Jump to content
r2stik

hommiku võimelmine

Recommended Posts

sorry seltsimees uss aga minuarust on jõu tegemine hommikul vara unise peaga tsipa jama.

Kujuta nüüd ette, et jala päev on ootamas.

On külm talv ja väljas on pime. Sina ärkad tund(?) varem üles, et jõuharjutusi teha. Mis seal ikka. Hambaid, nägu pesemata tood kõrvaltoast mingi raskuse (kangi ketastega?) ja hakkad täiskükki tegema. niih teed ära 3 seeriat ja 8-10 kordust (oletame, et hetkel üritame massi toota). Seejärel laod raskuseid kangile juurde ning üritad poolkükki peale teha, kuna muid masinaid ju kodus ei leidu (loe: kodu ei meenuta jõusaali sisustuse poolest).

Niih tund aega toredasti sisustatud ja aeg pesema ning kooli minna? :)

muhahaaa

mingisugune joogatamine või miskid tai tsiid ja ssang yongid või midagi muud minujaoks tundmatut hiina värki võid ju tegelikult teha.

Lihtsalt kerge venitamine ja ringutamine tuleb (hommikuti) alati kasuks. ;)

Kui ärkamisega probleeme, võid ka külma dushiga end äratada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõjaväes tehtud ja päris efektiivne:

Hommikujooks 1-1,5km sörki

Käteringid ette, taha

Küünarvarte ringid ühtpidi, teistpidi

Õlaringid, mõlemat pidi

Puusaringid, mõlemat pidi

Ülakeha ringid, käed rinnal ristatud, mõlemat pidi

Põlveringid nii et põlved pöörlevad vastupidi üksteise suhtes, ühtpidi, teistpidi

Põlveringid koos põlvedega, mõlemat pidi

Sõrmseongus kätega randmeringid samaaegselt jalalabaga ringe tehes, hiljem teed teise jalalabaga.

Võid lisada veel kätekõverdused toenglamangus, lõuatõmbed ja kõhulihased igat üks seeria näiteks

Kogu võimlemine võtab kokku ca 15min. Hommikujooksu jätaks ma ise ära, kuna see võtab kõige rohkem aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mingisugune joogatamine või miskid tai tsiid ja ssang yongid või midagi muud minujaoks tundmatut hiina värki võid ju tegelikult teha.

Lihtsalt kerge venitamine ja ringutamine tuleb (hommikuti) alati kasuks.  ;)

Kui ärkamisega probleeme, võid ka külma dushiga end äratada.  :)

Ja siis mudi kõrvalestasi :D Keegi teadja kirjutas, et pidavat vereringele mingit moodi kasulik olema ja et tark just ärgates seda teha ;)

Tõsijutt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina leian et hommikuvõimlemine on väga hea... põhiliselt just liigeste lahti saamiseks... ja vere käima saamiseks... jõuharjutused suht mõttetud... 5min enne hommikusööki... aga ise ei ole veel endal regulaarselt sisse harjutanud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah. Minu arvates on selline teguviis nahast väljapugemine. Tegu pole ju enam hommikuvõimlemise, vaid jõuharjutustega.

Kuna seoses kooliga pole võimalik iga nädal trenni minna või saab seal käidud 1 kord nädalas, siis on see väga normaalne tegevus.

Ja mis moodi see imelik on?

Kellele hommikuvõimlemine, kellele jõuharjutused...mulle igatahes hommikuvõimlemine. Ning tänu sellele olengi praegu nii heas vormis.

Seda ma teen jah, iga päev!

Kui ei meeldi ära tee!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

? Kuidas saad sa seda hommikuvõimlemiseks nimetada? Tead sa ehk üldse, mis asi see võimlemine ikka on?! Need kolm harjutust, mida sina teed, on puhtalt jõuharjutused. Kui sinu jaoks on jõuharjutused võimlemise eest, siis sa oled kas hull või siis jõujunn. Pealegi, kui sul pole aega jõusaalis mässata, siis saad sa neid harutusi ka peale kooli teha. Või mis?

Sa oled veel koolijüts. Kas kiireks ei lähe hommikul sellise jamaga tegelemine? Enne kükke peab jalad ilusti soojaks tegema jne. Või tegid sa kooliga kompromissi, et hilined?

Ja loomulikult ei meeldi see mulle, sellest tulenevalt ma neid hommikuti ka ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mingisugune joogatamine või miskid tai tsiid ja ssang yongid või midagi muud minujaoks tundmatut hiina värki võid ju tegelikult teha.

Lihtsalt kerge venitamine ja ringutamine tuleb (hommikuti) alati kasuks.  ;)

Kui ärkamisega probleeme, võid ka külma dushiga end äratada.  :)

Ja siis mudi kõrvalestasi :D Keegi teadja kirjutas, et pidavat vereringele mingit moodi kasulik olema ja et tark just ärgates seda teha ;)

Tõsijutt!

kõrvalestade teema sulatõsi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
? Kuidas saad sa seda hommikuvõimlemiseks nimetada? Tead sa ehk üldse, mis asi see võimlemine ikka on?! Need kolm harjutust, mida sina teed, on puhtalt jõuharjutused. Kui sinu jaoks on jõuharjutused võimlemise eest, siis sa oled kas hull või siis jõujunn. Pealegi, kui sul pole aega jõusaalis mässata, siis saad sa neid harutusi ka peale kooli teha. Või mis?

Sa oled veel koolijüts. Kas kiireks ei lähe hommikul sellise jamaga tegelemine? Enne kükke peab jalad ilusti soojaks tegema jne. Või tegid sa kooliga kompromissi, et hilined?

Ja loomulikult ei meeldi see mulle, sellest tulenevalt ma neid hommikuti ka ei tee.

Pole peaaegu kordagi elus kooli hilinenud.

Peale kooli ei ole jõudu(kõht tavaliselt väga tühi) ega ka motivatsiooni neid harjutusi teha(aju on juba seadistatud õppimisele).

On vaja siin vinguda minu võimlemise üle? Teema alustaja küsis ja mina vastasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne kükke peab jalad ilusti soojaks tegema jne.

Vahue, keharaskusega kükid normaalses tempos ja eeldusel, et sa ei ole mingi fatso ja põlvi ilusasti jälgides ONGI väga hea soojendusharjutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×