Jump to content
RVN17

Rinnalt surumise võistlus!

Recommended Posts

Zad Palju surud? (Lihtsalt ei ole ise kunagi ühestki võistlusest osa võtnud ja huvitab)

Ja Marek ei ole kohe vaja nii kriitiliseks minna, saab ka rahulikumalt!!!

Kas sinu arvates ütlesin midagi valest? Praeguste noortega ei tohi enam üldse rääkidagi paistab. Koolis õpetajad neid nurka panna ei või rääkimata kiilaka andmisest ja tutistamises, sest muidu võib jõnglane ta kohtusse kaevata. Tegelased teevad sigadusi aga kuidas jõuavad. Vabadus!! Hehhh! Sealt saab alguse ka see, et keegi enam naljast ka aru ei saa.

Jamasti on kogu see värgents. Tulevik on igaljuhul masendav. Kui mina vanaks jään ja kepiga käima hakkan hakkan noori nagasid sellega taguma. Mul siis kama kaks kas istuda oma sitase pensi eest kusagil "lux" korteris või kinnipidamis asutuse koikul prii leiva peal. :D

Jajaa, Kalmus on tundlik ja kriitiline ja vihane. Üleminekuiga nagu keegi siin foorumis kunagi mainis. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Zad Palju surud? (Lihtsalt ei ole ise kunagi ühestki võistlusest osa võtnud ja huvitab)

Ja Marek ei ole kohe vaja nii kriitiliseks minna, saab ka rahulikumalt!!!

Kas sinu arvates ütlesin midagi valest? Praeguste noortega ei tohi enam üldse rääkidagi paistab. Koolis õpetajad neid nurka panna ei või rääkimata kiilaka andmisest ja tutistamises, sest muidu võib jõnglane ta kohtusse kaevata. Tegelased teevad sigadusi aga kuidas jõuavad. Vabadus!! Hehhh! Sealt saab alguse ka see, et keegi enam naljast ka aru ei saa.

Jamasti on kogu see värgents. Tulevik on igaljuhul masendav. Kui mina vanaks jään ja kepiga käima hakkan hakkan noori nagasid sellega taguma. Mul siis kama kaks kas istuda oma sitase pensi eest kusagil "lux" korteris või kinnipidamis asutuse koikul prii leiva peal. :D

Jajaa, Kalmus on tundlik ja kriitiline ja vihane. Üleminekuiga nagu keegi siin foorumis kunagi mainis.

Noorsugu on hukas :( OK, paneme vaidluse lukku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 18+ ja kaal 82-83 vahel. Seega tahan täpselt teada, kas tuleb piir või mitte.

tehke siis noorte jaoks -72.5, -82.5, 82.5+ ja juuniorite jaoks v6iks samamoodi, ainult veel yle 90 kiloste jaoks ka. Ja meeste(20+) jaoks v6iks siis yle 100 ka olla.

Jaa muidugi, nii tohutu eelarvega võistlus nagu see tuleb seal , teeme kindlasti kaalukategooriaid lausa iga kilo kaupa. Naised alates 40 kg 41, 42, 43 jne. kuni sajani välja. Noormeeste , juunioride ja meesega teema samuti. Kokku tuleb 10.000 kategooriat. Iga mees võistleb omas kategoorias, täpselt sellises palju ta kaalub ja tuleb Põlvamaa meistriks. Auhindadeks on igas katis võitjale mill krooni. Teine koht 700.000.- ja kolmas 400.000.- Kuna teisi ja kolmandaid kohti ei saa tulla siis peale võistlust paneme ülejäänud raha lihtsalt põlema ja tantsime sõbralikult käest kinni ümber tulekahju.

Pakun välja järgmised kaalud:

NAISED. Alla ja üle 50kg

Noored mehepojad kel vanust alla 18-ne. alla ja üle 70kg.

Mehed. Kuni 70kg, kuni 90kg, kuni 110kg ja üle selle. KÕIK.

Kuna surumisel on vabad reeglid, siis on seda ka kaalukategooriate puhul.

Kellele sobib võtab osa kellele mitte, vaatab pealt või istub kodus. Veelparem läheb Tallinnasse EKFL-i karikavõistlust vaatama.

njah. siis tulebki selline asi et 70 kilosed mehed peavad suruma samas kategoorias 90 kilostega! Lootusetu ju. Väga ebavõrdne võistlus paistab tulevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis mõttega siis need võistlused yldse tehakse, kui kergematele meestele võimalustki ei anta? Saatke kohe eesti kõvematele rinnaltsurujatele kutsed koju!

Need ka kõik sajakilosed. Vaadake siis nn "rasked mehed" kuidas te kõik põske saate! Te vist selle peale loodategi, et olete samas kaaluklassis 20 kg kergemate meestega, et siis tundute kõvemad mehed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis mõttega siis need võistlused yldse tehakse, kui kergematele meestele võimalustki ei anta? Saatke kohe eesti kõvematele rinnaltsurujatele kutsed koju!

Need ka kõik sajakilosed. Vaadake siis nn "rasked mehed" kuidas te kõik põske saate! Te vist selle peale loodategi, et olete samas kaaluklassis 20 kg kergemate meestega, et siis tundute kõvemad mehed!

Oi oi kui kuri :( Mina pakkusin välja omapoolse variandi. Mina ei ole võistluste peakorraldaja ega ka mitta mingi muu otsustaja. Loodan et Hr. Siim S. kes on selle võistluste korraldamisega "ametis" teeb Teile meelepärased kaalukategooriad ja saate kõik omasugustega mõõtu võtta. Mina tulen ainult kohtunikuks. Kuigi nende reeglite järgi võiks seda teha seal ükskõik kes.

Andke trennile pihta ja loodan, et tuleb kõigi jaoks meeldiv üritus. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind paneb ainult kahtlema, kas Marek ikka j6uad 3`se seeria teha v6itja raskusega. Aga noh kui tehtud saad, siis oled ikka k6va trenni teind.

Ex seda saab näha jah. Kui võitja surub üle 230kg siis annan alla. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis mõttega siis need võistlused yldse tehakse, kui kergematele meestele võimalustki ei anta? Saatke kohe eesti kõvematele rinnaltsurujatele kutsed koju!

Need ka kõik sajakilosed. Vaadake siis nn "rasked mehed" kuidas te kõik põske saate! Te vist selle peale loodategi, et olete samas kaaluklassis 20 kg kergemate meestega, et siis tundute kõvemad mehed!

OK, lõplikud kategooriad on sellised: *alla 18 aastased-üle ja alla 70kg

*18 ja üle on siis kuni 75kg, kuni 85kg, kuni 100kg ja üle 100kg

Need arvatavasti jäävadki. Kui kellelgi on muid mõtteid, siis andke teada. Ja kui on piisavalt palju kergemaid mehi, siis andke varakult teada!!

Sest võistluse eelarve ei ole teab, mis suur. Järgmised võistlused tulevad rohkemate kaaludega!!

Muudetud kasutaja RVN17 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks teha üldse kaalukategooriad. Teha, et noored ehk kuni 18a, ning siis vanemad ehk 18 ja üle. Ning wilksi punni järgi selgitada paremusjärjestus.

eii! kes rohkem surub see on parem, olenemata kehakaalust! mis kuradi wilks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaz - oled kompleksis, et numbriliselt surud kõvasti, aga kuna nii paks oled, siis protsendina kehakaalust surud vähem kui väiksemad mehed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jrx: l6ppudel6puks ikka huvitab inimesi rohkem, palju on max surutud yle-yldse. ple ealaski kuulnud, et kle palju surub -82 kg mees jne. Ja inimesed j2tke meelde, see pole ainult ilusate poiste foorum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jrx: l6ppudel6puks ikka huvitab inimesi rohkem, palju on max surutud yle-yldse. ple ealaski kuulnud, et kle palju surub -82 kg mees jne. Ja inimesed j2tke meelde, see pole ainult ilusate poiste foorum.

Väga õige jutt!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lobajutt, et kes rohkem see vingem! Kõvem mees on ikkagi see, kes ise normaalse kaalu juures suudab kõvasti suruda, mitte see, kes kaalub 160 kilo ja oma keharaskuse üles tõukab!

Muudetud kasutaja Larry poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Zad Palju surud? (Lihtsalt ei ole ise kunagi ühestki võistlusest osa võtnud ja huvitab)

Ja Marek ei ole kohe vaja nii kriitiliseks minna, saab ka rahulikumalt!!!

Hetkeseisuga surun nii 130-135kg üles.

Nagu siin selgunud on, siis kaalukategooria pärast muretseda pole mõtet. Kõva trenn teha ja lihtsalt kohale minna, eks seal selgub kus, kes ja kui palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OK, esialgsed kategooriad on sellised: *alla 18 aastased-üle ja alla 70kg

*18 ja üle on siis kuni 80kg, kuni 95kg ja üle 95kg

Need arvatavasti jäävadki. Kui kellelgi on muid mõtteid, siis andke teada. Ja kui on piisavalt palju kergemaid mehi, siis andke varakult teada!!

Sest võistluse eelarve ei ole teab, mis suur. Järgmised võistlused tulevad rohkemate kaaludega!!

Kui sellised kaalukatekooriad kehtima jäävad sis sa lähed alla 70 kilostega kokku ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna soovijaid oli päris palju, siis on kõige mõtekam teha sellised kaalud!!

Alla 18 aastased üle ja alla 70kg. 18 ja üle kuni 75kg, kuni 85kg, kuni 100kg ja üle 100kg.

Selliste kaaludega peaks enamvähem kõik rahul olema ma loodan!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna soovijaid oli päris palju, siis on kõige mõtekam teha sellised kaalud!!

Alla 18 aastased üle ja alla 70kg. 18 ja üle kuni 75kg, kuni 85kg, kuni 100kg ja üle 100kg.

Selliste kaaludega peaks enamvähem kõik rahul olema ma loodan!!

Mulle meeldivad ka need rohkem :o

Tahaks teada, et kuidas selle vanuse arvestusega seis jäi(kuni 18, 18-20, 21+ ?) ja kas vanust arvestatakse päevase täpsusega või lähevad samal aastal sündinud kõik ühte patta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naljakas, et kolmest alast just rinnaltsurumine kõige popim on. Ma ei ütle midagi halvasti - mida rohkem sporti tehakse ja võistlusi ja värki seda parem :P

Aga millal tulevad Kapa-Kohila MV kükis ja Järva-Jaani MV jõutõmbes :o ?

Eraldi jõutõmbe võistlusi on tehtud küll , üks oli kunagi Tallinas raekoja platsil. Rahvast , nii pealtvaatajaid kui ka võistlejaid oli palju . Tõmmati 300 ja rohkemgi. Punkte loeti wilksi järgi ja Silbaum vist võitis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna soovijaid oli päris palju, siis on kõige mõtekam teha sellised kaalud!!

Alla 18 aastased üle ja alla 70kg. 18 ja üle kuni 75kg, kuni 85kg, kuni 100kg ja üle 100kg.

Selliste kaaludega peaks enamvähem kõik rahul olema ma loodan!!

Mulle meeldivad ka need rohkem :o

Tahaks teada, et kuidas selle vanuse arvestusega seis jäi(kuni 18, 18-20, 21+ ?) ja kas vanust arvestatakse päevase täpsusega või lähevad samal aastal sündinud kõik ühte patta?

Vanuseklassid on alla 18 ja 18 ning üle selle!!

Vanust arvestatakse päevase täpsusega!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×