Jump to content
matu124

probleem

Recommended Posts

mul on selline mure ,et täna surudes äkki käis kuklast suht räme naksakas läbi ja need paar korda mis ma peale seda surusin oli pea ja kukal väga valusad.Tegin oma köik seeriad ja trenni löpuni kuid väike vahest ägenev valu oli ikka sees.Ka praegu on kuklas ja peas väike valu.Samuti olid kaelalihased kuidagi krampis vöi "?okis".Vöibolla oskate midagi kosta selle peale,mis vöis juhtuda,vöibolla kellegil on samuti juhtunud?

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuldne reegel: soovitatavalt isegi enne, aga kui vaevus püsib, külasta reaalset arsti. Foorum on abi saamiseks liialt umbisikuline.

Kõlab nagu paigast nihkunud diski moodi, aga ma pole arst :unsure:

Mida kindlalt tean on see, et selja ja kaelahädadega jamada-riskida kindlalt ei tasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka sellist värki olnud, kuid mitte surudes.. mul on vahest olnud selline asi äkiliste liigutuste juures, täpselt nagu midagi plahvataks peas, peale "plahvatust" suriseb mõnda aega, ja siis hiljem hakkab valutama. See läheb üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ole küll arst ja täpset diagnoosi ei hakka panema, kuid tegemist võib olla kas lihase venituse või on vigastatud mõnda kaela närvi. Ma arvan, et see võib olla tingitud sellest, et tõstekase pead samal ajal kui kang langetatakse rinnale või olen näinud ka seda, et vaadatakse kõrvale,kõik see võib põhjustada traumasid, nii, et sättige tehnika paika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah täna trennis oli kohe eriti hull asi ,väikse kaaluga oli peale 2-3 kordust selline valu sees et jube ,pilt oleks eest ära läinud peaaegu.Kaela ma pole ette ega küljele viinud küll kunagi nii et see ei ole vist pöhjus.Homme lähen käin arstil ja röndgenis ära igatahes.

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×