Jump to content
Lighting

Tere vendvähk

Recommended Posts

Ma pole küll vendvähk aga näiteks üks võimalus rinnalihaseid treenida on kätekõverdused kuid käsi pead laialt hoidma muidu hakkad triitsa tegema.

EDIT:\\ Kirjaviga

Muudetud kasutaja WinchesterMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mine trenni ikka ja treeni kõiki lihaseid samapalju, sest kui on hästi treenitud rinnalihas ja ülaseljalihased on nõrgad, siis on rüht vale ja õlad on ees liigselt. treeni kogu keha ikka, hakka korralikus jõusaalis käima, see kodune träna on ainult sel juhul mõttekas kui jõusaalis pole kuskil käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pelgalt Kätekõverdustega nüüd endale trenni ei tee, peagi tuleb aeg, kus sa suudad teha väga palju kordusi ning siis läheb asi juba vastupidavuse valdkonda. Siis oleks vaja juba lisaraskuseid jne. Nagu kame juba ütles, mine jõusaali ja tee korralik treening!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pelgalt Kätekõverdustega nüüd endale trenni ei tee, peagi tuleb aeg, kus sa suudad teha väga palju kordusi ning siis läheb asi juba vastupidavuse valdkonda. Siis oleks vaja juba lisaraskuseid jne. Nagu kame juba ütles, mine jõusaali ja tee korralik treening!

Proovi mõnikord vahelduseks ka ühe käe peal kätekõverdusi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kätekõverdused erinevate nurkade alt ning üks paremaid rinnalihase massi harjutusi on toenglamangus pinkide vahel surumine, siis on amplituut suurem ning harjutus suht raske!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kätekõverdused erinevate nurkade alt ning üks paremaid rinnalihase massi harjutusi on toenglamangus pinkide vahel surumine, siis on amplituut suurem ning harjutus suht raske!

väga õige. ka jalad toolile, käed maha. hea rinnalihase ülemisele osale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Nõustun eelpool kõnelejatega. Olen minagi olnud sunnitud oma rinda mingil ajal ainult kätekõverdustega treenima ja ega nende kätekõverdustega erilist edu ei saavutanud. Kül ma tõstsin jalad kõrgemale, küll hoidsin käsi laiemalt, aga lihas harjus sellise treeninguga ruttu ära ja pärast ei jõudnud neid korduseid enam ära pumbata, et midagi mõjuks. Loomulikult oleks see ilmselt raskem olnud, kui minu kehakaal oleks 120-130 kg olnud, aga kergema kehakaaluga kipuvad kordustearvud väga suureks minema. Selles suhtes soovitan samuti võimalusel kasvõi 1 kord nädalas jõusaalis käia!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend Vähk, kas sa töötasid välja kuni täis käte peal kätekõverduste tegemiseni?

Kätelseistes kätekõverdus isegi seina toel rääkimata siis toeta tegemist on ikka suht metsik atleetlik saavutus.

Loomulikult harjub keha ära kui tõsta jalad kuskile meetri peale. Aga kui ma kaalun 70 kilo ja teen käte peal kätekõverdusi siis see on ju pea sama hea kui 65 kilone raskus ma arvan. Rööbaspuude peal veel eriti (põrandasse minev pea ei piira liikumisulatust). Rööbaspuid annab endale muide ca 100kroonise eelarvega ise teha PVC torudest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

natuke aega teed seina ääres ja usun et harjud kiirelt ära, ise kaalun 73-75 kg ja olen 174 pikk umbes, 16 aastane ja algul tegin 1 ära, ja nüüd lasen 10 suht lõdvalt ära, niiet käed umbes õlgade laiuselt ja pea lasen vastu maad, igatahes edu proovimisel;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pelgalt Kätekõverdustega nüüd endale trenni ei tee, peagi tuleb aeg, kus sa suudad teha väga palju kordusi ning siis läheb asi juba vastupidavuse valdkonda. Siis oleks vaja juba lisaraskuseid jne. Nagu kame juba ütles, mine jõusaali ja tee korralik treening!

Proovi mõnikord vahelduseks ka ühe käe peal kätekõverdusi teha.

Võid teha nukkide peal ja näppude peal.Näppudega on nii et algul hoiad end 5 näpu peal siis 4 näpu jne jne.Olen näinud vendasid kes lasevad 2 näpu peal(Nemad on loomulikult ka väikese kehakaaluga ja ei ole kulturistid!!!)

Aa, ja võid muidugi seista käte peal nii et jalad on vastu seina ja siis laskuda madalamale ja kõrgemale :unsure: Aga see treenib vist triitsepsi(kas ma eksin?)

Muudetud kasutaja RDK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×