Jump to content
Arnold

Hakka Les Millsi instruktoriks!

Recommended Posts

Kõik kes soovivad Les Mills instrutoriks, leidke endale spordiklubi, kes on nõus teid oma hingkirja võtma ja suunama teid koolitusele .

Siin lähema paari kuu kursuste nimekiri :

Märts

10-12 BODYBALANCE® Helsinki

17-19 BODYSTEP® Helsinki

24-26 BODYCOMBAT® Helsinki

24-26 BODYPUMP® Tallinn

Aprill

7-9 BODYJAM® Helsinki

21-23 BODYPUMP® Helsinki

21-23 BODYJAM® Vaasa

Vaata lisa !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik kes soovivad Les Mills instrutoriks, leidke endale spordiklubi, kes on nõus teid oma hingkirja võtma ja suunama teid koolitusele .

Siin lähema paari kuu kursuste nimekiri :

Märts

10-12 BODYBALANCE® Helsinki

17-19 BODYSTEP® Helsinki

24-26 BODYCOMBAT® Helsinki

24-26 BODYPUMP® Tallinn

Aprill

7-9 BODYJAM® Helsinki

21-23 BODYPUMP® Helsinki

21-23 BODYJAM® Vaasa

Vaata lisa !

mis keeles toimuvad õppused soomes???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina just uurisin üks päev kuidas BP instruktoriks saada ja siis mulle öeldi, et see koolitus maksab hullu raha. Ja nüüd on vist veic hilja ka juba midagi otsima hakata sest viimane koolitus on järgmine nädalavahetus. Ega ei tea millal järgmised on tulekul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik kes soovivad Les Mills instrutoriks, leidke endale spordiklubi, kes on nõus teid oma hingkirja võtma ja suunama teid koolitusele .

Siin lähema paari kuu kursuste nimekiri :

Märts

10-12 BODYBALANCE® Helsinki

17-19 BODYSTEP® Helsinki

24-26 BODYCOMBAT® Helsinki

24-26 BODYPUMP® Tallinn

Aprill

7-9 BODYJAM® Helsinki

21-23 BODYPUMP® Helsinki

21-23 BODYJAM® Vaasa

Vaata lisa !

Kas peab end laskma hingekirja võtma või piisab ka sellest kui teen esialgu lihtsalt koolituse läbi...räägin enda spordiklubiga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kas oskate öelda, millal ja kus saab praegu LesMills treenerikoolitusi teha? Ja kui kallis see u on?

tervitades,

T

Selle aasta oma on plaanitud veebruari lõpus Tallinnas, kuid täpsemalt ma kahjuks ei tea. Soovin ka ise osaleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellel aastal siis 4-6 aprill ja klubivälisele üritajale on koolitus korralik kirves 5600 EEK. Ei tea, kas maksu saab järgmine aasta tagasi koolituskulude pealt vähemalt ? :lol:

Ma loodan, et ikka saab??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm selline küsimus, et kas ma pean kuskil spordiklubis olema, et minna koolitusele?

Või võin ma täiesti vabalt omast tahtest ka minna, kuidas see asi käib?

Tegelesin body pumpiga keskkooli ajal aga keskkkool sai läbi ja läksin Tallinnasse tööle ja peale seda ei olnud alguses kuskilt seda raha võtta, et pumpis käia!

Siis peale 3kuud just siis kui olin saanud raha, et minna spordiklubisse ja osta kuupilet, sain pakkumise soome tööle tulla ja nüüd ma siin olen! :o

Soomes käiksin heameelega pumpis aga see on suht kirves ja kõige lähedamal olev klubi on ka liiga kaugel aga süda siiski igatseb pumpi järgi... :/

Minu kodu lähedal on hea suur spordihoone, kus oleks hea teha pumpi ja paljud oleks huvitatud aga treenerit pole ja ma tahaks koolitusele minna... :D

Kas üldse on võimalik nii, et ma ei kuulu kuskile spordiklubi alla, et teen paberid ära ja alustan täiesti omapead? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm selline küsimus, et kas ma pean kuskil spordiklubis olema, et minna koolitusele?

Või võin ma täiesti vabalt omast tahtest ka minna, kuidas see asi käib?

Tegelesin body pumpiga keskkooli ajal aga keskkkool sai läbi ja läksin Tallinnasse tööle ja peale seda ei olnud alguses kuskilt seda raha võtta, et pumpis käia!

Siis peale 3kuud just siis kui olin saanud raha, et minna spordiklubisse ja osta kuupilet, sain pakkumise soome tööle tulla ja nüüd ma siin olen! :o

Soomes käiksin heameelega pumpis aga see on suht kirves ja kõige lähedamal olev klubi on ka liiga kaugel aga süda siiski igatseb pumpi järgi... :/

Minu kodu lähedal on hea suur spordihoone, kus oleks hea teha pumpi ja paljud oleks huvitatud aga treenerit pole ja ma tahaks koolitusele minna... :D

Kas üldse on võimalik nii, et ma ei kuulu kuskile spordiklubi alla, et teen paberid ära ja alustan täiesti omapead? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas üldse on võimalik nii, et ma ei kuulu kuskile spordiklubi alla, et teen paberid ära ja alustan täiesti omapead? :rolleyes:

Kui pidasid silmas seda, et hakkad omapead trenne andma, siis arvesta, et LesMills küsib (klubidelt) oma trennide kavas hoidmise eest tasu.

Ise uurisin talvel natuke maad et kuipalju maksaks bodycombati algkoolitus ja tol hetkel igatahes oleks saanud poole hinnaga (2000 krooni eest) kui oleks klubi kaudu reganud.

Paar linki kah

https://www.lesmills.com/nordic/et/clubs/no...ntent/news.aspx

https://www.lesmills.com/nordic/fi/clubs/no...utbildning.aspx

Paistab et Tallinnas koolitus alles novembris

Muudetud kasutaja Aivars poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

Tõstatan uuesti küsimuse, et kas lähiajal oleks võimalik kuskil omastada Bodypump treeneri pabereid?

Taavi

Ehk ikka omandada, mitte omastada, mis tähendaks kellelegi kuuluva endale võtmist (varastamist) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandust..

Kas ja kus ja kuidas oleks võimalik lähiajal või üldse omandada Bodypump treeneri pabereid?

Taavi

Marit Jänes

Les Mills Eesti juht

SIA “G Kolizejs”

mobiil: + 372 55511808

skype: marit.janes

twitter:LesMillsEstonia

e-mail: marit@gfitness.lv

web: www.gfitness.biz

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandust..

Kas ja kus ja kuidas oleks võimalik lähiajal või üldse omandada Bodypump treeneri pabereid?

Taavi

BP kursused alles olid, nüüd ilmselt kevadel vist. Käid sa kuskil klubis ka trennis? Marit annab Ritualis trenne ja sealt on ta võimalik ka kinni püüda enne trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×