Jump to content
sass_s

andke nõu

Recommended Posts

Tere,kõigepealt räägiksin oma murest, olen sündinud juba füüsiliselt nõrga inimesena,(sport pole tugevaim külg :unsure: ) läksin siis sõpradega kooli jõusaali ja hakkasin tegema,algul alustasin tühja kangiga rinnalt surumist :rolleyes: vaikselt panin raskusi juurde ja tegin trenni,kuna tegemist kooli jõusaaliga siis olukord ikka ülinukker,asju lõhutakse ja enamus rikkis,aga midagi annab teha, vaikselt ikka tegin ja koormused läksid suuremaks, eelmine aasta lükkasin rinnalt 45 kg ära 50 läks ka peaaegu, nüüd on sellest ligi 4,5 KUUD möödas ja mitte ei lähe see 50 kg, nädalas käin jõusaalis 2x väga aktiivselt ei tee trenni kuid siiski higistan, kodus teen ka hantlit,rinnalt surudes on kätes selline tunne nagu suruks totaalselt valesti,nagu ei suruks taeva poole vaid kes teab kuhu.....kellel on häid mõtteid ja soovitusi võiks neid kirja panna,vanust mul 15 :( lisada võiksite ka harjutusi, et mida saab kodus hantliga teha, et parandada enda olukorda....

Tänan tähelepanu eest!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõigepealt peaksid vaatama harjutustepanka,seejärel koostama või lasta koostada endale treeningkava..niisama lambist tõmblemisel pole mõtet igatahes :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loe palju kirjandust selle kohta, see aitab kindlasti. Saad selgema pildi asjast. Samuti võid kava vahetada. Kui tahad spetsiaalselt jõudu juurde saada, võid spetsiaalse kava võtta ja treeningmeetodit suts muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Äkki leiad mõne asjalikuma venna, kes tuleks sinuga kaasa 1 kord saali ja vaataks üle su tehnika ja näitaks mõnda harjutust. Sellise inimese leiad võibolla ka siit samast foorumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu eesmärk ei ole teiste ees kekata, et palju rinnalt läheb, pigem suts oma lõbuks ja trenni mõttes teen,nüüdseks olen netis ringi tuhlanud ja targemaks saanud,samuti vaatasin ühe video ära(ps soovitav ka teile kes seda näinud ei ole ja algajad on LINK )

täitsa naerma ajab,et kui valesti tegin :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühte asja küsiks veel: nimelt on juba mul viimased 5 a kõhuke ees :lol: nüüd olen kõhulihaste tegemise käsile võtnud, kodus teen kõhulihased nii, et panen jalad kapi peale ja siis on jalad kahest kohast nagu 90 kraadi all, teen 3x30(iga päev) , peale igat 30 dat tegemist löövad kõhulihased tuld,puhkan vähe ja teen uuesti 30, probleem seiseneb selles, et mitte ei vähene see kõht, ükskõik palju teen :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühte asja küsiks veel: nimelt on juba mul viimased 5 a kõhuke ees :lol: nüüd olen kõhulihaste tegemise käsile võtnud, kodus teen kõhulihased nii, et panen jalad kapi peale ja siis on jalad kahest kohast nagu 90 kraadi all, teen 3x30(iga päev) , peale igat 30 dat tegemist löövad kõhulihased tuld,puhkan vähe ja teen uuesti 30, probleem seiseneb selles, et mitte ei vähene see kõht, ükskõik palju teen :blink:

sa võid ka miljon kõhulihast teha ja seda iga päev jne, aga su kõht ei vähene! Miks? Vastus väga lihtne: tuleb teha aeroobset, jälgida, mida sööd ja kui palju ning teha regulaarselt jõusaali treeningut, mis hõlmaks kogu keha treeningut! Need 3 asja korda saad, on kõht läinud. Kõht tulbe ruttu, aga läheb vaevaliselt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata sass, see on sellepärast, et kohalt rasva kaotamine e. "spot reduction" on müüt. Kui su rasvakamber on kõhu peal, siis kõhulihaste tegemisel on selle vähenemisega vähe seost. Rasv väheneb kogu keha pealt ühtlaselt järjekorras tavaliselt nii, et kuhu esimesena tuleb, sealt viimasena läheb. Seega pekipõletuseks on olulised vahendid aeroobne treening ja anaeroobne intervalltreening, mis rakendaks alakeha suuri lihaseid, mi on kõige paremad pekipõletajad ükskõik kas su rasv on kõhu peal või otsa ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga millised oleksid siis harjutused ; ja mis lihased oleksid kasulikud peki põletamisel põhiliselt kodustes tingimustel...

Muudetud kasutaja sass_s poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nimelt küsiksin veel üht asja: avastasin siit lehelt surumise arvuti,üleval lahtrisse sisestasin et surun 45 kg ja panin arvuta raskused, aga ma nagu hästi ei saa sellest tabelist aru, et milliste raskustega ja millised seeriaid teha, üleval ta näitab küll,et esimene päev, aga siis kohe all on juba nädalad hakkavad jooksma :lol: ei mõista nagu seda tabelit hästi...ehk keegi viitsib asja lähemalt selgitada :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×