Jump to content
RDK

Surumine rööbaspuudel

Recommended Posts

Tere!

Kui efektiivne harjutus on surumine rööbaspuudel triitsale? Tean, et see oleneb ka väga palju kehakaalust kuid sellegi poolest kas seda on mõtet jõusaalis teha v mitte.Kas peaksin asendama mõne muu harjutuse selle asemele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mitte mingil juhul 2ra seda kavast v2lja j2ta. v2ga k6va harjutus. muretse endale m6ni rihm selleks et kangikettaid lisaraskusteks panna kui varsti enda kehakaaluga liiga kergeks j22b. harjutust tehes pyya v6imalikult v2he ette kallutada(juhul kui tahad tricebsit treenida). et m6jutada rohkem rinda kalluta ettepoole. j6udu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kui efektiivne harjutus on surumine rööbaspuudel triitsale? Tean, et see oleneb ka väga palju kehakaalust kuid sellegi poolest kas seda on mõtet jõusaalis teha v mitte.Kas peaksin asendama mõne muu harjutuse selle asemele?

jälgi keha asendit ja raskust saad muuta ka jalgade asendiga, aga see on hea harjutus nii triitsepsi kui rinna alaosa treenimiseks! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on üks mu lemmikharjutusi üle pika aja!

aga kui paljud teist seda lisaraskusega teinud on? tahaks ka selle kohta nõu, et kuidas ja kust sellist rihma saaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurupt--- Postitatud: 1 Mar 2006, 22:59

mitte mingil juhul 2ra seda kavast v2lja j2ta. v2ga k6va harjutus. muretse endale m6ni rihm selleks et kangikettaid lisaraskusteks panna kui varsti enda kehakaaluga liiga kergeks j22b. harjutust tehes pyya v6imalikult v2he ette kallutada(juhul kui tahad tricebsit treenida). et m6jutada rohkem rinda kalluta ettepoole. j6udu

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1165

Arnold on selge sõnaga öelnud ,et :

võimalikult palju just ette kallutada ,et põhilise koormuse saaks triitseps...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on üks mu lemmikharjutusi üle pika aja!

aga kui paljud teist seda lisaraskusega teinud on? tahaks ka selle kohta nõu, et kuidas ja kust sellist rihma saaks

Paljud seovad lihtsalt kasvõi tugevama/paksema nööriga mõned kettad enda külge!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to gmaster: Lisaraskustega rööbaspuudel treenimise võimalusi on erinevaid. Ise olen rööbaspuudel surumist teinud küll konksudega rihmaga, küll sellise rihmaga, millel kett otsas. See ketiga variant ei olnud kõige parem, kuna kett oli suhteliselt pikk ja lisaraskused hakkasid mul keti otsas kiikuma ja see on ohtlik. Suure hädaga olen ka rööbaspuude harjutust teinud pisikese seljakotiga, millesse lasksin abilisel väiksemaid kettaid toppida, aga ka see ei olnud eriti mugav kuna seljakoti rihmad hakkasid soonima. Olen kuulnud, et lisaraskused on ka jalgade külge kinnitatud, aga selleks on olnud ilmselt mingisugused spetsiaalsed rihmad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks ju saama hantli jalge vahele võtta?

Tegelikult on muidugi üks kehaga tehtavate harjutuste kuningaid "muscle-up" (ei tea kuidas eesti keeles), mis on siis kas rõngastel või lõuatõmbamispuul kõigepealt enese üles tõmbamine ja seejärel üles sirgetele kätele surumine. Mina veel seda teha ei suuda aga loodan, et varsti ehk suudan :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harjutust saab väga efektiivselt teha ka nii, et jätta see, kas viimaseks või eelviimaseks, siis ei pea lisaraskust kasutama ja oma kehakaal on täiesti piisav, kuna eelnevate harjutustega saab triiceps piisavalt vatti. Ise vahetasin ja mõju oli suurepärane, kuna enne kasutasin suuri lisaraskusi ja tulemuseks oli vigastatud randmed. Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ka mina kasutanud erinevaid variante,kui teed enne rinnale mitu harjutust siis pole mingeid lisaraskusi vaja,kui aga teha esimese harjutusena siis tuleb kindlasti lisaraskust kasutada,kuigi mul massi üle saja,mina panin ketta näiteks selja kotti saab ka asja aetud,ning jagan samuti eelpool kõnelejatega sama seisukohta,väga efektiivne harjutus üks lemmikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1165

Arnold on selge sõnaga öelnud ,et :

võimalikult palju just ette kallutada ,et põhilise koormuse saaks triitseps...

Väga õige, aga point on siin käteasendis!!! Viies küünarnukid laiali teed rohkem rinda, küünarnukid vastu külgi rohkem triitsepsit! Nii lihtne see ongi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui lisaraskust juurde panna v6imalik ei ole (pole rihma vms), siis v6ib ju v2ga aeglaselt teha, et raskem oleks. Siis pole vaja lisaraskust. T2pselt samamoodi on k2tek6verdustega. V6ib teha nii, et tuleks 100 k2tek6verdust, aga v6ib teha nii, et yle 15 ei j6ua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1165

Arnold on selge sõnaga öelnud ,et :

võimalikult palju just ette kallutada ,et põhilise koormuse saaks triitseps...

Hm. vb mingi eksitus. Ise, kui ette kallutan, saab triitseps väga vähe koormust.

Keha ette kallutades treenib kõige rohkem rinda.

Minu lemmik harjutus kah viimasel ajal;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1165

Arnold on selge sõnaga öelnud ,et :

võimalikult palju just ette kallutada ,et põhilise koormuse saaks triitseps...

Hm. vb mingi eksitus. Ise, kui ette kallutan, saab triitseps väga vähe koormust.

Keha ette kallutades treenib kõige rohkem rinda.

Minu lemmik harjutus kah viimasel ajal;)

Loe mida ma kirjutasin!!! Keha ees hoides saab käte asendiga muuta harjutus kas triitsepsile või rinnale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on muidugi üks kehaga tehtavate harjutuste kuningaid "muscle-up" (ei tea kuidas eesti keeles), mis on siis kas rõngastel või lõuatõmbamispuul kõigepealt enese üles tõmbamine ja seejärel üles sirgetele kätele surumine.

Jõutõus on selle asja nimi. Poksitrennis jõuavad väikesed Vene poisid seda rohkem järjest teha kui mina lõuga tõmmata. Numbritest siinkohal vaikin. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1165

Arnold on selge sõnaga öelnud ,et :

võimalikult palju just ette kallutada ,et põhilise koormuse saaks triitseps...

Hm. vb mingi eksitus. Ise, kui ette kallutan, saab triitseps väga vähe koormust.

Keha ette kallutades treenib kõige rohkem rinda.

Minu lemmik harjutus kah viimasel ajal;)

Loe mida ma kirjutasin!!! Keha ees hoides saab käte asendiga muuta harjutus kas triitsepsile või rinnale!

Eino, sorry, et üldse julgesin suud lahti teha.....Mina muide lähtusin sellisest kirjateosest, nagu "Jõu, Ilu ja tervise anatoomia"(Frederic Delavier) ja oma kogemustest ka loomulikult.

Hmm, kuidas saad küünarnukke laiali või kokku viia, kui koht, millest kinni hoiad, on etteantud laiusega? Küünarliiges paindub sul sissepoole või? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, kuidas saad küünarnukke laiali või kokku viia, kui koht, millest kinni hoiad, on etteantud laiusega? Küünarliiges paindub sul sissepoole või? :unsure:

Oeh seal raamtus pilt tehtud küljepealt kus mõjutatavad osad on mõlemad näidatud!Mis sissepoole? Tundub, et jõusaal on sulle võõras ja sa pole seda harjutust teinud, nagu räägid. Kui rinda teed siis liiguvad küünarnukid kehast eemale!Kas ma räägin keeruliselt? Omarust mitte :rolleyes: Proovi seda õieti teha ja muuda küünarnukkide asetust, siis tunned ka ise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on nagu kõigi triitsa harjutuste puhul,näiteks kitsa haardega kangi surumise või prantsusesurumise puhul tuleb ka käed hoida keha lähedal kui soovid,et harjutus mõju avaldaks rohkem triitsale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bb. treeningvideodest olen näinud, et kõik kes teevad seda triitsepsile, hoiavad küünarnukid laiali. Miks prof. bodybuilderid teevad siis nii? Ok, saan aru, et saab kõvasti suurema raskusega harjutust sooritada. Aga kumb siis on efektiivsem: kas küünarnukid u õlgade laiuselt või kitsamaltki ja väikse raskusega / küünarnukid laiali ja palju suurema raskusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis harjutust sa mõtled kas prantsuse surumist?kui jah siis seda harjutust on kül minu arust mõtekas teha küünarnukid koos,võtab lihase palju paremini läbi.

mitte mõtekas vaid nii tehaksegi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×