Jump to content
Mob

Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

Recommended Posts

Disco pole oluline, punk on põhiline. ;) Psychoterror, J.M.K.E., Vennaskond on igihaljad lemmikud. Vahel muidugi kuulan ka teistsuguseid esitajaid, nagu näiteks Meie mees, Zorbas, Untsakad, Väikeste lõõtspillide ühing jms. Väljamaalt põhiline lemmik on Metallica (pigem vanemad palad), ka Nirvana, veidi tantsulisemast muusikast Prodigy, Bad Boys Blue, Scooter ja U96

(otsisin teemat, milles räägitakse muusikaeelistustest, rohkem selle mõttega, et kas ja mida treeningu ajal kuulatakse, aga ju ikka oma lemmikmuusikat kuulatakse kui üldse midagi kuulatakse, paljud kindlasti eelistavad treenida vaikuses, ma ise ka põhiliselt, kuigi on ka erandeid mõnikord)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt ikka rock/metal, aga ka loomulikult kui tuleb mõni hea disco või mõni uus pop lugu kanalit ei vaheta, kui meeldib. Aga üldiselt Rammstein ja Manowar head, ka Metallica AC/DC, Queen, Europe ;)

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Disco pole oluline, punk on põhiline. ;) Psychoterror, J.M.K.E., Vennaskond on igihaljad lemmikud. Vahel muidugi kuulan ka teistsuguseid esitajaid, nagu näiteks Meie mees, Zorbas, Untsakad, Väikeste lõõtspillide ühing jms. Väljamaalt põhiline lemmik on Metallica (pigem vanemad palad), ka Nirvana, veidi tantsulisemast muusikast Prodigy, Bad Boys Blue, Scooter ja U96

(otsisin teemat, milles räägitakse muusikaeelistustest, rohkem selle mõttega, et kas ja mida treeningu ajal kuulatakse, aga ju ikka oma lemmikmuusikat kuulatakse kui üldse midagi kuulatakse, paljud kindlasti eelistavad treenida vaikuses, ma ise ka põhiliselt, kuigi on ka erandeid mõnikord)

Vähemalt üks inimene kellega minu muusikamaitse ühtib ;).Hetke vaieldamatu lemmik on Rootsi päritoluga vähe raskemat muusikat viljelev SABATON.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Metal/rock.

Kui rohkem spetsiifilisemaks minna siis lemmik stiil oleks Proge metal ning nende eestvedaja Dream Theater, aga üldiselt läheb kõik vanakooli kraam hästi peale. AC/DC, Manowar, Iron Maiden, Metallika jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kõrvu paitab hetkel subertozi suurepärane link ;)

Aga ütleme nii, et kuulan:

Põhiliselt r2-he õhtust vööndit ja u poppi.

House, dnb, ragga-jungle, breakcore, techno, BREIKS, hiphop, jazz, raadiohauss ehk pop :D ja ambient.

Aga üks asi vaevab mind.

Kuidas saab inimene öelda et ta kuulab hardstylei ja träna. Kas inimestel häbi ei ole? Keegi pani siin veel

"hardstyle (L)". ;);):P

Eriti haige on see kui võrreldakse technot ja dnb-d tränaga, see on nagu võrdleks Miles Davist Meie Mehega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

In my opinion on kõik selline hardstyle , DNB träna jne ... elektrooniline muusika kehva poolne. ( ärge kallale tulge palun )

Hea muusika on minu jaoks näiteks Brutal Death Metal ja taoline kraam ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×