Jump to content
-aron-

Kohupiim

Recommended Posts

Tere

Kuidas sööte kohupiima,mida sinna lisate et ta nii kuiv ei oleks,sest seda halb süüa ja kas panete ka natuke suhkrut või midagi. :rolleyes:

Muudetud kasutaja -aron- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne magama minekut tavaliselt segan piimaga, kui piima pole, siis veega pole ka viga. sutsu kakaod(Meie Mark) ja tsipake vedelat suhkruasendajat :rolleyes: (maitea kui hea mõte see muidugi on aga suhkrut ei taha panna ja ilma see värk küll alla ei taha minna) ja ühe supilusikatäie müslit, siis on huvitavam süüa... saab midagi närida ka :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Kuidas sööte kohupiima,mida sinna lisate et ta nii kuiv ei oleks,sest seda halb süüa ja kas panete ka natuke suhkrut või midagi. :rolleyes:

Kuidas kunagi, vahel riivin mõne puuvilja sisse näit. õuna või pirni vms. eks see maitsestamine, vedeldamine käib rohkem nii kuidas parasjagu isu on. Loovalt! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen lisanud dextrose glükoosi ja piima vedeldamiseks vahel panin ka toorest muna 1-2 hulka et olex täiuslikum valgupomm

mu naisel aga meeldib süüa kohupiima kõigerohkem segatult kondentspiimaga.

aga kunagi noorest pärast kui räiget dieeti pidasin veel sai ka kuivaltsöödud ja musta kohvi näiteks peale joodud

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

250g kohupiima, 10% hapukoor ja suhkurt. Ei tee see midagi mind paksuks, pole kunagi teind, olen kiire ainevahetusega. Rohkem olen lihastoonust juurde saand kui rasva, isegi kõhul seda nii vähe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma seda kohupiima, milles 15-16 g valku on 100 g kohta terve paki (250g) korraga ära söön, siis tunnen, et see läheb kõhus käärima. Samas sellega, millel 10-12 g valku või kreemil, millel vähem seda probleemi ei ole. Seega tavaliselt söön pool pakki korraga ja panen natuke müslit ja jogurtit maitseks. Vahel ka porgandi-ananassisalatit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×