Jump to content
Rünnak

Olen HÄDAS!

Recommended Posts

tervist raffas!!!!

Olen algaja ja sooviks teada missuguseid pulbreid ja muid tablette võiks hakata võtma!!!!!

Kusjuures minu kehalised andmed on:

Vanus:16a

Kehakaal:60kg

Pikkus:179cm

Olen teinud eelnevalt puhtalt trenni(ilma abinõudeta).

Praegu surun juba rinnalt oma 70kg

Ja seerjaid teen 60kg(8 seerja)

Kõhulihaseid ka ikka parajalt.

Põhimõte oleks see siis, et võiks kiirendada oma lihaste massi(kiiremini võiks saada suuremad ja jõulisemad lihased)

Äkki oskate aidata!!!

Ette tänades Rünnak.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ajuvitamiine.

Kui nüüd tõsiselt rääkida siis vaata amazon.ee tekste, siin on inffi rohkem kui sul tarvis. Ja pole sa hädas midagi, mõtle kui sul hommikul peeglist linnarpriimäe lõust ja keha vastu paistaks vat siis oleks põhjust kisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pulbreid ja tablette?... eks ikka neid aineid millest sul puudus on! kui toidust ei saa piisavalt valku(pole aega süüa või kokata piisavalt) siis võta esmalt mõni vadakuvalgu pulber mis vähemalt peale trenni tarbi. kui sa piisavalt kala ei söö(heeringat) siis vajavad su lihased ka lisa kreatiini ja kindlasti vajad sa multivitamiini+mineraali tablette sest vaevalt et vitamiinipäevase vajaliku annuse saad toidust kätte-selleks peaksid päris palju eri puu ja juurvilju sööma tihti salateid ja kõike muud ideaalselt toituma mitmekesiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

missuguseid pulbreid ja muid tablette võiks hakata võtma!!----täiesti lõpp see kõlab sellisena nagu oleksid TOIDUlisandid mingid keelatud ained ja muus ;):D;) LIhtsalt hakka korralikult toituma ja algul pole rohkem vajagi!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist raffas!!!!

Olen algaja ja sooviks teada missuguseid pulbreid ja muid tablette võiks hakata võtma!!!!!

Kusjuures minu kehalised andmed on:

Vanus:16a

Kehakaal:60kg

Pikkus:179cm

Olen teinud eelnevalt puhtalt trenni(ilma abinõudeta).

Praegu surun juba rinnalt oma 70kg

Ja seerjaid teen 60kg(8 seerja)

Kõhulihaseid ka ikka parajalt.

Põhimõte oleks see siis, et võiks kiirendada oma lihaste massi(kiiremini võiks saada suuremad ja jõulisemad lihased)

Äkki oskate aidata!!!

Ette tänades Rünnak.

Kui sul areng toimub, siis miks sa peaksid kasutama toidulisandeid. Loomulikult kui treeningud lähevad juba väga tõsiseks, siis tõesti tavatoiduga sa niipalju valku kätte ei saa, kui oleks vaja. Seega võiksid proovida mingit whey-d. Siit portaalist leiad neid ka igas hinnaklassis. Kõhulihaseid ära tee parajalat, vaid kurna lihas ikka korralikult ära! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

See pulbrite ja tablettide jutt on mulle väga tuttav! Analoogseid kirjasid tuleb minu postkasti päevas keskmiselt 10-15 tükki. Kasutaja Rünnak-u kiri on omataoliste seas üks tagasihoidlikumaid. Tundub, et noor mees teeb vähemalt usinasti trenni ja juba on välja kujunenud esimesed suuremad eesmärgid. Paljud noored inimesed kirjutavad mulle, et mis pulbrit peab sööma ja kui palju peab Fat Burnerit jooma, et härjaks muutuda, aga trennist ei ole sõnakestki juttu. Paljud ei ole siiani omale selgeks teinud, mis vahe on toidulisanditel ja keelatud ainetel. Päris tavaline on see, et küsitakse minult, kas ma treenin puhtalt või nende pulbritega? Me võime siin portaalis kui palju pingutada, aga ikka jääb osadele noortele arusaamatuks, mida need toidulisandid endast kujutavad. Sellepärast juhin ka teiste siinolijate tähelepanu sellele, et mitte kohe esmaemotsioonidel noorsportlaseid noomima tormata, vaid püüda mõista nende väljakujunemata teadmiseid ning vajadusel juhtida need eksinud hinged õigele teele ;)

Rünak!

Sa oled veel nii noor ja usu mind, et kui sa toitud korralikult ja teed usinasti trenni, siis juba paari aasta pärast oled oluliselt suurem ja tugevam kui praegu! Minagi olin 16 aastaselt ikka päris peenike poiss, aga ühe suvega maal olles normaalselt toitudes ja maatöödega võtsin 4-5 kg juurde. Sinuvanuselt tuleb seda massi koos kasvuajaga niigi kiiresti juurde! Väga võimalik, et oled juba aasta pärast 10 kg juurde võtnud! Mina proovisin omal ajal toidulisandeid esimest korda alles siis, kui olin juba 3 aastat treeninud! Kuna praegu on võimalused oluliselt paremad ja toidulisandite kvaliteet samuti, siis toidule lisaks oleks sulle parim ehk tõesti eelpoolnimetatud Whey ja Protein NO1, aga kreatiinide ja muu sellise kraami tarbimiseni on sul veel mitu aastat aega!

EDU!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

60 kg kaaludes on tavatoidust imelihtne saada vajalikud valgud kätte - 120-150g valke päevaga ei peaks kellelegi peavalu tekitama ja kui toitumist jälgid üllatud ise ka kui hästi võid õigesti treenides alguses areneda!

parimat sulle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga olen 16a vana,teen 3x nädalas trenni ja mul tuleb iganädal 1 kilo juurde

Kindlasti ei ole see puhas lihas mis sulle juurde tuleb,Ja kui ongi siis peagi enam ei tule 1 kg nädalas juurde,sest alguses tulebki kähku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis kiirendab lihasmassi? mis on üldse lihasmassi kiirus?

sa oled noor ja sul on kõik ees. võta asja rahulikult.

enamus mõtlevad just massist ja palju liha ja liha ja veelkord liha. selliselt mõeldes saab ainult musclefriigiks.

noored inimesed, õppige lihaste ehitustest, toitumistest, ained, nende ülesanded, üks mõjutab teist jne. lihtsalt nõu küsida, et mis tablette kui palju võtta, mõni vastab valesti ja ongi pees.

pöörduge otse spetsialisti (soovitavalt ott kiivikas) poole, esitades konkreetse küsimuse koos oma parameetritega ja kõik on korras. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olin umbes paar aastat jõusaalis käinud kui sain 100 kilo ülesse. Ise kaalun 75. Arvestada võib veel seda et esimene aasta või vähemalt 75% sellest ei teinud ma üldse teadliklult trenni. Seda võib nimetada perioodiks kus mind lihtsalt hakkas vaikselt saali tõmbama. Ei teadnud ma treeningu algtõdest midagi, ei olnud ühtegi info allikat. Ei teadnu otsidagi :unsure: Lihtsalt vaatasin mida üks kutt jõusaalis tegi ja mulle hakkas ka meeldima. Sealt siis see pull käima läkski. Jutu point oli selles et ma ei tednud isegi kreatiinist ja valgu tähtsusest siis midagi. Aga tulemus polnud ju laita

Teised ei pea muidugi nii lollid olema kui mina...aga krt imelik tundub jah see jutt et mise pulbrid ja tabletid, olen 16 kaaluna 60.

Johhaidii, tee ainult trenni veel paar aastat söö ja siis hakka vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline asi hakkab juba närvidele käima! Kui sa küsid milliseid pulbreid ja tablette võtma hakata, siis see näitab kui toores sa veel oled! Nüüd mõtle sellele, mida ma sellega öelda tahtsin Nii,et poiss tee kõvasti tenni, söö, maga, ja äkki on sul pruut ka! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×