Jump to content
jrx

Maitsvad proteiinipulbrid

Recommended Posts

Whey Gold on hea, ma ei usu, et ta Ultralife-ile saab väga alla jääda. Ise pole küll Ultralife-i proovinud, aga Whey Gold on küll nii hea, et sellest ei annagi eriti parem olla. On erinevaid maitseid, kellele mis meeldib, aga üldistelt jooks nagu jäätisekokteili. Tavalise kraaniveega on asi väga maitsev ja midagi lisaks tuunida pole vaja. Lahustub kah ülihästi.

PS. vahepeal proovisin ON-i Serious Massi kah, aga noh selle kohta pean ütlema, et see oli õudsaim asi mida proovinud olen. Whey Goldiga võrreldes oli see õudusunenägu, mis alla kuidagi ei läinud ja mille poti tühjaks saamine oli vaevaline tegevus, sest tõenäoliselt oleks sõnnik kah maitsvam. Serious massi erinevus muidugi ongi see, et seal on süsivesikud sees, aga igatahes see ei lahustu praktiliselt üldse, väikesed tükid jäävad sisse, sheigi kuidas tahes. Samuti on maitse nii läägelt magus, et pärast seda ei taha enam nädal aega midagi magusat näha. Ühe kopatäie kohta peab 2 liitrit vett panema, et asi joodav oleks, kuigi ka siis jäävad vahepeal mingid tükid hammaste külge ja kurku kinni. Niiet ON Whey Gold on super, aga noh Serious Massi ei võtaks ma enam tasuta kah.

Minumeelest just serious mass lahustub hästi(arvestades kogust), ise panen 5-6DL sheikerisse, ning mingeid tükke vms alles ei jää. Tuleb korralikult loksutada.Shokolaadi maitseline on enamvähem ok, meenutab veidi mõrkja kakao maitset.

Olen veel proovinud:

Whey gold-i maasikamaitset, mis on päris maitsev.

Reflex natural whey shokolaadi (ilma kunstlike maitse lõhna jms värgita) maitse ei ole väga hea, meenutab vahvli maitset veits, samas juues vastu ei hakka.

Bulkpowders maitsetu valk täiesti ok, meenutab sulanud koorejäätist kui juua koos malto ja dextroga.Ükskord proovisin ilma, siis oli poole halvem :) .

Fit whey maasika ning shokolaadi - samuti väga hea maitsega arvestades hinda (kui lisada maltot ja dextrot).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaevan uuesti vana teema lahti ning küsimus selline,et kas keegi on proovinud sciteci tooteid? Plaanis osta http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/scitec-100-whey-protein-920g.html , kuid kahtlen kas tegu on kvaliteetse tootega või mitte. Eelkõige huvitab mind maitse, sest olen seni elus proovinud hera80 vaarikat ja fit whey maitsetut ja no mitte kumbki kõrist alla ei läinud. Ilmselt ei sobinud mulle , kuid nüüd uuesti juba 8 kuud saalis käidud( kunagi rohkem) ja plaanin võtma hakata proteiini oma trennipäeval. Oleks hoopistükis kindel variant osta Ultralife valku? Olen lugenud ,et pidi tõesti hea maitsenauding olema ja kuna ise suhteliselt valiv ja tundliku maitsega, siis oleks see minule kindlam ? Loll küsimus, kuid ehk oskab keegi aidata sciteci alal v soovitada miskit head , mis ei ajaks ülesse tagasi pulbrit <_< Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ultralife valku olen kunagi tarbinud, oli tõesti maitse poolest väga hea! Samas hiljuti sai proovitud paar päeva GNLD valku(šoko oma) ning see oli maitse osas nagu meeletult hea! :o Samas ma ei jätka selle tarbimist, kuna tekitab liiga tihti soovmõtteid see mingi toidukorraga asendada!(+mõjutab seetõttu ületarbimisele!) :D

Fasti toidulisandite puhul on maitse osas tegelikult tegemist ideaalse keskmisega - annab korraliku mõnusa maitseelamuse ning ei tekita nn. "krõpsupaki efekti" ,st. ei moonuta liigselt taju tarbitavate koguste osas.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Stronger-ist Mass Whey 4kg maasikas on väga hea(see "mass" on vb eksitav, süsikaid seal praktiliselt pole), lahustub hästi nii vees kui piimas. Ise teen ööseks alati valmis kuskil 700ml piima ja siis kulp valku, hea juua öösel, kui ärkad vahepeal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on mis on aga pole mina mitte ainsatki nii head asja oma elus saanud (kõikidest toitudest, kõikidest jookidest) kui FAST recovery feed ja just piparmündi-šokolaadi oma jääkülma novelle veega. Vee kvaliteet muudab maitset kohe väga.

Ja elamust suurendab veel selle joomine kuumas saunas peale trenni :D

See kes seda proovib, see enam saunas õlut ei joo :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseasi küsimus, et kuivõrd mõistlik on seda(taastus-/valgujooki) saunaga paralleelselt kombineerida :)

Siin peaks vastus peituma: http://pood.rahvaraa...oitumine/827078

Endal pole paraku hetkel seda raamatu käepärast võtta, et konkreetselt öeldut välja tuua / tsiteerida.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Scitec maitsete poolest selline keskmine, isiklikult meeldib Dymatize rohkem, aga kahtlemata on Ultralife kraam üks parimaid.

Kui ainult hind nii krõbe poleks, siis oleks mul Leangain koguaeg tilgutis...

Muidu piimaga lähevad kõik valgupulbrid paremaks, ja ma jätkuvalt väidan, et poepiim ei aeglusta valgu imendumist, kuna rasv on homogeniseeritud...

Ökopiimaga šeik aga on juba täitsa teine lugu..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sciteci valkudest piparmündi šokolaadi on päris hea ja ka hea hinnaga. Kuigi kui ma pikemalt trenni kavatseks teha siis firma nimega MASS whey oleks parim valik ja maasikas on tõesti väga hea maitsega!Ja kokkuvõttes veel hulga odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuste eest. Ma mõtlen katsetada ära sciteci rocky road või siis selle cookie kreemi ja siis kui ei sobi, siis teen veel viimase katse ultralife proteiniga ( või oleks lean gain kasulikum? oleks ainuke toidulisand mul + workout shock) Ning kui kumbki ei sobi, siis kuulutan end lootusetuks :P

Mõttes aga meenub kogusaeg see jube fit whey ja dextro kooslus ,mis kunagi sisse sai kühveldatud paar korda, need kotid siiani kapis alles ja tähtaeg 10 kuud üle, kellegil soovi pole? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseasi küsimus, et kuivõrd mõistlik on seda(taastus-/valgujooki) saunaga paralleelselt kombineerida :)

Siin peaks vastus peituma: http://pood.rahvaraa...oitumine/827078

Endal pole paraku hetkel seda raamatu käepärast võtta, et konkreetselt öeldut välja tuua / tsiteerida.

No kui juba tähenärimiseks läks, siis peale rasket jõutrenni ei luba mu treener mind küll sauna ja ega kõva leili andmine su taastumisele küll hästi ei mõju. Aga ma arvan et seni kuni ma seal rohkem kui 2 min ei viitsi ühe kohapeal istuda, võin oma šeigi rahulikult ära juua.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuste eest. Ma mõtlen katsetada ära sciteci rocky road või siis selle cookie kreemi ja siis kui ei sobi, siis teen veel viimase katse ultralife proteiniga ( või oleks lean gain kasulikum? oleks ainuke toidulisand mul + workout shock) Ning kui kumbki ei sobi, siis kuulutan end lootusetuks :P

Mõttes aga meenub kogusaeg see jube fit whey ja dextro kooslus ,mis kunagi sisse sai kühveldatud paar korda, need kotid siiani kapis alles ja tähtaeg 10 kuud üle, kellegil soovi pole? :D

Noh proovi kuigi siis soovitaks otsida kellegi kes sulle proovida korra annaks mõnda MASS why maitset või ka sciteci, sest kui sa maitsega nii valiv oled, siis mina oma soovituse võtan küll tagasi. Sest sulle meele järgi olla on vist küll äärmiselt raske!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parimad maitseelamused on scitec-iga. Hommikupudru tiramisu + kookoseõli on parim nii maitselt kui ka koostiselt.

Siiani on meeles hirmsad ajad, kus valik oli väike ja peale sheigi manustamist olid kraanikausi ääres ja ootasid kas tuleb üles või mitte. Kordagi ei tulnud, aga piiripeal tunne oli igakord ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu hääl Muscle Pharm Combat Powderile ^_^ , suts kallis aga sisu ja maitse korralik. Myofusion ja Syntha-6 ka maitse poolest ühed parimad(küll mitte valgusisalduse poolest)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parimad maitseelamused on scitec-iga. Hommikupudru tiramisu + kookoseõli on parim nii maitselt kui ka koostiselt.

Siiani on meeles hirmsad ajad, kus valik oli väike ja peale sheigi manustamist olid kraanikausi ääres ja ootasid kas tuleb üles või mitte. Kordagi ei tulnud, aga piiripeal tunne oli igakord ;)

:D tean seda aega. Apteegist ostsin vist 97-dal mingi biitsepsipildiga purgi, tükk aega seisis suus enne kui alla läks. Rõve oli, tõeline no pain no gain. Mingid kohalikud pulbrid olid ka, mis rändasid lõpuks prügikasti ja maksid nad sel ajal ikka korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui juba tähenärimiseks läks, siis peale rasket jõutrenni ei luba mu treener mind küll sauna ja ega kõva leili andmine su taastumisele küll hästi ei mõju. Aga ma arvan et seni kuni ma seal rohkem kui 2 min ei viitsi ühe kohapeal istuda, võin oma šeigi rahulikult ära juua.

Peale rasket jõutrenni võib kuskil paar tundi vahele jättes minna :)

Tavalise trenni puhul peaks ootama vähemalt 30 min. ,kuni SLS on ~60-80 L / min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale rasket jõutrenni võib kuskil paar tundi vahele jättes minna :)

Tavalise trenni puhul peaks ootama vähemalt 30 min. ,kuni SLS on ~60-80 L / min.

Ei tea, maitse asi... minu SLS on vist ainult magades nii madal, aga peale rasket jõutrenni pigem lähen otse magama kui ootan 2 tundi, et sauna minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, maitse asi... minu SLS on vist ainult magades nii madal, aga peale rasket jõutrenni pigem lähen otse magama kui ootan 2 tundi, et sauna minna.

Eks see ole kõige parem variant :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai võetud sciteci 100 % protein piimashokolaadi maitse ja jumal tänatud, et leidsin esimese pulbri, mis kõrist ka alla läheb :) Päris selline ta pole,et jooks meeleldi, aga suudan alla tõmmata kui tean ,et temast abi on organismile. Tänud abistajatele :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovige, naural fx 3-4spl(maitsetu whey) ja hydrapro(1-2spl) sportshackist, 1-2tl öko kakaopulbrit (herne 30, maksab €7-250g). Ei usu et muud hiljem soovite :)

Kellel ikka kakao vastu midagi olema peaks? Selles suhtes, et seda võib ju iga maitsetu kontsentraadiga segada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

41zSm6zsjqL._SL500_AA300_.jpg

Ultralife Protein

Mulle väga väga meeldib see paksem koostis - jätab täiskõhu tunde. Banaan on lemmik (nagu paljudel). Ma üldiselt maasikamaitselisi valke ei armasta, aga Ultralife maasikas on hea. Hinda väärt. ;)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

41zSm6zsjqL._SL500_AA300_.jpg

Ultralife Protein

Mulle väga väga meeldib see paksem koostis - jätab täiskõhu tunde. Banaan on lemmik (nagu paljudel). Ma üldiselt maasikamaitselisi valke ei armasta, aga Ultralife maasikas on hea. Hinda väärt. ;)

Nõustun! ;) See kraam on super maitsega! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi ma alles nüüd avastasin, et see on minu poolt aastaid tagasi loodud teema ja ei mäletanudki, et sellist valku ka kunagi kasutatud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×