Jump to content
capx

Kõhulihased?

Recommended Posts

Mis asjaa? :rolleyes: Mul nagu juba midagi kasvaks välja. Mingi väikene rasvakiht on lihaste ees... Midagi nagu paistab juba... Ainult need ei ole veel mingid lihased, vaid mingi rasvakiht... Aga need salgud on küll sees:s

Aitähh nõuannete eest. Aga... Keegi on seda fking Butterfly abs-i proovinud? Mõjub see? Tasub osta? Praegult, esmaspäeval kui trenni lähen, siis räägin treeneriga, kas saan jõusaali? Teen nüüd seda jalgade tõstmist ka... Neid kõhulihaseid vms, kõike teen magamisaluse peal. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Butterfly absi müük ja reklaam pidi Austraalias keelatud olema, sest nad kaotasid paari kohtukeissi, kus konkreetselt näidati, et sellel mingit reklaamis lubatud efekti ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Butterfly absi müük ja reklaam pidi Austraalias keelatud olema, sest nad kaotasid paari kohtukeissi, kus konkreetselt näidati, et sellel mingit reklaamis lubatud efekti ei olnud.

Okey, ma siis ostan parem tsikli endale, head treenimist:D

Võite veel soovitada, kuigi mul algtreening olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitähh nõuannete eest. Aga... Keegi on seda fking Butterfly abs-i proovinud? Mõjub see? Tasub osta? Praegult, esmaspäeval kui trenni lähen, siis räägin treeneriga, kas saan jõusaali? Teen nüüd seda jalgade tõstmist ka... Neid kõhulihaseid vms, kõike teen magamisaluse peal. ;)

Inimesed tehke trenni ja ärge uskuge kõike ,mis teile TV-s pähe üritatakse määrida!Kõige paremad tulemused saad teha trenni tehes, mitte TV ees istudes ja tundes, kuidas see mõtetu aparaat lihtsalt su lihast väristab! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen küll jalatõsteid pehmemal voodil, hantel kah voodis, millest kinni hoian. Jalad hoia suht sirged. Tõsta jalad puusade kohale, puusi üles tõstmata ja siis rahulikult tagasi, rapsida pole mõtet, siis tunned kuidas lihased töötavad.

Sama ka istesse tõused, kiirustada pole mõtet, keskendu iga korduse ajal ja ära mõtle sellest näitex, millised su kõhukad peale trenni on, kuigi ma ikka vahetevahel teen seda, sest ikka ju mõeldaxe "ohhh, ma teen trenni, varsti on kõhukad zbz"

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oooo, see jalgade tõstmine tõesti mõjub vist... Suht hea on olla peale neid tegelikult. Teen ma neid maas olles, mõlemad käed pea all risti. Suht hea. Aga xero, miks sa hantleid hoiad vms?Mul endal ka hantlid, aga need on mingi 5 aastat tagasi sünnipäeva kingiks saadud, niiet ... umbes 1kg on maximum vist:D Ma ei tea, kui mingi 100 tõmmet teen, siis hakkan väsima vaikselt...

Aga, üks küsimus siiski veel, peale teiste. Et ma olen märganud, et paljud räägivad, et " OO, puhkama peab ka, et lihased saaksid kasvada kasvõi päevakesegi!" Et siis, kas puhkan mingi 1 päeva nädalas nendest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas keegi seletaks mis on kõhupress? ja kas kõhulihaseid peaks iga trenn tegema ( 4 korda nädalas) ja siis laup , pühap puhkus?

lihased valutama kõhul küll kunagi ei hakka ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõhtu tuleb arendada ja vormida aga üldiselt sõltub nende paistvus just rasvaprotsendist !

kui kõhtu nooremas eas treenida siis pärast juba põhi all - ise hakkasin kõhtu 7 aastasena tegema - seda kui käisin karates!

kõige parem oleks ikkagi pink sest seal on pehmem pind ja osa kehast on siiski fikseeritud!

jalatõsted on raskemad sest nõuavad väga kontrollitud sooritust!

PS - kaiv - oled sa 12 või 21 siis valesti treenides võid sa endale viga teha - noorena peab minema kohe treeneri jutule ja saab väga edukalt treenida!

noortel on see probleem et nad teevad mida juhtub - planeerimata trening tegevus!

seda sama minagi ei tasux hakata suure hurraaga iga päev pumpama vaid just kui satud jõusaali käi treeneri jutul ta kasvõi näita ette kui aru ei saa. Üldse ei tohix tegelt hakata hullult kõhtu tegema sest nii võivad rühihäired tekkida tee juba tervet keha , häda pärast saab selle ka kodus ära tehtud nt nädalas 2 korda norm ju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, mis värk on, aga mul nädalaga juba midagi paista! Nii imelik! Ma ei oleks kunagi arvanud... Teen mingi kuu aega veel, siis on k6ik normaalne. Elulõpuni teen neid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga xero, miks sa hantleid hoiad vms?

Kui ma voodi äärel teen, nii et kann on enam-vähem ääre peal, siis on raske teha jalatõseid, kuna keha tõuseb väheke ja ei saa korralikult neid teha. Seega hoian hantlist kinni, siis on keha paigal. See vaid minu strateegia, mul nii parem teha, aitab 12kg, et kehal mitte lasta tõusta jalgade tõstete ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga xero, miks sa hantleid hoiad vms?

Kui ma voodi äärel teen, nii et kann on enam-vähem ääre peal, siis on raske teha jalatõseid, kuna keha tõuseb väheke ja ei saa korralikult neid teha. Seega hoian hantlist kinni, siis on keha paigal. See vaid minu strateegia, mul nii parem teha, aitab 12kg, et kehal mitte lasta tõusta jalgade tõstete ajal.

Kui sa mõtled jalgade tõsteid, siis tuleb keha natuke taga hoida(tasakaaluks), samuti on loomulik, et ka keha liigub, sest töötab ka alaselg!Seega on see hea harjutus nii alaselja kui ka kõhusirglihase treenimiseks! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuid siiski, kui teha jalatõsteid ja keha liigub, ei treeni puhtalt ikkagi kõhtu, selleks ongi hea, millestki kinni hoida. Puusad peaks ikka maas hoidma ja puusadest ülevalt poolt ei tohiks midagi liikuda, eks prooviga siis teha jalatõsteid, päris raske :D

Vahel isegi nii raske, et seeria lõpus kõhulihas sõnaotses mõttes valus, eriti alumine pool!

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid siiski, kui teha jalatõsteid ja keha liigub, ei treeni puhtalt ikkagi kõhtu, selleks ongi hea, millestki kinni hoida. Puusad peaks ikka maas hoidma ja puusadest ülevalt poolt ei tohiks midagi liikuda, eks prooviga siis teha jalatõsteid, päris raske :D

Vahel isegi nii raske, et seeria lõpus kõhulihas sõnaotses mõttes valus, eriti alumine pool!

Puusad tuleb just pingilt tõsta, muidu ei saa kõhulihased peaaegu et ültse koormust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul saavad, ma räägingi seda, et ma tunnen kohe et olen teind neid, sest tihti seeriate lõpus kõhulihas sõna otseses mõttes valus. Kuid see ikka pos valu :D

Muidu poleks mu kõht 4-5 kuuga nii kiirelt arenend ja just tänu jalatõstetele, sest peale seda hakkas areng veelgi kiiremini toimuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh peaks ka akkama kõhulihaseid tegema... aga kumb parem harjutus.. kui kann voodi äärel tüstan jalgu voi kui selili maas tõstan jalgu...

Isiklikult mõjub paremini voodi äärel, sest kui jalgu hakata alla laskma, siis venitab ka nats(lasta voodi tasapinnast alla poole)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need jalatõsted ongi sellepärast mitte kõige paremad, et pead kindlasti jälgima, et üles ei tõuseks selja alaosa.

Kui jalgu tõstad, proovi kas käsi mahub selja alt läbi- kui mahub siis suru selja osa rohkem maha.

Selg jääb terves ja treening efektiivsem ;)

Kui rohkem harjutusi tahad siis kirjuta posti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×