Jump to content
Mob

Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

Recommended Posts

Nu-metal, metal-rap, metal, rock, heavy :rolleyes: Meeldib ka drum&bass ja elektrooniline, hip-hop... räpp vähem. Ei lähe peale (loe: jätavad külmaks ehk ei kuula) träna, hardstyle'i jms. Ei kuula punk'i, jazzi

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
prodigy

prodigy-"voodoo people (Y) :unsure:

aga muidu jah põhiliselt drum'n'bass-i, trance'i ja pop'i vahest hip-hopi :(

aga jh mingi jazz või väga heavy metal peale ei lähe :rolleyes:

mõned esitajad...Brooklyn Bounce, Prodigy, Scooter, Cascada, Benassi, Dj tiesto, Toe Tag, Black eyed peas, Panacea, Lacuna jne....need mõned vähesed :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siin vist ainuke, kes kogu südamest jazzi fännab. Aga noh, jazzi kõrvalt veel sellised stiilid nagu ambient, vanakooli disko ja teatud tujude ajal rock.

Acid: Duke Ellington - Bateau

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib jats ka. Plaadi pealt meeldib rohkem elektrooniline ja uuem chill nagu Thievery Corporation; Zero 7; 4Hero; Tanel Ruben, Bad Pluss jt.

Aga laivis meeldib ka korraliku haardkoor jatsu vaadata-kuulata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen siin vist ainuke, kes kogu südamest jazzi fännab. Aga noh, jazzi kõrvalt veel sellised stiilid nagu ambient, vanakooli disko ja teatud tujude ajal rock.

Acid: Duke Ellington - Bateau

Kellegil siin maitset kah.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vatsavalt tujule peaaegu kõike. trance(hard) on lemmik veel meeldib rock või hevy metal selline nagu ACDC, aerosmith guns`n roses, scorpinons...

ka elmari muusika on päris hea vahel ja vanasti oli hea unemuusika raadiojaamast easy fm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühesõnaga siis eurotrance ehk juustmuusika ikkagi...olgu see style seal kui "hard" tahes. ;)

Juustmuusika tähendab siis seda, et ta on kirjutatud kuulaja jaoks, mitte selletõttu, et muusika kirjutajal endal midagi eriti öelda oleks.

On nii palju head elektroonilist muusikat, et ma ei pea küll vajalikuks sellist ****** kuulata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×