Jump to content
Undionu

Sumomaadlus

Recommended Posts

Sumokatel võib jõudu ikka päris kõvasti olla, kui trenni tehakse mehemoodi, mass on ainult boonuseks ja reljeefsust arendama ei pea. Ega pole lihtne teist säärast 150-kilost meest vööst üles tõsta ning ringist välja kanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei usu, et kulturistidel oleks lihtne läbi lüüa, eriti profisumos. Olen osalenud Eesti MV sumos, kehakaal kuni 115 ja peab ütlema, et isegi minu vabamaadleja kogemustest jäi väheseks. Eelised on neil, kes on harrastanud näiteks d?uudot, kus käib ka maadlus vööst. Üksi kehaosa peale jalataldade ei tohi maad puudutada, ka labajala asetamine küljele loetakse juba kaotuseks.Olulisel kohal on stardikiirus ja oma oskus kogu massi selles rakendada, rünnak toimub madalalt ja on suunatud alt diagonaalis üles.Paljast ja toorest jõust ei piisa ...Aga kui mõni tõsisem kulturist saaks mõned kuud kasvõi amatööri tasemel nügida, śiis võib asja saada ehk küll. Ja nende (ka amatööride) trennid on päris karmid.Omal on võimalus reisida maikuus Jaapanisse ning samal ajal kestab seal üks tippturniir ning esialgsete kokkulepete kohaselt kohtun seal ka meie suurkuju Barutoga, pärast võin muljeid jagada :rolleyes: Aga muidugi - ma pole ka mingi tippkulturist, proffidest rääkimata B)

tervit barutot ütle et vana klassivend kunda päevilt

erki

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×