Jump to content
m2rten

kaal

Recommended Posts

Minu arust on see täiesti normaalne kaal. Või vähemalt ei peaks sa põdema nagu see tädi, kes tahab paksuks saada. :lol: Vähemalt ei ole sa rasvane. :P Pealegi, sale ja sile ongi tänapäeval moes olla. Vaata kasvõi meie pealinna inimesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on see täiesti normaalne kaal. Või vähemalt ei peaks sa põdema nagu see tädi, kes tahab paksuks saada. :lol: Vähemalt ei ole sa rasvane. :ph34r: Pealegi, sale ja sile ongi tänapäeval moes olla. Vaata kasvõi meie pealinna inimesi.

Päris kont ju küll pole eriti moes nüüd olla... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere. oskab keegi öelda, palju oleks optimaalne kaal 180cm-se pikkuse juures? :lol: hetkel kaalun 65, mis on kindlalt liiga vähe. palju on normaalne kehamassiindeks?

Mina kaalun ~110-115kg ja olen väga rahul.Suveks vast vähendan nii ~10kg võrra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei oska nüüd öelda, kuskil 75-80 kg oleks sellise pikkuse juures normaalne

ise olen 174cm ja 72-75 kg vahel ja täitsa normaalne, paks ei ole kuskilt otsast, lihas on keskmine enda arust, ja kont ka ei ole:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks inimesed on erinevad, aga kehamassi indeksi pakutava normkaalust võiks vabalt oma 10kg ikka rohkem kaaluda (seejuures rasvaprotsent mitte eriti üle 10-12). Konkreetselt 180cm puhul võiks 90+ ikka olla.

Kunagi kaalusin 64kg (pikkust 186cm). Siis mõtlesin, et 80-90kg võiks olla juba hea tulemus - tutkit: praeguseks 88kg ja tundub, et alla 105kg pole mõtet eesmärki seada.

Kehamassi index annab sulle keskpärase numbri - kui saavutad selle, siis oledki "normaalne" ehk harju keskmine ehk mitte midagi ütlev.

Eesmärk võiks olla ikka hea välja näha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et normaalne mehe kaalu arvutamise valem oleks: pikkus(cm)-106 = ideaalkaal(kg)

Põhjendaksin seda sellega, et enamus atleetidel nagu suusatajad, jalgapallurid jne. on keskmiselt sellised näitajad...loomulikult neil selle juures suht madal rasvaprotsent.

Ja nad ei näe mitte pahad välja, pigem tunduvad sellised loomulikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks see kaalu number jah sõltub ikka kehatüübist ise olen 1,89 m pikk ja loogiliselt enamus pakuks mu ideaalkaaluks 80-90kg , kuid ise olen hetkel 94kg ja väliselt lihtsalt üks veidi suurema kondiga pikk sale poiss ,kuid kui tahaksin turskem olla , mille poole praegu püüdlengi siis peaksin umbes 10-15 kg raskem olema ja sellise kaaluga ma küll ei alluks ühelegi kaalu arvutamisvalemile nii et.. need valemid ja igasugused arvutused on.............. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen 180 cm pikk ja kaalun hetkel 107kg. ja olgem ausad seda on vähe 120kg võiks ikka ära olla. väga kuiv ei ole, aga rasvas ka kaugeltki mitte. rasva % 15 kandis umbes hetkel.

Muudetud kasutaja wenom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris kont ju küll pole eriti moes nüüd olla... :o

aga mine riidepoodi ja proovi endale leida normaalsed viigipüksid, mis keskosast ei lotendaks, kuid reitele ka ruumi jätavad. järjest enam tuleb turule meesterõivaid "kontidele", kasvõi baltmani Slim seeria näiteks. ei pea ennast nüüd mingiks kolliks, olen 1,82 pikk ja kaalun 95 kilo, kuid need riided mulle selga ei lähe.

normaalkaal on selline kaal, mille puhul tunned ennast hästi nii füüsiliselt kui vaimselt - vaadates peeglisse oled endaga rahul. (ekstreemsusi siia näite alla ei võtaks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga mine riidepoodi ja proovi endale leida normaalsed viigipüksid, mis keskosast ei lotendaks, kuid reitele ka ruumi jätavad. järjest enam tuleb turule meesterõivaid "kontidele", kasvõi baltmani Slim seeria näiteks. ei pea ennast nüüd mingiks kolliks, olen 1,82 pikk ja kaalun 95 kilo, kuid need riided mulle selga ei lähe.

normaalkaal on selline kaal, mille puhul tunned ennast hästi nii füüsiliselt kui vaimselt - vaadates peeglisse oled endaga rahul. (ekstreemsusi siia näite alla ei võtaks)

Kollid kollideks. Mina oma 175cm pikkuse ja 82kg kehakaalu juures ei leia endale teksaseid. Need mis pikkuselt sobivad pitsitavad reiest ja need mis reiest parajad need on jällegi liiga pikad :o Võib olla mul liiga paksud jalad (mitte lihases, aga paksud) :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et kaal sõltub sinu vanusest..

Kui sa oled ütleme 15, siis 90kg on minumeelest ikka natuke liiga palju,

aga kui sa oled 25 siis 90kg pole sugugi hull.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere. oskab keegi öelda, palju oleks optimaalne kaal 180cm-se pikkuse juures? :o hetkel kaalun 65, mis on kindlalt liiga vähe. palju on normaalne kehamassiindeks?

Optimaalne kaal milleks?

Kehamassiindeksi järgi oled sa normi piires kaaludes 60 - 80 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et võta 5 kilo juurde ja oled tipp topp.

Ise olen 189 ja kaalun 69 kg. Julgen ausalt öeldes peeglisse vaadata.

Aga mingi 10 kg võiks umbes vabalt juures olla, siis julgeksin randa kah minna. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen ka 180cm ja kuskil 67kg. Päris kont ikka, aga alles alustanud ka treeninguga ja ega see 70kg mägede taga pole ja siis juba 80 jne. :(

Kusjuures mõned kuud tagasi kaalusin sootuks 61 ja selle suve eesmärk oligi 70 kätte saada. eks näis kas see ka õnnestub. :o

Muudetud kasutaja r3dd3vil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×