Jump to content
V.K

uus arctic sport l-karnitiiniga 1000mg!

Recommended Posts

Mida see Fat Burner endast kujutab? Kas sellega saab ka lihaste massi juurde?

aitab sul rasva põletada. :blink:

Kas mingit abi ka on?

Ja kuidas seda mõõta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind ajasid Arctic ja Fat Burner 1000 suht valetpidi seedima :D Jään ikka Fat Burneri peale... Aga pmst. pole mitte mingit vahet rasva kaotamisel, kas ma võtan Fat Burneri 3 osas või 1 osas? 3000mg muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind ajasid Arctic ja Fat Burner 1000 suht valetpidi seedima :D Jään ikka Fat Burneri peale... Aga pmst. pole mitte mingit vahet rasva kaotamisel, kas ma võtan Fat Burneri 3 osas või 1 osas? 3000mg muidugi.

ise joon küll slim line, aga vahepeal ka FB kui siis ka kollast. maitse lihtsalt meeldib kõvasti rohkem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see ole maitseasi. Arcticus on L-carnitiini imevähe, aga maitse meeldib. Fat Burner kangem variant hakkas ülesse ajama, liiga kange minu jaoks. Ei sobi. Lahjemat varianti pole proovinud.

Viimastel päevadel olen Arctikut joonud ja väga rahul, samas maitsevad kõik AllStarsi omad. eriti ananassi maitsega. KÜLMALT SUPER, SAMA KEHTIB KA ARCTICU KOHTA.

Tegelilkult meelib puhas külm vesi kõige enam. :D

Puhas vesi ongi k6ige parem. Kylma ma ei joo...v2hemalt toasoe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On sellest "Fat Burner"-ist siis mignit kasu kah, või niisama trendivärk? Kuskilt ajakirjast nimelt lugesin, et olevat tõestatud fakt, et inimesele l-karnitiin ei mõju. Mõjuvat rottidele küll, kuid inimesele pidi mõju peaaegu olematu olema.

Valgustage mind palun!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On sellest "Fat Burner"-ist siis mignit kasu kah, või niisama trendivärk? Kuskilt ajakirjast nimelt lugesin, et olevat tõestatud fakt, et inimesele l-karnitiin ei mõju. Mõjuvat rottidele küll, kuid inimesele pidi mõju peaaegu olematu olema.

Valgustage mind palun!

Täpselt nii, teaduslikku tõestust, et L-karnitiinil oleks rasvade põletusel oluline roll, seni pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt nii, teaduslikku tõestust, et L-karnitiinil oleks rasvade põletusel oluline roll, seni pole.

Aga, kui inimene joob seda siis ta vaimselt on kindlam, et põletab rasvu trenni tehes :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda kindlasti ja ega l-karnitiin midagi halba ei tee, tuleb ainult kasuks.

L-karnitiin tuleb võib-olla kasuks. No kui Fatburnerist näiteks rääkida, siis sisaldab see ka:

E950 (mille kõrvalmõjusid ei teata), säilitusained kaaliumsorbaat ja naatriumbensonaat, värvained.

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
L-karnitiin tuleb võib-olla kasuks. No kui Fatburnerist näiteks rääkida, siis sisaldab see ka:

E950 (mille kõrvalmõjusid ei teata), säilitusained kaaliumsorbaat ja naatriumbensonaat, värvained.

Vaevalt sa Fatburneri joomise tõttu ära sured, ei tasu kõike karta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt sa Fatburneri joomise tõttu ära sured, ei tasu kõike karta!

Oluline on ehk see, kuidas sünni ja surma vahepealset elukvaliteeti tõsta. Kuidas nimetatud ühendid seda tõstma peaksid?

edit: eemaldasin teravuse

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on siinkohal ka väga suur roll platseebo-efektil, nagu ka valgupulbritega..

Inime ise usub nii kindlalt, et see teeb imetulemusi ja ju ta siis teeb.

Sest ka keha ehitamine saab alguse peast :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×