Jump to content
jrx

Maitsvad proteiinipulbrid

Recommended Posts

Okei laske tulla kirjutage nüüd siia KÕIKIDEST proteiinipulbritest mida te EALES olete tarvitanud ning kuidas mõjusid ning EELKÕIGE maitsetest. Loomulikult räägitakse, et ega neid asju maitse pärast ei jooda, aga samas mõnedele on kindlasti maitse oluline. Näiteks tean mitut tütarlast, kes enda treeningkoormuse juures ei saa RAUDSELT piisavat valgukogust kätte, samas valkusisaldavad asjad enamus neile lihtsalt ei maitse... vähemalt sellistes kogustes mitte nagu vaja oleks. Kui leiaks mõne hea valgupulbri võibolla siis nad seda tarbiks.

Ise kasutan Nutri Plusi Best 3 maasika oma hetkel. Maitse on selline... so-so. Ainult veega ei ole ikka eriti hea, kuid kui segan Spartakiaadiga, siis saab selline talutav. Ükskord sai ka Värska ja õuna Articu seguga tehtud. Tuli päris hea, aga enam ma gaseeritud asja sheikeris ei raputa :D (kaboom)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma siin hiljuti ajasin teemat et miks ei ole soolaheeringa v pitsamaitselist sheiki??!? ah? no ei ole :D

see gaseeritud Kaboom on jumaal äge, eriti siis kui riietusruumis see matakas ära käib... valguristsed :D

ise olen proovind

lemon whey'd, vahutab nagu põrguline maitseb magus nagu mitridaatsium, vist on miski sidrunilõhn ka juures. siis

Protein No 1. shokolaadi oma on täitsa pandav, see teine on suht neutraalne magus möga.

hetkel litsun

Protecit, maasikamaitselist. see on ikka täitsa jube, sinna on miskit paksendajat sisse pandud nii et ei vahuta ja muutub miskiks geeliks, maitseb nagu need Vau helendavad maasikajäätised ja kui siis 5 mintsa pärast tervisliku krooksu välja lased on kõik kohad seda "maasika haisu" täis :D

rohkem valgutanud ei ole...

siiski, siiski mitte miski ei löö head lihatükki!!!

Muudetud kasutaja 3peemot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parema maitega, mida olen tarbinud on 100% whey Gold Standard, Rocky Road maitse. Ka teised maitsed on väga mõnusad. Ka tulemused on ülihead seda tarbides. Kõige hullem, mida olen söönud on vist eesti biolabi proteiin. (jahujook).

Maitse poolest on ka No1 väga vastumeelne. Tulemuste suhtes ilmselt päris hea lisand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel tarvitan oma esimest proteiini see on NO.1 mul mõlemad nii maasika kui ka shokolaadi.Shokolaad on ikka kõige parem aga maasikas no kuradi magus joon enne trenni piimaga ja veel hullemaks läheb kui lisan süsivesikuid jube magus aga tulemused see eest väga head. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi ammu ostsin apteegist "megaproteiin3" ( olles täielik võhik sellel alal)

see oli täielik jahu, ennem tõmban end oksa kui ostan seda uuesti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis...

Minumeelest on Whey1 ?hokolaadi maitseline päris tegija. Siis GPWD on samuti, isegi väga hea maitsega(toffe) aga Heavy aminodrink on nii jubeda maitsega("?hokolaad"), et kohe mitte ei taha kurgust alla minna, sega millega tahes...samuti ei lahustu see täielikult. Minumeelest auku-kukkunud toode

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parimad maitseelamused olid kunagi Eiselti ?okolaadimaitselise Maxgainiga. No mega lihtsalt.

Ise proovisin ka hiljuti Heavy Amino Dringi ära. Ei tea, mis ta puhtalt on, sest võtsin lisaks veel Glutamiinpeptiidi, mis teadagi väga jubeda maitsega. Segu alla kallates, oli ikka päris kibe ja tõmbas kurgu kipitama, aga teadsin, et asi läheb õigesse kohta ning muu polnudki oluline. Päevad, mil peale trenni olen nimetatud segu joonud, on juba samal päeval olnud tunne, et olen täielikult taastunud. Energiat on tohutult ning lihasväsimust isegi peale väga rasket trenni pole tunda. Olengi seisukohal, et mida kehvem maitse, seda parem on:))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise proovisin ka hiljuti Heavy Amino Dringi ära. Ei tea, mis ta puhtalt on, sest võtsin lisaks veel Glutamiinpeptiidi, mis teadagi väga jubeda maitsega. Segu alla kallates, oli ikka päris kibe ja tõmbas kurgu kipitama, aga teadsin, et asi läheb õigesse kohta ning muu polnudki oluline. Päevad, mil peale trenni olen nimetatud segu joonud, on juba samal päeval olnud tunne, et olen täielikult taastunud. Energiat on tohutult ning lihasväsimust isegi peale väga rasket trenni pole tunda. Olengi seisukohal, et mida kehvem maitse, seda parem on:))

Kusjuures võtsid mult sõnad suust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Nutriplus Whey 8100 - Maitsetu, üsna normaalselt lahustuv. Vastu küll ei hakanud, üsna ok.

2. Tai Kane Whey Lemon Super - Normaalselt lahustuv, kuid väga rõvedalt vahutav. Maitse täiesti OK.

3. ON 100% Whey Gold Standard Rocky Road - nende hulgast vaieldamatu parim, seguneb paari lusika tõmbega ja maitse on üsna meeldiv, eriti piimaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin endale nüüd prooviks endale sokolaadi NO1 ja see oli hämmastav mis maitse oli ja lahustuvusega on ka head tööd tehtud.Jäin No1 rahule võrreldes mõne aastaste taguste tulemustega. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma maitseelamused:

1)Esimene proteiinijook oli kohalikust spordipoest ostetud pähklitükkidega jook mille nime küll enam ei mäleta,kuid mäletan seda,et see oli üks halvemaid maitseelamusi mu elus,peale seda seisin too 1,3 kg valk kapis,kuu hiljem müüsin sõbrale 25 krooni eest maha.

2)Vene Milk proteiin,nii shokolaadi kui vanilli maitselist jõin.

Õelge mis tahate selle joogi kvaliteedi kohta,kuid maitselt jäävad talle 90% amazon.ee veebipoes müüdavatest valkudest alla. Nii et päris hea oli:)

3)Whey Lemon Super 1,8 kg - niipalju kui ma neid pakke olen kugistanud,siis kuni kiloni on väga hea,1,5 kiloni talutav ja viimased paarsada grammi on jubedad.

Kuid hind on hea,mis on põhiline!

4) No.1 shokolaadi - joodav,lõpus hakkas juba vastikut paberi maitset viskama

5) No.1 maitsetu - pole muud sõnu kui jube,mulle ei maitsenud

6)Whey2-shokolaadi,maasika-mõlemad väga hea lahustuvusega,hea maitsega,mulle meeldisid.

8) Whey Gold Standard Rocky Road - kõige parem mida tarbinud olen,vaieldamatult parim maitse,parim lahustuvus,võrratu:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin endale nüüd prooviks endale sokolaadi NO1 ja see oli hämmastav mis maitse oli ja lahustuvusega on ka head tööd tehtud.Jäin No1 rahule võrreldes mõne aastaste taguste tulemustega. :D

Sama siin. No1-ga igati rahul. Hea ?okolaadi maitse ja hästi lahustub! Good job. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fast Hera 80 ja Whey3 - Hera 80 nagu maitsetu vadak ikka, segunes päris hästi, Whey3 maasika väga hea lahustatavus ja ka maitse.

Vene Milk proteiin - maasika, banaani ja shokolaadi - kõik maitsed head, kuid kvaliteedi kohta ei oska midagi öelda.

Nutri Plus Whey 8100 ning Best Whey - maitsetu ja metsmaasika, maitsetu jälle nagu ikka, kuid segunemine suht kahtlane, mõni pakk seguneb hästi, mõni jääb tükki, see metsmaasika oma ei ole kõige parem, liiga keemiline maitse. Best Whey kohta ainult kiidusõnad, seguneb ja matseb hästi.

Iss Research Whey Matrix - Maasika ja Vanilje, maasika oma on kõige parem, mida joonud, segunab ka ülihästi, vanilje oma täielik solk, vähemalt minuarust, kuid nagu ka maasika oma seguneb hästi

Prolab Pure Whey - shokolaadi maitsega, seguneb hästi, kuid maitse muutub suht kähku läägeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no1 maasika - no mingi valemiga sain ikka paganama hea maitse kätte. mis ma mäletan banaan oli sees. muidugi lisasüsivesikuid eraldi ei saand eriti sisse panna, liiga magusaks läks. aga panin ja ei vingu.

vene protein no1 - jahu maitsega. 2 kilo tuli kuuga juurde. ei tea aint mida.

no1 sokolaadi - külma piimaga on jäätisekokteili maitse. muidu peale trenni ikka süsiv.+vesi+no1. eks pikapeale ta viska vist üle.

Muidu üldiselt mul maitsetest täitsa kama2, ükski maitse pole liiga jube. Pole kunagi proteiini maitse üle vingunud! Asi on mõeldud teiseks eesmärgiks. Võin võrdluseks tuua selle, et söön regulaarselt küüslauku, ca 1 küün päevas, vähemalt 4x nädalas. Ja ei ole selle maitsel ka midagi viga, loomulikult söön saiaga seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Biolab MuscleMass 3 - kunagi hästi ammu ostsin 1 purgi, eriti jube solk

Milk Protein, vene oma - superhea maitsega, proovisin banaani ja maasika

Atlant+ - elujubeda maitsega aga proovin hetkel eri maitseid veel kuna muidu tundub asjalik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No.1 shokolaadimaitseline on üks väga jube pulber imo, piimaga segades tuli rämeda keemiamaitsega lääge jook, ei suuda kuidagi juua. Siinkohal võikski mainida et kes tahab Tartus shokolaadimaitselist, mul peaaegu terve pakk üle, annan odavalt ära.

No.1 maasikamaitseline on päris hea, pooles liitris soojas piimas lahustub hästi ja maitse on nagu maasikajäätisel.

Kust te seda vene proteiini saate muidu?

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siiamaani on kõige paremaid maitseelamusi pakkunud ON-i Whey Gold Standard (Rocky Road). Nii hästi segunevat ja nii hea maitsega teist proteiini mina söönud pole.

Täitsa ok oli ka NO 1 ja Whey Lemon. Samuti enamvähem normaalne on Whey 1.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

maitselt on suht hea super pro 7 (mingi jama mida spordipoodides ja osades aapteekides myyakse, valku 63% :blink: ) whey 8100 on hirmsa maitsega, vastik lääge magus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle see jorsiku No 1 täitsa sobib :lol: Ega ta veega mingi maius ole, aga läheb alla küll. Ja piimaga võiks isegi öelda, et hea :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×