Jump to content
m2rten

kaal

Recommended Posts

Ise kaalun 75kg ning pean seda igati normaalseks kaaluks oma 180cm juures. Samas on soov vähendada oma rasvaprotsenti. Kuid siiski enesetunne on hetkel hea ning trenni ja kõike jõuan teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kollid peaksid minema poodi "riided täidlastele" :)

Ise arvan et 69 on liiga vähe. 75-85 on hea sellise pikkuse juures.

suur number ei päästa teksad need mis vöökohast parajad kindsust jalga ei lähe ja need mis kindsust parajad vöökohast meeletud pane kaks mind sisse.

ise olen 180cm pikk ja kaalun natuke alla 110kg rasva umbes 15% hetkel täiest normaalne päris hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas saab küsida nii, et eeldada, et vastajad sinu vanust teavad?

Olen jälginud oma töökaaslasi vanuses 30+, mitmel töökohal.

Neil on toitumine ja kaal üldse maagiline nähtus, võrreldamatu 17a-se isiku omaga.

Eraldi teema on vanurite, sh ka minu, kaal ja rasva% ja toitumis-käitumine ja treening jms, kuid oluline küsija puhul on oma vanus öelda kindlasti sedalaadi küsimuse puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olin juba 16-aastaselt sama pikk kui praegu (183 cm), aga siis kaalusin alla 70 kg (vist 67-68 vms), kõhulihaseid küll näha ei olnud, seega vist isegi rasva ka natuke oli. :D Praegusel hetkel kui ajaksin ennast näiteks kulturismivõistluseks heasse vormi, siis kaaluksin ka rohkem kui 70 kg.

Nagu juba aru saada, ei saa rääkida mingist täpsest "normaalkaalust", väga palju oleneb millest see kaal koosneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×