Jump to content
paks

metallica

Recommended Posts

kas keegi läheb ka? täna müüakse pileteid al 10.00

mina igatahes lähen. sebisin juba pileti kinni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei usu elu sees, et nad need 60 000 piletit läbi müüvad, mis sest, et müüakse baltikumis, skandinaavias ja venemaal. Lihtsalt alati alguses tekitatakse tunnet, et ostke ostke ruttu, muidu jääte ilma. Eelmine kord oli hea, seekord jääb vist minemata, kuigi tahaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks mitte, see on ainuke kontsert Ida-Euroopas (oli vist ainult Ida-Euroopas, või oli koguni terves Euroopas?). Arvesta juba sellega, et Venemaalt tuleb kindlasti terve hunnik fänne. Pigem on häda selles, et paljudele ei jätku pileteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no-oh... eelmine kord oli 25000 inimest ja natuke rohkem kontserte. Tõsti, kõik on vahepeal rikkamaks saanud aga... Pakun, et 50 000 max.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas keegi läheb ka? täna müüakse pileteid al 10.00

mina igatahes lähen. sebisin juba pileti kinni  :D

Eelistan Länikut :) srry!

ma eelistan ka ennem länikut kui seda hard rocki pa*ka aga noh maitse üle ei vaileda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mitte, see on ainuke kontsert Ida-Euroopas (oli vist ainult Ida-Euroopas, või oli koguni terves Euroopas?). Arvesta juba sellega, et Venemaalt tuleb kindlasti terve hunnik fänne. Pigem on häda selles, et paljudele ei jätku pileteid.

nagu mina kuulsin on see ainuke kontsert skandinaavias ja baltikumis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mind huvitab on pigem see, et palju Spordlandi püsiklientidest kasutasid omal seda võimalust ja ostsid pileteid ennem tänast päeva. :)

EDIT: Muidugi Delfi kommentaatorid väidavad, et ainult 27 000 piletit on alles aga jah - kes teab kui tõesed NEED faktid on - seal ajavad kõik iba reeglina.

Link

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis mind huvitab on pigem see, et palju Spordlandi püsiklientidest kasutasid omal seda võimalust ja ostsid pileteid ennem tänast päeva. :)

EDIT: Muidugi Delfi kommentaatorid väidavad, et ainult 27 000 piletit on alles aga jah - kes teab kui tõesed NEED faktid on - seal ajavad kõik iba reeglina.

Link

Mina, kui sportlandi kunde, ostsin ennem ära. ;) Väga hea et ostsin, jube mis piletilevis ja statoilides toimub, meie lähedal siin sai isegi keegi lõuga :D

Aga hea pidu tuleb ikka! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegu Põhja- ja Ida-Euroopa ainsa esinemisega. Huvitav, kui varem räägiti 60 000 piletist, siis nüüd käib jutt 50 000 piletist.

Kuna teatud SMSi ette näidates sai Statoilist osta piletit juba ka laupäeval-pühapäeval, siis võimalik et oligi esmaspäevaks 50k järgi. Ma täitsa usun et ainult 20k järel, ainuke kontsert paljude riikide peale ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sportlandi kliendid ostsid 10 000 piletit? Arvestades et eelmine kord oli Metallica konsal üldse 25 000 inimest, siis seda ma küll ei usu. Arvan, et praeguseks hetkeks on läbi müüdud max 20 000 piletit. Ja siis tiksub veel 20 000 täis ülejäänud aja jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegu Põhja- ja Ida-Euroopa ainsa esinemisega. Huvitav, kui varem räägiti 60 000 piletist, siis nüüd käib jutt 50 000 piletist.

Kuna teatud SMSi ette näidates sai Statoilist osta piletit juba ka laupäeval-pühapäeval, siis võimalik et oligi esmaspäevaks 50k järgi. Ma täitsa usun et ainult 20k järel, ainuke kontsert paljude riikide peale ju.

Õige küll. Ainuüksi minu tutvuskonnas oli palju sportlandi vahendusel ostjaid, ma kujutan ette et üle eesti oli neid ikka päris palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult pidi asi nii olema, et alguses müüakse need 50 000 piletit ära, ja seejärel pannakse müüki veel 10 000 piletit. Vot tak.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sportlandi kliendid ostsid 10 000 piletit? Arvestades et eelmine kord oli Metallica konsal üldse 25 000 inimest, siis seda ma küll ei usu. Arvan, et praeguseks hetkeks on läbi müüdud max 20 000 piletit. Ja siis tiksub veel 20 000 täis ülejäänud aja jooksul.

Sa arvad tõesti et ainult sportlandi kliendid ostsid või? :) Kõik kes teadsid sellisest ostmisvõimalusest, ostsid. Kuna tavaliselt isegi ei vaadatud seda SMSi, siis ei olnud kliendiks olemisel erilist tähtsust. Minu tutvusringkonnas levis kuuldus sellisest võimalusest nagu kulutuli ja ostjaid oli kümnetes, mõnigi neist ostis 10 piletit korraga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teoreetiliselt võidakse osta hunnikute viisi kokku pileteid ja enne kontserti müüvad kasumiga maha....

:D Good business!

Mina kuulsin et juba kuskil 20000 piletit müüdi eile... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×