Jump to content
Arnold

FitGirl 2006

Recommended Posts

eks asi on maitses ka, mulle isiklikult anoreksikud ei meeldi :D

Huvitav, mina küll ei näe pildil oleval naisel ja anoreksikul mitte midagi ühist?

Anoreksik peaks minu teadmiste põhjal olema kondihunnik, kes on kohe näljast kokku kukkumas, ehk koolemas, sest pole tal ei lihast ega pekki skeleti ümber, ning vaevalt, et üks anoreksik suudab esineda rahvale ja teostada selliseid keerulisi elemente nagu fotol näha.

TANK võttis mul sõnad suust B) , nii ilmselt ongi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest super-heas vormis naine! Ilusaid lihaseid on alati hea vaadata....siis tuleb endal ka suurem trenni-isu peale B) ja suurem motivatsioon trenn võimalikult hästi teha :)

Mina kyll aru ei saa neist meestest, kellele paksukesed naised meeldivad....hea kinni krabada...no mulle kyll mehe õllekast või suurest tagumikust kinni ei meeldiks krabada, seega ei mõista miks peaks ka vastupidi mõnus olema seda teha???

Eheee....ja see kes siin arvas, et anorektikuga tegemist on....no siin soovitaks kyll põhjalikumalt inimese anatoomia tunnis käia :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit arutelust on hea näha, kui erinevalt inimesed mõistavad selliseid ilusaid sõnu nagu vormikas, sale, anorektiline jne.

Kui üks ütleb sale, siis teine mõtleb anorektiline. Kui üks ütleb vormikas, siis teine mõtleb pekikuhi. Ja siis tuleb välja, et kõik räägivad samas naisterahvast :(

Naine pildil on ilmselgelt väga heas vormis.

Ilmselt "kuivem" kui paljudele meeldiks ja naisterahva puhul harjunud oleme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh on ikka kasvatamatud kutsikad, kuidas võib selliste kendade neidude kohta nii nõmedasti klähvda - lihtsalt nõmikud !

Panen ühe tüdrukute ühise pildi veel, äkki ikkagi tulevad mõned innustavad kiidusõnad ka ?

Omalt poolt : Tüdrukud Teie kõik olete super tublid !

post-19-1143741433_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võitja ja ka ülejäänud osalejad minu arvates naiseilu tipp (mõtlen selle all fitnessiharrastajaid).

See jutt, et naisel peab olema, mida katsuda- see on ju täielik jama! Kui midagi mudida tahad, siis sõtku leivataigent, naine peab olema ikka trimmis ja sile, siis mõnus silitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esiteks, naine on keegi kes saab sust aru ja keda ka ise tunned arusaavat. põhiliseks jääb ikkagi see mida naine suudab sulle moraalselt anda, no loomulikult ka füüsiliselt. enda naine teeb mul trenni küll, kuid ta ei ole eriliselt trimmis. tipstops naika kerge rasvapolstriga. aga kahjuks pean tunnistama, et ikkagi kõige rohkem kütavad mind fitnessi aladega tegelevad naised. kahel põhjusel. 1.nad on esiteks VÄGA seksikad ning särtsakad. 2. kui naine on heas vormis(ka mees) ütleb see niimõndagi inimese iseloomust. nõrga tahtega inimene ei saavuta seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võitja ja ka ülejäänud osalejad minu arvates naiseilu tipp (mõtlen selle all fitnessiharrastajaid).

See jutt, et naisel peab olema, mida katsuda- see on ju täielik jama! Kui midagi mudida tahad, siis sõtku leivataigent, naine peab olema ikka trimmis ja sile, siis mõnus silitada.

tegelikult, kõikidele ei sobi olla kuivad. pean tunnistama, et ikkagi osad naised näevad SUPER välja kerge rasvapolstriga. aga kõik see on maitse küsimus. maitse pärast teadagi isegi sõdu peetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino milline mees ikka tahaks, et naisel "suurem" on :D Sellest ka "ei meeldi".

Minu arvates on pildil üsna kena daam. Samas võib ka palju lopsakam naine kena olla. Väga piiratud vaated on siin mõnel.

PS. Ja ANOREKTIK, ANOREKTIK on see sõna! Õpi kirjutama või ära kasuta nii keerukaid väljendeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu täpselt...hale vaadata, kui ikka noorel inimesel nö päästerõngas ümber vöö......kui mees oleksin, ega siis katsuda küll ei tahaks, vaadata isegi mitte. Lihases keha palju mõnusam ju;)

Täpselt minu mõte!

Eriti rõve vaatepilt on see, kui siis selline üleääre upitava punuga tsikk paneb veel nabapluusi ja madala vöökohaga põksid\seeliku selga :P Siis mõtlen küül, et ma võiks sellisel juhul lausa bikiinidega igal poole käia :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eriti rõve vaatepilt on see, kui siis selline üleääre upitava punuga tsikk paneb veel nabapluusi ja madala vöökohaga põksid\seeliku selga

Irw, ma ükskord nägin pealt, kuidas üks vanamutt ütles ühele veidi korpulentsemale plikale, kes kandis toppi ( on vist top, kui kõht on paljas?), et mis sa käid siin tänava peal liputamas, endal pekirullid külje peale, ennem võiksid kaalust alla võtta. Oi, siis läks plika poolt andmiseks, et mis sa vanamoor siin mölised, mis see sinu asi on.

Õige jutt vanaeidel, kui ikka pekirullid kõhu peal, siis pole esteetiline toppi kanda. Mingisugune sündsusetunne võiks ka ikka olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väikestel poistel on alaväärsukompleks veidi enam trimmis naiste puhul kellel ka raasuke musklit on...

Ega siin paremat seletust polegi.... Liiga lihastes. :D Loll jutt, sellist juttu võib justament ajada vinniline teismeline kelle enda lihased on vääääääääääga valguvaesed ja kõhetud. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eino milline mees ikka tahaks, et naisel "suurem" on <_< Sellest ka "ei meeldi".

Minu arvates on pildil üsna kena daam. Samas võib ka palju lopsakam naine kena olla. Väga piiratud vaated on siin mõnel.

PS. Ja ANOREKTIK, ANOREKTIK on see sõna! Õpi kirjutama või ära kasuta nii keerukaid väljendeid.

Kas sul on paha tuju või mis? Nii palju kui on inimesi, nii palju on ka vaateid elule! Kas pole?

Ja mis vahet, kas anoreksik v anorektik aru ma ei saa - tähenärija!

Estlased olgem sallivamad, üldiselt on mul ikka suva küll sellest, kui kellelgi topi vahelt pekk välja vupsab, ega ei saagi kõik ühes mõõdus olla, kui ta ise rahul on ja õnnelik, siis on kõik ok! minu meelest on just lahe kui ka kobedamad naised on trendikalt riides ja käituvad vabalt ja ei põe oma voltide pärast. miks nad peaksid käima mingi kartulikott seljas?

Kuna reisin palju, siis nt selline hea tunne on mul külastada jõusaale läänes, seal on igasugust rahvast sõbralikult koos paksud, peenikesed, musklimäed - kõik teretavad, naeratavad, abistavad teineteist jne. Meil nohiseb igaüks omaette, surmtõsine ilme näos, mega palju ikka kritiseeritakse teisi. Tänu sellele kriitikale olemegi vist sellised tigedad siin Eestis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole midagi... need poisikesed kes praegast jõusaali läksid ja kardavad vormis naisi... saavad ka kunagi meheks ja paari aasta pärast kui endal juba musklit rohkem kui naistel siis hakkavad selliseid naisi lausa tikutulega taga otsima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×