Jump to content
Cronus

Tehnika C2-l

Recommended Posts

Üks enimlevinud viga mida sõudeergomeetril tehakse on see, et sõudmise algfaasis liiguvad käed kiiremini ette kui jalgu kõverdatakse. Uuematel masinatel on õpetus ka masina peal ja 2. ning 3. slaid näitavad, et enne kui kelguga tagasi sõidetakse lastakse käed sirgeks. Kusjuures kiirema sõudmise puhul on seda tehnikat päris raske säilitada, samas olen märganud, et õigest tehnikast tuleb ka pisike kiiruse tõus ;)

Päris naljakas on vaadata kuidas enamik pikemaid inimesi oma põlvi ära taovad või siis kätega sinusoide õhus joonistavad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ka vahtinud neid pildikesi masina pealt, kuid ega targemaks pole saanud. ikka tundub, et lahmin mööda ;) kohati näib üldse, et seal igaühel niiöelda oma tehnika. aga kui oluline see soorituse "puhtus" on üldse, kui eesmärgisk on lihtsalt aeroobse abil kaloreid kulutada ja südant treenida- mitte sõudmisega tegeleda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks enimlevinud viga mida sõudeergomeetril tehakse on see, et sõudmise algfaasis liiguvad käed kiiremini ette kui jalgu kõverdatakse. Uuematel masinatel on õpetus ka masina peal ja 2. ning 3. slaid näitavad, et enne kui kelguga tagasi sõidetakse lastakse käed sirgeks. Kusjuures kiirema sõudmise puhul on seda tehnikat päris raske säilitada, samas olen märganud, et õigest tehnikast tuleb ka pisike kiiruse tõus ;)

Päris naljakas on vaadata kuidas enamik pikemaid inimesi oma põlvi ära taovad või siis kätega sinusoide õhus joonistavad ;)

Olen pikk...aga pole ühtegi korda mitte midagi ära löönud...ja mingeid ime kujundeid ei tee!!!

A no mida pikem on tõmme seda kiiremini sa liigud

seega tee ise järeldused...

kunagi sai 500 meetri ajaks tõmmatud 1.28...usun et praegu jõuan paremini!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures alles sai käidud alfa 2006 tõmbamas. Mõni tõmbab ikka nii et hirnu pooleks, lausa kamasutra. Ega tartu kutsekoolide cupil vms ka midagi paremat ei näinud ;)

Lausa kahju on vaadata suuri põkke, kes end lolliks tõmbavad, kel potensiaali tegelikult väga palju on, ja kuidas neile väikesed poisid lihtsalt tehnikaga ära teevad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi auto keskuse sünnipäev

no selleks et rollerit saada oleks pidanud 1.19 tõmbama

a et autot selleks 1.09

Ütleme nii et motivatsiooni treenida peaks olema

ehk järgmine aasta saab juba rolleriga siis sõita:D

a noh auto võitmine on võimatu

A noh tehnika on väga tähtis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×