Jump to content
Shokk

Foorumi külastajate kokkutulek!

Recommended Posts

HEA MÕTE!!! KOHT VÕIKS OLLA MINGI SPORTLIK KOHT.VAEVALT KÕIK VIITSIKS TULLA KOHALE AINULT ISTUMA VÕI JOOMA.ENNEM IKKA VÄIKE TRENN KAH!!! :lol: KAS IDEE VÄLJAÜTLEJAL ON ENDAL MÕNI HEA IDEE KOHA KOHTA?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hea mote oleks kyll,kuid juulikuus on ju robocopi suvelaager.

sinna voib ju minna ma arvan :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pakuks välja sellise variandi. Teoreetiliselt oleks (ilmselt) võimalik reserveerida TÜASK Staadioni 21 jõusaal. Usun, et see oleks võimalik. Ja siis seal korraldada nö. rühmatreening. Asukoht oleks siis Tartu :lol:

Edit: http://www.tysk.ee/129785

http://www.tysk.ee/129792

Muudetud kasutaja bohemianrhapsody poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka tuleks, kui aeg klapib ja tööl olema ei pea :lol: Tallinnas või selle lähiümbruses soovitavalt siis...

Aga äkki teeks hoopis mingi kokkutuleku vabas looduses (st et jõusaalis käime ju nagunii koguaeg, aga et teeks siis midagi teistsugust vahelduseks...)? On ju juba ilusaid kevadilmasid olnud.....pärast teeks väikse sooja lõunasöögi lõkkel jne?

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et Tartus on inimesed aktiivsemad... Piknikuidee igati tore, aga ise eelistaks Tallinna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et ei ole mõtet oma elukohta või mida iganes siia kirjutada. Tuleb leida inimene, kes on valmis korraldama. Niiet parem tekitaks küsimuse, et kes korraldab?

Mina ise ei saa korraldada ja kindel tulija ka ei ole (eriti väljaspool Tartut), üritan lihtsalt teema mõttetuks muutumist ära hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kesk-Eestis on suvel Viljandis selline tore üritus nagu Folk, kindlasti läheb sinna ka siinse foorumi rahvast ja miks mitte kokku saada. Kui tahtjaid just sadu pole, siis minu aeda saab telgi ka panna..

aga see na kauge tulevik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm ... mina soovitan siis juba roheliste rattamatka, pange kõik endale amazoonase t -särgid selga või kandke ühist lippu.

Muresid ja organiseerimist palju vähem ... rada olemas, üritused olemas, puhkeplats olemas ja lisaks söök ka ... ja ainuke mure ... kus rahvas kokku saab. Ja õhtul võib ÜHISE NIMETAJA ALL jämmida nii palju kui soovi on ja mis kõige parem (väga oluline selle foorumi puhul) ... vanus pole matkal oluline :lol:

Suts rattasporti ja värske õhk mõjub päris hästi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm ... mina soovitan siis juba roheliste rattamatka, pange kõik endale amazoonase t -särgid selga või kandke ühist lippu.

Muresid ja organiseerimist palju vähem ... rada olemas, üritused olemas, puhkeplats olemas ja lisaks söök ka ... ja ainuke mure ... kus rahvas kokku saab. Ja õhtul võib ÜHISE NIMETAJA ALL jämmida nii palju kui soovi on ja mis kõige parem (väga oluline selle foorumi puhul) ... vanus pole matkal oluline  :lol:

Suts rattasporti ja värske õhk mõjub päris hästi  :ph34r:

Päris hea mõte :P

Muudetud kasutaja kaiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×