Jump to content

Recommended Posts

Endal oli ka nii, käisin ka südame uuringutel ja erinevate arstide juures aga öeldi, et kõik korras. See võib olla mingi roietevaheline lihas/närv mis valu teeb ja see mööduv valu. Ise kartsin ka midagi tõsist.Valu polnd küll väljakannatamatu ja väga tugev aga ikkagi kartsin. Kui arsti juures öeldi, et korras, siis ära muretse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui öeldi et süda korras, siis ei pruugigi südamelihastest valu tulla. See võib tingitud olla ka ribidevahelistes närvi või lihasvaludest vms. Ei oska täpselt seda sõnastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelen 6korda nädalas spordiga. Nendest 4 päeva teen aeroobset trenni, 2 korda jõusaal. Jõusaalis on personaalne juhendaja . Treeningud on rasked ja koormavad.

Siis hakkasid jamad, Kuna olen kasvueas poiss 16a., 198cm pikk, hakkasid mul vererõhu probleemid, peale jõusaali hakkas, paha , vererõhk läks kõrgeks, siis käisin spordiarsti juures, tegin EKG, saadeti mind ka südamefilmile., kõik oli korras!.

Nüüd kui vererõhuga on korras, siis juba mitmendat nädalat tunnen ma vahetevahel et nagu südamepiirkonnas pistab või valutab natuke... (valu ei ole tugev).

Nüüd olen jätnud ära 1jõusaali treeningu ja seal mis alles on seal teen kergelt, liigesed jne.

Aeroobse treeningu olen alles jätnud, söömist olen parandanud. aga ei ole ikka valu ära kadunud.

Tunnen muret, äkki on midagi väga valesti!

Mida see aeroobne trenn endast kujutab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on endal ka täpseelt sama asi olnud ja mulle arst ütles selle peale et lihtsalt ülekoormus on, pead puhkama ka korralikult mitte ennast 2 tulise roobiga peksma ja edasi andma kogu aeg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas EKG tehti lamavas asendis? Mõni kord võivad südameprobleemid esineda ka ainult stressi/koormuse all, ehk tasub seda uurida lähemalt..

tegin koormustesti spordiarsti juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust seda saab ja milleks hea on?

Saab igast apteegist, kõrvaldab südame rütmihäired, parandab veresoonte talitust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd on selline asi et kui mingis kindlas asendis olla või punnitada siis lööb valu südame juurde, muidu ei ole mingit pistmist või sellist, ! valu on nagu lihase vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli endal täpselt samamoodi. Lõpuks peale kuid arstide juures käimist oli diagnoos: äge roietevaheliste lihaste põletik. Algul polnud ka mul treeningute ajal valu, sest siis läheb see lihas soojaks ning ei tekita piina. Hiljem läks põletik aina suuremaks, et ka kirjutamine oli valus. Mulle kirjutati ühte sellist geeli mille nimi on "Hobusegeel". Pidin ka suu kaudu ibumaxi neelama, sest see likvideerib põletikku. 2 nädalaga oli kõik ideaalne. Trenni muidugi ei tohi taastumise perioodil teha, muidu ei ole sellest määrimisest ja neelamisest kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli endal täpselt samamoodi. Lõpuks peale kuid arstide juures käimist oli diagnoos: äge roietevaheliste lihaste põletik. Algul polnud ka mul treeningute ajal valu, sest siis läheb see lihas soojaks ning ei tekita piina. Hiljem läks põletik aina suuremaks, et ka kirjutamine oli valus. Mulle kirjutati ühte sellist geeli mille nimi on "Hobusegeel". Pidin ka suu kaudu ibumaxi neelama, sest see likvideerib põletikku. 2 nädalaga oli kõik ideaalne. Trenni muidugi ei tohi taastumise perioodil teha, muidu ei ole sellest määrimisest ja neelamisest kasu.

hobusegeel on mul kodus olemas, hakkan peale määrima!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ennem pole tundnud,et süda klopiks, nüüd viimasel ajal pikemat maad jookstes või käies hakkab kohe süda kloppima. Iga kord peale jooksmist pean võtma kindlasti validooli, sest rinnus süda hüppab. Validool teeb enesetunde paremaks, siis süda ei klopi nii palju. Puhkeolekus ei tunne üldse, et süda klopiks, aga kui jooksta kilomeeter maad, siis kohe tunda, et süda klopib. Tarvitan küll vererõhurohtusid, aga sportimise juures süda klopib nii hirmsasti,et tahab rinnust välja hüpata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ennem pole tundnud,et süda klopiks, nüüd viimasel ajal pikemat maad jookstes või käies hakkab kohe süda kloppima. Iga kord peale jooksmist pean võtma kindlasti validooli, sest rinnus süda hüppab. Validool teeb enesetunde paremaks, siis süda ei klopi nii palju. Puhkeolekus ei tunne üldse, et süda klopiks, aga kui jooksta kilomeeter maad, siis kohe tunda, et süda klopib. Tarvitan küll vererõhurohtusid, aga sportimise juures süda klopib nii hirmsasti,et tahab rinnust välja hüpata.

Oli kunagi samasugune jama, kui mul esinesid vererõhu ja südameprobleemid. Siis avastasin enda jaoks spordi ja sai üks päev natuke liiga tehtud. Õhtul süda kloppis nii hullusti, et mingist unest polnud tolkugi ja muudkui värisesin, asi lõppes kiirabiga. Edaspidi üritasin oma võimete piiresse jääda ja aegamööda kasvasin sellest probleemist lihtsalt välja.

Mingeid soovitusi kahjuks öelda ei oska, kui juba isegi vererõhurohtusid võtad, oled ilmselt ka palju arstide nõu kuulnud. Ehk peaksid siis neilt endilt uurima - mis aitaks, kui üldse aitaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ennem pole tundnud,et süda klopiks, nüüd viimasel ajal pikemat maad jookstes või käies hakkab kohe süda kloppima. Iga kord peale jooksmist pean võtma kindlasti validooli, sest rinnus süda hüppab. Validool teeb enesetunde paremaks, siis süda ei klopi nii palju. Puhkeolekus ei tunne üldse, et süda klopiks, aga kui jooksta kilomeeter maad, siis kohe tunda, et süda klopib. Tarvitan küll vererõhurohtusid, aga sportimise juures süda klopib nii hirmsasti,et tahab rinnust välja hüpata.

Mis aitab sydamekloppimise vastu? Treening ... individualse treeningprogrammi j2rgi. Koorust tuleb t6sta j2rk j2rgult. Ostke pulsikell, see aitab teil koormust valida.

Ei armasta rohtusid ja ei taha neid ka soovitada.

K6rge verer6hk on reguleeritav ka toitumise ja treeninguga.

Validoolini treenimine tuleb 2ra unustada. Jooksmise asemel k6ndige ja v6imelge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk tuleks teha mingi pikem periood rahulikul pulsil aeroobset..nii et säiliks hea enesetunne ja siis jah järk-järgult tõsta koormust. Treenimata süda ei peagi vastu kui kohe suur koormus taha panna ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Olen hetkel kodureziimil südamelihasepõletikuga ei ravinud korralikult välja ja nüüd ka rütmihäired.

Küsimus selline ,et millal võin jätkata uuesti jõu- ja lihasekasvatus trenni pärast haigust? Ja kuidas peaks alustama esimesi trenne???

Ette tänades... Ermo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×