Jump to content
Klaus

Doping

Recommended Posts

Nujah. Loen ja imestan.

Käin ka natuke Planetis sportimas ning olen kõrvalt vaadanud noori inimesi, kes "spordivad"

Tõtt ütelda ma ei näe enam sportimist, mida tehti paarkümmend aastat tagasi. Käib hirmus kangutamine ja keegi ei tea päris täpselt mille nimel.

Noored mehed joovad mingit löga, et muskel saada. Kui ringi vaadata on muskel ainult mõnel. Ülejäänud on pundunud.

Miks ma seda siin foorumis kirjutan. Seepärast, et doping ei ole doping ei ole doping. See kui listis ei ole või mõne spordiala listis ei ole ei ole tegemist olukorraga, kus te ei kasuta dopingut. Kõik need lisaained eesotas "jumaliku" kreatiiniga on ikkagi omal moel doping, sest nad on genereeritud andma ebaloomulikku tulemust.

Asja juurde. Ega sellel ebaloomulikul tulemusel suurt häda polekski, kui selle halli löga joojad oma elu ei rikuks muud menüüd solkides. Kas tõesti peab noor mees sööma tuunikalakonserve ja jooma mingit plöga, et saada harmooniline keha?

Ei pea aga kui sa oled selle löga tee valinud sa enam veisefileed oma menüüsse ei võta, sest a) sa ei jaksa osta (löga na kallis kraam) :lol: veisefileest saadavad toitained ei mahu enam "toidulisanditega" ühele pildile

Mehed kui toidulisandist saab Teie kehalise arengu trump, pant ja ainus tee, siis jätke parem järele.

Neid ei saa küll nimetada ametlikult dopinguks ja on kasulikud Oti pensionifondile, kuid ärge raisake oma elu kui Te ei taha saada kulturismis Eesti Meistriks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid ei saa küll nimetada ametlikult dopinguks ja on kasulikud Oti pensionifondile, kuid ärge raisake oma elu kui Te ei taha saada kulturismis Eesti Meistriks.

Väga huvitav lähenemine igaljuhul! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silbaumile räägiks nats vastu.. Indrek Otsus just kirjutas ühes artiklis, et öised valgusheigid pole vajalikud, kuna inimese organismis on piisav varu aminohappeid, mis ei lase katabolismil tekkida. pole mõtet rääkida, et teised jõutõstjad pole nii tugevad, kui sa, sest nad armastavad öösel söömise asemel magada...

erilise treeningkava jutt on ka täiesti mõttetu. pole vahet, kas teen nt biitsepsit kangiga või hantliga, kui suudan mõlemal juhul oma lihase tühjaks tõmmata. asi on pigem meestes endis ja nende tahtes teha "rasket" trenni. pooled vennad võiksid parem sõpradega baaris kokku saada, et ilmaasju arutada, mitte selleks jõusaali ruumi raisata...

ja dopingu kohapealt nii palju veel, et tean samuti mõnda Eesti rekordiaomanikku jõutõstmises, kes tarvitab hobusepildiga aineid.

sureks dopingut tarvitades ära nagu hr kiivikas rääkis oleks ju kõik väga lihtne...

vana "keemik" arnold, kes sõi kõike sisse, mida kätte sai, pole veel minuteada surnd ja saab isegi vanaduspõlve nautida. eks kõik ole inimese organismis kinni, mõnel ütleb süda üles ka ilma steroide söömata.

dopingukontrollist veel nii palju, et iga aine jaoks eraldi proov maksab ja kõigile ainetele ei suudeta kontrolli teha, kontrollitakse aint odavamaid, kallitele paraku ei hakka hammas peale, nii et kui suur rahakott, saab ka dopinguproovidest läbi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aryan88 arvan, et said minust natuke valesti aru.

Ma tõesti ei tahtnud oma jutuga toitumisest rõhutada seda, et edu saavutakse ainult juhul kui öist valku tarbid. Tahtsin tegelikult tuua näiteid sellest, kui palju on pisiasju mida tavategijad peavad mitte millegiks. Selline suhtumine on minu arust just kõige ohtlikum, sest just nende samade pisiasjade pärast tavaliselt areng seiskub. Ja kuna oma mõistus midagi välja ei suuda mõelda, siis loomulikult tuleb siin appi sõber "keemik".

Treeningkava jutt minu arust päris mõtetu polnud, kuna olen tänu sellisele suhtumisele MM-ilt ka medali ära toonud. Kuid kindlasti oled ka sina midagi märkimisväärset oma " tühjaks tõmbamisega" saavutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tõesti ei tahtnud oma jutuga toitumisest rõhutada seda, et edu saavutakse ainult juhul kui öist valku tarbid. Tahtsin tegelikult tuua näiteid sellest, kui palju on pisiasju mida tavategijad peavad mitte millegiks. Selline suhtumine on minu arust just kõige ohtlikum, sest just nende samade pisiasjade pärast tavaliselt areng seiskub. Ja kuna oma mõistus midagi välja ei suuda mõelda, siis loomulikult tuleb siin appi sõber "keemik".

eks ta nii ole jah

ei mul ole sulle vastu panna midagi märkimisväärset, kuna olen kõigest kolm aastat treenind, kuid siiski tunnen, et olen enda jaoks päris palju juba saavutand:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×