Jump to content
Zero Cool

5x5 Treening

Recommended Posts

Tere Ott!

Ma loodan et tee saate mulle nõu anda,kuidas edasi peaks toimima.

Veidike endast ja kavast mida olen järginud.

Vanus - 15a

kaal - 77kg

pikkus - 182cm

kehaehitus - tugev

sugu - mees

Olen järginud 5x5 systeemi(kulturistidele)(4x nädalas) 1,5 kuud.

Pole ühtegi korda vahele jätnud ja venitusi teen korralikult.

Kava olen järginud hoolikalt,rahulikult kõik läbi teinud nii et tunda annab(pole rapsinud ega kiiresti teinud)

Pole teinud algajate ega edasijõudnute kava.

Kava füüsilises mõttes jõuan veel teha, iga nädal korralikult 2.5kg juurde pannud.

Alustasin mõõdukate raskustega [baasharjutused] (Lamades surumine - 30kg nüüd 42,5kg)(Kitsa haardega surumine - 30kg nüüd 42,5)(Kükk - tühjal aparaadil nüüd 12,5kg+aparaat)(surumine kaela tagant - 20kg nüüd 32.5kg)(Kangiga seistes surumine - 20kg nüüd 32,5kg)(Jõutõmme - 40kg nüüd 50kg)

Enne kava tegemist ma ei teadnud midagi liigestest ega kavadest midagi,leidsin et see oli sobiv kava ja hakkasin seda lolli peaga järgima :s(teadmata et enne tuleb alustada algajate kavaga - edasijõudnutele ja siis alles see kava)

Siiani olen kavaga rahul,järgiks heameelega seda kava,kuid kas see on ikka kasulik minule ja mu liigestele?

Tunnen et tahaks treeningu sagedust suurendada,kolmapäev,lauppäev teha lisaks aerobaalset+kõht(kas võib?)

Energiat on väga palju isegi peale treeningut,kuid kas mu liigesed,lihased peavad sihukesele koormusele vastu??

Kas võin seda kava edasi järgida?

Mis kava peaks järgmiseks tegema? (algajate,edasijõudnute)

Ette tänades B)

Muudetud kasutaja Zero Cool poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×