Jump to content
Body fitness

Tere Vähk

Recommended Posts

Tere!

Aastaga on body-fitnessi nimi muudetud klassikaliseks kulturismiks. Maailma meistrivõistluseid sellel spordialal siiani toimunud ei ole. Ausalt öeldes isegi ootan suure huviga mais toimuvaid uusi euroopa meistrivõistluseid ning alles pärast seda võib juba hakata mingisuguseid kokkuvõtteid tegema. Siiani olen uurinud eelmise aasta võistluste pildimaterjali nii siin, fitness.ee-s kui ka välisriikide erinevates portaalides ja pean ütlema, et esialgu on mul selle ala hindamiskriteeriumite kohta oma arvamus välja kujunenud, millele loodan kevadel kinnitust saada. Minu hinnangul on selles spordialas kõige tähtsamal kohal proportsioonid ja reljeef ning liiga lai selg või suured jalad ei tule seal võistlejale kasuks. Nende oletuste aluseks võtsin eelmise aasta EM-il neljandaks tulnud mehe, kes hakkas silma oma päris ilusa kuivusega, aga suured õlad ja lai selg muutsid ta kuidagi kandiliseks ning sellega võis ta ka punktides esikolmikule kaotada. Kahju, et nendest võistlustest kusagil videot ei ole võimalik vaadata, sest selle mehe vabakava kohta puudub mul kahjuks absoluutselt igasugune ülevaade.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×