mingit kasu, kui õieti süüagi ei oska...Asja võiks veidi tasemini võtta, sest varem või hiljem võib see tuhin ületreenituse või mõne vigastusega lõppeda ;)

Sest nagu me ju kõik teame: lihas kasvab, kui me PUHKAME peale trenni (+õige toit) mitte siis kui me üldse ei puhka ja teeme päevas päeva tundide kaupa sporti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käid mõni päev isegi rohkem kui 2X trennis???

Kuidas see võimalik on, et nii palju? Sry, aga kas sa oled natuke hull? B)

No ma saan võibolla aru, et käid veel iga päev (mis on ka liiga palju), aga et rohkem kui 2X päevas.............

Kui sa veel toitud ka lahjalt ja ka jõutrenni ei tee (bodypump on vaid kerge lihastreening), siis varsti oled ületreenitud kondikubu, kelle rasvaprotsent on all igasuguse arvestuse - juuksed kukuvad välja, küüned murduvad, päevad jäävad ära jne jne. Kui aga sööd rammusamaid toite, ei ole siiski nii suur aeroobse teeningu hulk mingil juhul enam kasulik.....kui ei usu, siis küsi kindlasti nõu asjatundjate/treenerite käest, kes sulo kindlasti nii palju aeroobset teha ei soovita!

Ära piina oma keha....keha tahab ka puhata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud inimesed väidavad, et pingutad end le ja pingutad end üle. Aga tuleks mõelda, kui palj need inimesed ise sporti harrastavad, kes seda räägivad..

Hmmm, minu tutvusringkonnast väga vähesed. Arvatavasti on oma sisetudele kõige õigem kindlaks jääda. Kui aga tõesti esinevad ülevsimuse tunnused, siis on vist aeg pausi pidada:)

no mina olen trenni tehes pingutanud küll ja praegu pean hoo maha võtma, sest valu on sees :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×