Jump to content
Shokk

Naise Kõige Ilusam Lihas?

Recommended Posts

Tegelikult peavad kõik lihased lihtsalt moodustama harmoonilise terviku :lol: ,ma küll ei oska öelda, et mis on kõige ilusam...aga raam peab olema hästi komplekteeritud ja kvaliteetjuppidest! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...ja kui ainult seda ilusat lihast treenida siis muutub see naine küll ebaproportsionaalselt inetuks, niiet treenige, naised, kõiki lihaseid, siis on ka edaspidi teil lihast mida imetleda ja....katsuda ;)

tagantpoolt vaadates tuharalihased, reie tagaosa ja sääred

eestpoolt ...ülemine osa :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ilu on mitmesugust... seega mehed mina ütleks, et naise kõige ilusam lihas on SÜDA :(

Ega maksalgi viga pole :( okei... ei ma ei ole ninatark :)

Aga esimesena jääb silma ikkagi keha . . . kui pole sale ja seksikas, siis ei tõmba mind miski . . .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega maksalgi viga pole :( okei... ei ma ei ole ninatark :(

Aga esimesena jääb silma ikkagi keha . . . kui pole sale ja seksikas, siis ei tõmba mind miski . . .

Noh kuna suure osa sellest mis me inimesest arvame moodustab esmamulje siis on kehalselles suur roll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga mehed mida te arvate sellest, kui naise reied on keskmisest jämedamad, kuid spordi tegemisest siiski vormis ja naine on muidu vormis, liivakellafiguuriga

Väga bueno ju. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga mehed mida te arvate sellest, kui naise reied on keskmisest jämedamad, kuid spordi tegemisest siiski vormis ja naine on muidu vormis, liivakellafiguuriga

noooo jummala norm ju ... palju parem kui "kondikubu" et siis ülikõhn vibalik ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mehed,mehed ,mis huvitav vestlusring teil siin tekkinud on.Peaks looma ka teema :Mehe Kõige Ilusam Lihas ja siis tahaks näha mida naised kirjutavad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mehed,mehed ,mis huvitav vestlusring teil siin tekkinud on.Peaks looma ka teema :Mehe Kõige Ilusam Lihas ja siis tahaks näha mida naised kirjutavad ;)

Ei tea, ei julgeks teha, muidu jälle mingid hakkavad teatud lihaseid eelistama... siis proovi selgeks teha, et tuleks teha kõiki lihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×