Jump to content
RDK

Venitused

Recommended Posts

Nii.Pärast rasket ning koormavat trenni tuleb teha venitusi, et järgmisel päeval lihased ei valutaks.Milliseid venitusi oskate soovitada kõhulihastele? HEtkel on küll nii et pärast koormavat kõhulihaste trenni järgmisel päeval kõhulihased valutavad.Kuid kõhulihaseid peab igapäev tegema seega ma ei saa seda endale lubada.Oskate soovitada häid venitusi kõhulihastele?

Samuti võiksite mõne (eriti esimese) järgnevatest punktidest lisada.

* Oleks tore kui saaks kaasa ka pildid

* Oleks tore kui saaks kaasa ka kirjelduse

* Oleks tore kui soovitaksite rohkem kui 1 venitus

NB! Mingit sellist vastust nagu: "Kasuta otsingut", "Mõttetu küsimus" jne ma ei tahaks kuulda.Paluks abi teadjatelt!!!

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid kõhulihaseid peab igapäev tegema seega ma ei saa seda endale lubada.

Kes käseb ?

Peegel kui vaatan sinna ilma särgita? :unsure: Ei tglt nii hull asi ei ole.Lihtsalt vaja natukene lihvida seda =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mine vaata venituspanka.

Suured tänud.Täpselt seda mul vaja ongi.Nad võiksid sinna theONE soovituse ka lisada: Rippumine :unsure: See on hea harjutus ja seda oleme teinud trenniski.Nüüd tuli meelde lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid kõhulihaseid peab igapäev tegema seega ma ei saa seda endale lubada.

Kes käseb ?

Peegel kui vaatan sinna ilma särgita? :unsure: Ei tglt nii hull asi ei ole.Lihtsalt vaja natukene lihvida seda =)

kõhulihaste iga päev tegemine ei too mingeid eeliseid liahskaasvule ega rasvakaotusele. kõhulihas nagu iga teine lihas tahab samamoodi taastuda, et kasvada. rasv kaob üle keha suhteliselt ühtlaselt, seega ei saa ainult kõhu juurest rasva ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lamad kõhuli ja kätega tõstad ülakeha üles, jalad jäävad vastu põrandat aint ülakeha tõuseb.

lamad selili põlved kõverdatult ja kallutad nii kõverdatult jalgu küljele põrandale ühele ja teisele poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×