Jump to content
Külaline

Maailmameistri tõde ja õigus!

Recommended Posts

!!!Mina salvokat ei osta ja vastu puud ei sõida! Ma lähen kohe kohtusse õigust nõudma! :unsure:

Hea odav kelk on myygil on endise lihakombinaadi juures(plastmassitehase myygiesindus vms). Ise ostsin just 79 krooni eest. Siis on hea t6endusmaterjal kohus ette n2idata, et see ongi see kelk, mis oleks katki l2inud, kui sa oled sellega vastu puud s6itnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to alessandro:

Joon fat-burnerit ja sõidan ass-burner kelguga! Pärast sellise õhukesest plastmassist valmistatud kelguga sõitmist on tuharalihas salvotükke täis! Siit tuleb raudselt suurem kohtulugu! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen lihtsalt tavaline foorumi külastaja ning 16 aastat vana ei tegele kulturismiga vaid käin lihtaslt jõusaalis et ennast tervene hoida. Olin tõesti sellest saidisit või foorumisest vaimustusest, kuna tõesti palju tarkust juurde tulnud ja värki!!! Aga minu algklassi klassijuhataja ütles alati et mingi kirja ja muu gräpi teel ei ole mõtet üksteisega vinguda ja süüdistada!! Mul ei ole õrna aimugi kuidas see tegelikult oli ja kui aus olla siis eks kõik ise teavad mida teinud. Aaaa lihtsalt ei näe mõtet miks peavad kaks või rohkem täiskasvanut meest siin niiviisi rääkima tehke omavahel asi selgeks, ning siis tooge avalikkuse ette, sest see foorum on ju eelkõige noorte jõusaalinduse huviliste innustamiseks ja aitamiseks ja selleks võiks ta ka jääda. :unsure::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii sõbrad, mul on tunne, et mõned mehed eesotsas Hannes Kivineemega, kes on nn. "neutraalne" ajakirjanik - ja kui ta julgeb avaldada ja kirjutada selliseid nn. "fakte", siis on ta tõenäoliselt kursis ka sellega, et selliste süüdistuste eest võib panna käima ühe kohtu asja, mille põhjal võib arvestada vägagi kopsaka valurahaga. Loodan, et sellel ajakirjanikul on peale Kalmuse poolse jutuversiooni ka oluliselt veenvamaid asitõendeid selle kohta, et ma olen kasutanud keelatud aineid.

Oot, oot.. kulla Eesti MEISTER!

Mismoodi ei ole SINA keelatud aineid söönud, kui M. Kalmus väitis, et tol õhtul pakkus A. Tokko teile mõlemale seda ainet ning selle siin avalikult üles tunnistas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd tähti närida, siis Tokko tunnistas PAKKUMIST ja ütles, et võtmise teo tegemisest/mittetegemisest tema ei räägi.

Aga carbo jutt on õige. Päris üllatunud, et ka mõistlikku juttu ajavaid 16-aastaseid siit foorumist kohtab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To: Jrx!

Kui komplimendina siis tänud! :unsure:

Aaaa nii see on, et millegi pärast aetakse ikka oma asju seljataga vn aa mitte silmast silma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis kui kirjutatakse, et Marek on Maailmameister, siis on probleem. Tatti lendab ja näod on punased ja vihased.

Jätke Kalmus rahule, las iga mees teeb oma ja kui ta teenib sellega ära austajaskonna nagu see on Marekil, müts maha...

Ma ei saa aru kus siin probleem on. Mida rohkem sõimatakse, seda rohkem kellegi populaarsus siin tõuseb. See on vbla mingit sorti kadedus.

Selline küsimus vbla Arnoldile, et kas tema saab kasu sellest, et Ott on iga aasta Eesti Meister kulturismis? Robocop jne... rahad liiguvad? Reklaam robocopile.

Ma ei ütle midagi mida ma ise sellest arvan...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ütle midagi mida ma ise sellest arvan...

Minuarvates väljendad sa küllaltki arusaadavalt mida Sina arvad :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mida iganes aa ma arvan, et TE saate ise ka aru et eriti erapooletu Te just ei ole või kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii sõbrad, mul on tunne, et mõned mehed eesotsas Hannes Kivineemega, kes on nn. "neutraalne" ajakirjanik - ja kui ta julgeb avaldada ja kirjutada selliseid nn. "fakte", siis on ta tõenäoliselt kursis ka sellega, et selliste süüdistuste eest võib panna käima ühe kohtu asja, mille põhjal võib arvestada vägagi kopsaka valurahaga. Loodan, et sellel ajakirjanikul on peale Kalmuse poolse jutuversiooni ka oluliselt veenvamaid asitõendeid selle kohta, et ma olen kasutanud keelatud aineid.

Oot, oot.. kulla Eesti MEISTER!

Mismoodi ei ole SINA keelatud aineid söönud, kui M. Kalmus väitis, et tol õhtul pakkus A. Tokko teile mõlemale seda ainet ning selle siin avalikult üles tunnistas?

Justnimelt, Arnoldi ülestunnistus oli just nii, ja teda pani tunnistama jutt ?veitsist, keelatud ainete müügist pole KIRJATÜKIS juttugi. Selle lisasid sa oma tunnistusse lihtsalt nö. inertsist. Aga seda parem, õigemini halvem sulle.

Siit siis küsimus Arnoldile, mida sa siis tunnistasid tollele hetkel? MILLIE AJENDIL?. Jga mees kes NATUKKENEGI viitsib süveneda sellesse vaidlusesse siin ja kes muidugi ma eeldan on ka JUTU läbi põhjalikult lugenud, saab aru, et ...... Arnold keerutab ja kahetseb vägagi et esmalt selle ülestunnistusega välja tuli. Pole enam midagi teha.

Kohtusse võid kaevata Kivineeme või minu. Kuid ei kumbagi ei saa te seal oma nime määrimises süüdistada. sest peale ?veitsi süüdistust Otti ja Arnoldi suhtes pole seal mitte ainsamatki .

Mis puutub sellesse lõiku, et OTTI organismi sisestati tema teadmata.... jne. keelatud ainet, siis pole seal juttugi , sõnagi sellest, et Ott oleks teadlikult tol korral või ükskõik kuna peale Sveitsi keelatud ainet kasutanud.

KÜSIN VEEL ARNOLD, MIS SIND PANI SIIS SELLE TUNNISTUSEGA VÄLJA TULEMA, SÜDAMETUNNISTUS? :):D:P

NAERA ISE KA NATUKE... :unsure:

SA TUNNISTASID , SA SAID TUNNISTADA AINULT SEDA, ET SA MEILE SEDA AINET ANDSID, MÕLEMALE. KUI SA VÄIDAD, ET OTT SEDA EI SÖÖNUD ENDALE SISSE SIIS OLEKSID PIDANUD KOHE SEDA OMA TUNNISTUSES LISAMA. NÜÜD EI MAKSA SEE ENAM MIDAGI JA MEES LÕPETA KEERUTAMINE.

OTILE:

TULETAN SULLE MEELDE SINU ENDA SÕNU VÕISTLUSPÄEVA HOMMIKUL KUI KÄISID PEEGLIEES VORMI KONTROLLIMAS. ARNOLSD OLI JUST SELLEL HETKEL TULNUD MEIE TUPPA JA SA ÜTLESID, "Olgem ausad, ööga kusesin jalgadepealt veenid välja" mina ütlesin seepeale, et jah kurat sai joostud võidu peldiku vahet, nagu oleks öö otsa õlut joonud."

Nii, et rääkige või vaikige , aga Arnoldi tunnistus on selge ja teisiti seda mõista pole võimalik kui et ka Ott võttis seda ainet...

Lähme pealegi kohtusse ja iga süüdistaja teeb sulle asja selgeks Arnold, et nii just on. ;);)

Sinu koht ei ole Arnold EKFL-i presidendi toolil.

Nüüd ma saan seda välja öelda avalikult , sest oled ISE oma saasta ülesse tunnistanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, ma ei hakka nüüd kedagi siin süüdistama, sest et asjad ei põhine siin eriti kindlatel faktidel ( mudugi välja arvata Tokko ülestunnistus )

Aga et pakkun välja veel ühe toreda mõttekäigu:

Kui Kalmusele tehti esimese dopinguprooviga ära, tehti nii et see oleks positiivne, sest ta eraldus "meeldivast" seltskonnast.

Ja kui siis EKFL liidu juht siin rääkis meile kuidas valitseval Eesti meistril on ette näidata vist oli 13 puhast dopinguproovi?

Et mu point oleks siis selles, et kui ühe venna sai siin süüdi lavastatud, mis probleem on siis teist venda "puhtana hoida" ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TULETAN SULLE MEELDE SINU ENDA SÕNU VÕISTLUSPÄEVA HOMMIKUL KUI KÄISID PEEGLIEES VORMI KONTROLLIMAS. ARNOLSD OLI JUST SELLEL HETKEL TULNUD MEIE TUPPA JA SA ÜTLESID, "Olgem ausad, ööga kusesin jalgadepealt veenid välja" mina ütlesin seepeale, et jah kurat sai joostud võidu peldiku vahet, nagu oleks öö otsa õlut joonud."

:):unsure: hea jutt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Vaikiv ajastu" on möödas, kogu bullshit on jõudnud ka kõige tavalisemate inimeste kõrvadeni, hea, hea.. nüüd ei pea Marek elama üksi selle teadmisega, et kord oli asi nii, et 2 meest panid korraga üht-sama ainet endale sisse, aga mis oli huvitav.. ühest mehest sai ma ei tea mitmekordne Eesti meister ja väikeste tatikraede eeskuju.. teisest mehest sai aga üksik hunt, kellest räägitakse rohkem keemikust kui kulturistist. Loodame, et Oti kummardajate seas on ka nüüd neid inimesi, kes aru saavad mis nüüd õieti toimub..

Igatahes rahulolu selle poolest, et p*sk Mareki õlgadelt maha pestud on.

Muudetud kasutaja noobie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii sõbrad, mul on tunne, et mõned mehed eesotsas Hannes Kivineemega, kes on nn. "neutraalne" ajakirjanik - ja kui ta julgeb avaldada ja kirjutada selliseid nn. "fakte", siis on ta tõenäoliselt kursis ka sellega, et selliste süüdistuste eest võib panna käima ühe kohtu asja, mille põhjal võib arvestada vägagi kopsaka valurahaga. Loodan, et sellel ajakirjanikul on peale Kalmuse poolse jutuversiooni ka oluliselt veenvamaid asitõendeid selle kohta, et ma olen kasutanud keelatud aineid.

Oot, oot.. kulla Eesti MEISTER!

Mismoodi ei ole SINA keelatud aineid söönud, kui M. Kalmus väitis, et tol õhtul pakkus A. Tokko teile mõlemale seda ainet ning selle siin avalikult üles tunnistas?

Justnimelt, Arnoldi ülestunnistus oli just nii, ja teda pani tunnistama jutt ?veitsist, keelatud ainete müügist pole KIRJATÜKIS juttugi. Selle lisasid sa oma tunnistusse lihtsalt nö. inertsist. Aga seda parem, õigemini halvem sulle.

Siit siis küsimus Arnoldile, mida sa siis tunnistasid tollele hetkel? MILLIE AJENDIL?. Jga mees kes NATUKKENEGI viitsib süveneda sellesse vaidlusesse siin ja kes muidugi ma eeldan on ka JUTU läbi põhjalikult lugenud, saab aru, et ...... Arnold keerutab ja kahetseb vägagi et esmalt selle ülestunnistusega välja tuli. Pole enam midagi teha.

Kohtusse võid kaevata Kivineeme või minu. Kuid ei kumbagi ei saa te seal oma nime määrimises süüdistada. sest peale ?veitsi süüdistust Otti ja Arnoldi suhtes pole seal mitte ainsamatki .

Mis puutub sellesse lõiku, et OTTI organismi sisestati tema teadmata.... jne. keelatud ainet, siis pole seal juttugi , sõnagi sellest, et Ott oleks teadlikult tol korral või ükskõik kuna peale Sveitsi keelatud ainet kasutanud.

KÜSIN VEEL ARNOLD, MIS SIND PANI SIIS SELLE TUNNISTUSEGA VÄLJA TULEMA, SÜDAMETUNNISTUS? :D:P;)

NAERA ISE KA NATUKE... :unsure:

SA TUNNISTASID , SA SAID TUNNISTADA AINULT SEDA, ET SA MEILE SEDA AINET ANDSID, MÕLEMALE. KUI SA VÄIDAD, ET OTT SEDA EI SÖÖNUD ENDALE SISSE SIIS OLEKSID PIDANUD KOHE SEDA OMA TUNNISTUSES LISAMA. NÜÜD EI MAKSA SEE ENAM MIDAGI JA MEES LÕPETA KEERUTAMINE.

OTILE:

TULETAN SULLE MEELDE SINU ENDA SÕNU VÕISTLUSPÄEVA HOMMIKUL KUI KÄISID PEEGLIEES VORMI KONTROLLIMAS. ARNOLSD OLI JUST SELLEL HETKEL TULNUD MEIE TUPPA JA SA ÜTLESID, "Olgem ausad, ööga kusesin jalgadepealt veenid välja" mina ütlesin seepeale, et jah kurat sai joostud võidu peldiku vahet, nagu oleks öö otsa õlut joonud."

Nii, et rääkige või vaikige , aga Arnoldi tunnistus on selge ja teisiti seda mõista pole võimalik kui et ka Ott võttis seda ainet...

Lähme pealegi kohtusse ja iga süüdistaja teeb sulle asja selgeks Arnold, et nii just on. ;);)

Sinu koht ei ole Arnold EKFL-i presidendi toolil.

Nüüd ma saan seda välja öelda avalikult , sest oled ISE oma saasta ülesse tunnistanud.

vott sellist statementi näen ma esimest korda elus.

Keep Up The Good Work ;)

"Vaikiv ajastu" on möödas, kogu bullshit on jõudnud ka kõige tavalisemate inimeste kõrvadeni, hea, hea.. nüüd ei pea Marek elama üksi selle teadmisega, et kord oli asi nii, et 2 meest panid korraga üht-sama ainet endale sisse, aga mis oli huvitav.. ühest mehest sai ma ei tea mitmekordne Eesti meister ja väikeste tatikraede eeskuju.. teisest mehest sai aga üksik hunt, kellest räägitakse rohkem keemikust kui kulturistist. Loodame, et Oti kummardajate seas on ka nüüd neid inimesi, kes aru saavad mis nüüd õieti toimub..

Igatahes rahulolu selle poolest, et p*sk Mareki õlgadelt maha pestud on

tõsi ta on. :)

Muudetud kasutaja Mob poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa...päris huvitav kirjatükk on see teema siin küll. Huvitav, mis sellest asjast saab ??

Isiklikult olen nõus sellega, et EKFL president peaks küll päris sügavalt järele mõtlema, kas oma lahkumisavaldus lauale panna või mitte, kuid eks ole seegi tema oma südametunnistus, inimese usaldatavus kaob ainult selliste asjade välja tulemisel ning sellised juhid, keda ei usaldata ja kellesse ei usuta, ei püsi seal kaua. Otilt ei oota ma küll mingit ülestunnistust, kui tegi siis tegi, süüdi on ainult need, kes vahele jäävad ning tema see ei ole. Palju tähtsam on see, et Arnold neid aineid müünud on, see oleks sama, kui meie peaminister tunnistaks, et tegeles paar aastat tagasi kokaiiniäriga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin nüüd läbi selle teema.

Minul tekkis ainult 1 küsimus.. Kuidas see asi lõppeb? Selge see, et see ei saa lõppeda nüüd kui see asi tõstatatud on, ainult selle teema lukku panemisega ja vsjo.

Ma ei ole muidugi mingi õige inimene siin seda kommenteerima ja ma ei teegi seda, aga ma tahaksin samas teada, et kui kaugele on jõutud selles teemas EKFL peakorteris? On sellest ka üldse juttu tehtud? Või pestakse seda musta pesu tõesti avalikult ainult siin selles teemas?

Ma ei taha kedagi pooldada ega kedagi ka maha teha, kuid tõesti huvitab millega see asi tipneb? Oleks ju eriti mage, kui see nüüd SL Õhtulehe esileheküljel järgmised nädal aega ilutseb? See oleks sellele alale ju tõeline pauk.

Häid vastlaid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×