Jump to content
ronija

Men vs. Women

Recommended Posts

Mul on selline küsimus. Kas massikasvatuse\rasvakaotuse dieedil ainekoguste ja kalorite arvestused on nii naistel kui ka meestel üks? Samamoodi ka treeningutega, raskuste arvestused ja muu.

Küsin sellepärast, et kui mõni naissoost isik küsib mõne sellise asjaga seonduva küsimuse (ntks. kui palju peaksin päevas valku tarbima, et massi kasvatada), siis ma oskaks vastata, aga ma ei kiirusta sellega, sest ma täpselt ei tea kas naistel ja meestel asi sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raamatus "Kulturism kõigile" Tartu 1993, on peatükk "Kulturism ja naised", seal on seda probleemi küllaltki põhjalikult käsitletud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust ma selle raamatu osta saaksin sel juhul, mõnes tavalises raamatupoes? Alla 20 krooni seda ma juba leidsin.

Muidu sellest oleks ka abi, kui teada kas ainevajadus ja treening on sarnaste eesmärkide puhul sarnased? Et ei ole ristipõiki erinevad.

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treening samade eesmärkide puhul on sarnane. Lihtsalt raskused ja intensiivsus on alati individuaalne. Ainevajadus sõltub kehamassist - soolistest erinevustest pole kuulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mhmh ühesõnaga kõik arvestused saab NII meestel kui naistel ühesuguste parameetrite järgi tehtud arvestades isiku individuaalseid näitajaid?

Juba täna üritan selle raamatu endale soetada.

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treening samade eesmärkide puhul on sarnane. Lihtsalt raskused ja intensiivsus on alati individuaalne. Ainevajadus sõltub kehamassist - soolistest erinevustest pole kuulnud.

Ainult lihased ei kasva naistel nii suurteks kui meestel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ju naistel see valguvajadus on väiksem ikka kui meestel. päevane norm oli 1 koma millegagi. ja naise kalorikulutus on ka väiksem meestest, kuna lihasmassi on vähem ja energiakulutus väiksem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ju naistel see valguvajadus on väiksem ikka kui meestel. päevane norm oli 1 koma millegagi. ja naise kalorikulutus on ka väiksem meestest, kuna lihasmassi on vähem ja energiakulutus väiksem.

Valguvajadus on ikka sama, mis meestel, kuid süsivesikute ja rasvade vajadus on väiksem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust ma selle raamatu osta saaksin sel juhul, mõnes tavalises raamatupoes?

www.atlex.ee :blink:

Mina tellisin sealt tuli kahe päevaga kohale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×