Jump to content
Arnold

EKV 2006 - tulekul !

Recommended Posts

Kohtunike kogu :

Indrek Otsus, Tallinn

Fred Antson, Tallinn

Kaja Tuisk, Tallinn

Z.Selinhhin, Maardu

S.Malinin, Narva

Andres Lepp, Tartu

Oleg Anda, Tartu

Tanel Toomela, Pärnu

Raivo Piiber, Pärnu

Usun, et piisavalt suur ja erapooletu seltskond.

Loodan siiralt, et kohtunikud hindavad täna seda mida näevad,

mitte seda mida kuulevad !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
endal plaanis järgmine aasta minna vaatama, kas arnold classicut või mr olympiat

cheebaskunk@hotmail.com on mu email, võta kaasa mind!

ps! loodan et siia kah hea pildiseeria tuleb:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna on info vaba päev, nagu näha... kell on pea 23:00 juba ja ei siin lehel, ega spordiuudistes ega ka mujal pole võistluste kohta piiksugi. Sügisel anti vähemalt jooksvalt siingi teada, mis seis on, kuid nüüd on kõik lausa unustuste hõlma vajunud :)

Sügisel olid ju tähtsamad võistlused ka. Kui täna oli Eesti karikavõistlused, siis sügisel olid Eesti meistrivõistlused

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mis seal ikka. Kiivikas jälle absoluudis esimene. Imre Vähi absoluudis teine. Vootele (bohemianrhapsody) oma kaalus esimene, absoluudis kolmas. Robert Nool (muc) oma kaalus esimene, absoluudis teine. Andrei Abrossimov oma kaalus esimene.

pildid üritan öö jooksul ära uppida ja lingi annan arvatavasti hommikul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andku Jumal mulle jälle andeks, aga ma ei saa aru, mis VALEMIGA sai Vähk olla Absoluudi teine, ÜSNA SELGELT oleks pidanud olema 2. koht Oleg Fjodorov. Kõik, kes käisid võistlust ise kohapeal oma silmaga vaatamas, said olla tunnistajateks Fjodorovi erakordsele kuivusele. See oli erakordne! Ka on Oleg lihasmassi arvestades Imrest pisut kobedab. Ning kolmandaks - Fjodorov ei ole ka mitte halb poseerija, rahvale esitas ta suurepärase vabakava - ma ütleks, et see oli õhtu parim!

Aga jah - kõike eelnevat arvesse võttes, eriti arvestades tema kuivust, ei saa ma aru miks platseerus mees 3. kohal???

Te võite öelda, et kohtunike otsus jne. bla bla bla, kuid ütlen veelkord, kes käisid kohapeal, pidid tunnistama Fjodorovi paremust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on Vend Vähi 2. koht täiesti ära teenitud. Aga kui Andrei Obrossimov jalad suuremaks saab ning natuke kuivemaks end teeb, siis teeb ta Kiivikasele ka ära absoluudis. Proportsioonid on tal ikka palju paremad (talje näiteks), ainuke nõrk koht on jalad, nagu paljudel teistelgi. Säärt pole enamusel üldse. Kaks meest, kellel on rahuldav säär, on Kiivikas ja Fjodorov.

PS: Fjodorovi vabakava oli suurepärane, Nazarenko oma ka muljetavaldav :) Aga enamuse muusikavalik jättis siiski soovida - eriti noorte seas. Mõni väga tahtis laval valssi tantsida, mõni balletti.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Ausalt öeldes on mul sügavalt savi, mida vend Rückenberg ja CO siin targutab." - Kui sul nii savi on, siis miks sa sellele üldse reageerisid???

Teiseks - kuidas ise Fjodorovi eilset esitust kommenteerid??? Oli ta sust siis halvem???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja veel, see millele sa Imre vihjad (dopinguteema) - selles ma ei kahtlegi, aga ma arvan, et see on ka jama, kui suhtumine on selline, et aah, mees on küll parem, aga paneme ta juba eos kohe allapoole ära, sest on selge, et mees on ilmselgelt keemiat pannud!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre võiti Fjodorovi ühe punniga .

Imre 12 punni

Oleg 13 punni

Kohtunikud hindasid seekord rohkem vormi .

Kuigi Fjodorov oli ka ühes oma parimatest vormidest,

Väga tasavägine võistlus oli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas selline teema ei tuleks siin amazonis kõne alla, et võiks ka nüüd ja edaspidi peale võistlusi üles tulla ka kohtunike hinnanguleht - näeks kes, kui palju ja mida andis!!!???

Seda mitte ainult antud diskussiooni kontekstis, vaid ka üleüldse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas selline teema ei tuleks siin amazonis kõne alla, et võiks ka nüüd ja edaspidi peale võistlusi üles tulla ka kohtunike hinnanguleht - näeks kes, kui palju ja mida andis!!!???

Seda mitte ainult antud diskussiooni kontekstis, vaid ka üleüldse!

jap hea idee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis hinnangu leht. Punktid on tulemustega koos ju olemas ning mida siin enam vaielda, tulemus on ju täpselt nii nagu pidi olema. Võistlus oli eile mitte täna. Peale nende oli veel heas kuivas vormis Voogla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Merike Madar võistles? Kas ta eelmisel aastal lõpparvet ei teinud? Ehk on see näpukas ja naiste kulturismis osales Merike Sula? :)

See oli ikka Merike Madar.Piltidel oli ta ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige, Marekiga 100% nõus, võistlus oli ära, punktid paigas ja lõpptulemust ei muuda enam peale dopingukontrolli miski!

Ent arvan siiski, et üldsust kindlasti huvitaks mitmel korral ja millised kohtunikud on pannud Vähki esimeseks ja Otti teiseks, samamoodi - millised kohtunikud ja mitmel korral on pannud Fjodorovi teiseks ja Vähki kolmandaks. Ja kas ehk keegi Fjodorovi esimesekski pannud???

See ei ole ju ometi salastatud info!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, miks te võistlejate kallal kaagutate sellepärast, et kohtunikud nii või naa otsustasid?!? Nemad teevad ju kõik mis neist võimalik, et hästi platseeruda, aga ega nemad ise endale seda kohta ei anna siis kas teenitult või teenimatult!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust oli see Dima hoopis üks parimaid nende piltide järgi mis siin oli. reis oli ümaram vb. ka tiba suurem kui Otil. aga säär jäi alla Otile. Õlg ka ühe pildipeal paistis eest suurem ja laiem. tagant aga mitte.

hea massiivne ikkagi...

te siin hindate jah nagu rohkem neid kuivi mehi aga minuarust kuivus on -rasvapõletus mõne kuu teema ja vesi naha alt viimaste päevade teema aga MASS... sellega näeme me pidevalt aastaid ju vaeva, see ikka kõige tähtsam näitaja!kuivax võib igaüks kähku tõmmata

nagu ma aru saan, et kasulikum on dopingukontrollist keelduda parem, et trahvi mitte saada?

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×