Jump to content
Jup

sheigid enne ja peale trenni

Recommended Posts

Tervist! Millises vahekorras peaksid olema valgud ja süsivesikud enne ja peale trenni ?heikides rasvapõletusperioodil?(massiperioodil panin 2:1 sv-te kasuks)

Kui ma teen peale kangitrenni ka ca 40 min aeroobset, kas siis ?heik juua enne aeroobset või peale seda?

Ning kas see, et ma teen peale trenni ka aeroobset, muudab valkude ja süsivesikute suhet trennijärgses sheigis?

Jään vastuseid ootama, tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles küsimuses on erinevaid lähenemisi, enamus soovitab rohke süsivesikuga sheiki nii enne, kui ka pärast treeningut ( 2/3 süsivesikuid 1/3 proteiini), viimase aja trend on aga valgu ja õli segu , nii enne , kui ka pärast , ehk siis, süsivesik asendatakse õliga ( linaseemne , kalamaksa).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles küsimuses on erinevaid lähenemisi, enamus soovitab rohke süsivesikuga sheiki nii enne, kui ka pärast treeningut ( 2/3 süsivesikuid 1/3 proteiini), viimase aja trend on aga valgu ja õli segu , nii enne , kui ka pärast , ehk siis, süsivesik asendatakse õliga ( linaseemne , kalamaksa).

Aga mida see õli juurde annab või kas ta on parem lisada. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa teed kohe peale jõusaali aeroobset siis suhe peaks jääma ikka samaks 2: 1 süsiv. kasuks ja tarbida peale aeroobset ikka. Aga veelkord ei saa mainimata jätta, et hommikune aeroobne vähemalt 30 minutit tühja kõhuga tagab kindla edu ja kui juua ennem veel kruus kuuma kohvi siis on näha kuidas rasv lausa kärssab :unsure: Sellesse lisa rasva tarbimise juttu suhtun mina isiklikult eelarvamusega. Muidugi mingit osa rasva on ööpäevas vaja, et teatud hormoonide tööd mitte kahjustada, mis omakorda osalevad rasvade põlemisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×