Jump to content
jrx

Maitsvad proteiinipulbrid

Recommended Posts

Kellel ikka kakao vastu midagi olema peaks? Selles suhtes, et seda võib ju iga maitsetu kontsentraadiga segada :)

Segan ise ka maitsetule pulbrile Nesquicki kakaod. Väga hea on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Firma "Mass" proteiinipulbrid maitsevad väääga hästi... Piimaga tuleb ehtne piimakokteil ja veega segades ei ole liiga magusad (on ruumi veel dextro v.malto6'le).

l-whey(4kg).jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

41zSm6zsjqL._SL500_AA300_.jpg

Ultralife Protein

Mulle väga väga meeldib see paksem koostis - jätab täiskõhu tunde. Banaan on lemmik (nagu paljudel). Ma üldiselt maasikamaitselisi valke ei armasta, aga Ultralife maasikas on hea. Hinda väärt. ;)

Kas peal hinna on selle toote omadus siis 2-3 korda parem kui Hera 80 näiteks (valgu kvaliteedi poolest ).Et annab siis suuremat lihas kasvu :) kui mõni odavam proteiin !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitse poolest pole vastast Mannineni HydroIsole

Endale meeldib HI selle pärast, et see pole nii magus. Teistele olen maitsta andnud, siis pole veel kellelegi maitsenud see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas peal hinna on selle toote omadus siis 2-3 korda parem kui Hera 80 näiteks (valgu kvaliteedi poolest ).Et annab siis suuremat lihas kasvu :) kui mõni odavam proteiin !!!

Raha raiskamine on selle toote peamine omadus peale hea maitse.

Hämmastavalt madala valguprotsendiga kah veel. Parem osta Myofusion või MP Combat Powder, palju odavam ja valku ka rohkem sees.(samamoodi segu erinevatest valkudest)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellel ikka kakao vastu midagi olema peaks? Selles suhtes, et seda võib ju iga maitsetu kontsentraadiga segada :)

Mulle sobib see kombo, sest ainuke variant pulbri näol valku tarbida, ilma et vinnid/punnid seljale tekiks.

Nb! Su kommentaarid mu postidele on väga imelikud, ära unusta et oleme netis ja kui sa normaalselt oma mõtet lahti ei kirjuta, siis võib valesti aru saada! :)

Viimane kommentaar oleks võinud olematta olla...pointi ju pole!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle sobib see kombo, sest ainuke variant pulbri näol valku tarbida, ilma et vinnid/punnid seljale tekiks.

Nb! Su kommentaarid mu postidele on väga imelikud, ära unusta et oleme netis ja kui sa normaalselt oma mõtet lahti ei kirjuta, siis võib valesti aru saada! :)

Viimane kommentaar oleks võinud olematta olla...pointi ju pole!?

Selles suhtes, et iga maitsetu asja saab ju kakaoga maitsvaks teha :) , ja ma ei usu, et keegi väga selle peale ei tuleks ;)

Ja küsimus oli pigem selles, et millised juba valmis-pulbrid heade maitseomadustega on.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Pets

Soov soetada endale üks tavaline vadakuproteiin........ Aga maitse valikud on suured ja tegelikult on see ju ikkagist odavam kaup, niiet, ei julge osta lihtsalt lambist. Üks sõber ostis kuskilt lehelt odava proteiini ja see maitse mis seal oli ajas lihtsalt öökima .

On keegi seda toodet proovinud ? Mis maitsega rahule jäite ? :)

http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/scitec-100-whey-protein-920g.html

P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EI tea kui teretulnud teiste pakkujate proteiinide reklaamimine siin on aga šokolaa-münt oli küll päris hea maitsega sellesama firma oma. Rohkem pole proovinud. Aga teada on et sokolaad on tavaliselt kõigil ok, maasikas,kipub olema magusalembelistematele ja üeljäänute kohta info puudub. Muidu seda poodi vägi kiidan hea koht, hea teenindus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen proovinud erinevaid valke alljärgnevatelt brändidelt: Universal Nutrition, Ultimate Nutrition, Biotech USA, Muscletech, Fast, Olimp, Scitec, Optimum Nutrition, Ronnie Coleman Signature Series. Viimane neist on parim (all in one (aminoprofiil, kreatiin, betaine)), peale trenni lisa ainult süsivesikuid ja igasugune imekokteilide tegemine jääb ära. Veega kõik väga joodavad, piimaga - veel paremad, keefiriga - ülimad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×