Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

võrguga jura küll pole mõtet osta. lõunakast saab fitness.ee kindaid ja avanciast gaspi omasid

palun arusaadavat selgitust mulle rumalale, miks pealt võrgust("hingavad") ja TÖÖOSA(peopesa)nahast kindad fitness.ee omad(ka ise kasutan) on Sinu sõnul jura ?

... ja millised on teiste kinnaste eelised vastupidiselt neile ? B)

suured tänud ausa ja argumenteeritud vastuse eest !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindal ja kindal on suur vahe..isiklikult soovitaks gaspi kindaid B)

jaanil ja jaanil on ka vahe, tead sa seda jaan ?

Inimene, kui sa võtad vaevaks vastuse anda, väga palun ka kommentaari-argumenti, miks üht toodet teisele eelistada, võid ju seda samuti paari sõnaga vähemalt teha, eks :D

saan siis ka oma "jurad" kindad välja vahetada tegijate kinnaste vastu !

tänud ette Jaan :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jaanil ja jaanil on ka vahe, tead sa seda jaan ?

Inimene, kui sa võtad vaevaks vastuse anda, väga palun ka kommentaari-argumenti, miks üht toodet teisele eelistada, võid ju seda samuti paari sõnaga vähemalt teha, eks B)

saan siis ka oma "jurad" kindad välja vahetada tegijate kinnaste vastu !

tänud ette Jaan :D

BULL'S kindad on ka täitsa head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
BULL'S kindad on ka täitsa head.

Kollased majapidamiskindad(mingi poola firma oli vist) väääga head, kindlasti parim valik, muid ärge üldse vaadake ja raha raisake. Need on sellised kummist ja poole käsivarreni, 100 % hügieenilised, kõik higi jääb kenasti kogu trenni jooksul kinnaste sisse, mõnus ju , odavad ka . B)

(asendusvariandina pätsa sõbra autoapteegist kilekindad, ühe trenni ikka kestavad) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pidevalt ilma kinnasteta treenida kas siis lõpuks nahk harjub peopesas nii ära, et polegi vaja neid kindaid? Nahk muutub kuidagi vastupidavamaks või mai tea mis B) ?

Muudetud kasutaja yupats poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kollased majapidamiskindad(mingi poola firma oli vist) väääga head, kindlasti parim valik, muid ärge üldse vaadake ja raha raisake. Need on sellised kummist ja poole käsivarreni, 100 % hügieenilised, kõik higi jääb kenasti kogu trenni jooksul kinnaste sisse, mõnus ju , odavad ka . B)

(asendusvariandina pätsa sõbra autoapteegist kilekindad, ühe trenni ikka kestavad) !

Nali naljaks, Bull's sitta ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nali naljaks, Bull's sitta ei tee.

Tõesti ei kahtle Bull`si kvaliteedis, küsimus on peale tuntud kaubamärgi soovitamise, toote eripärades vast ikka.

On kindad mis tehtud sünteetikast(neopreen miski), naturaalsetest materjalidest(nahast-puuvillane võrk peal) ja kindlasti ka neid, mis kombineeritud materjalidest.

Seega kindaprofid, kui teil pole eneseväljendusega probleeme(arvamust ju avaldate) on ka minule abiks Teie arvamus , miks soovitatavad kindad just teile parimad tunduvad.

Ise kasutan kindaid(fitness.ee omad:pealt võrk ja alt nahk, hästi hingavad ja eelistan naturaalsust) ainult mõne üksiku masina ja kangi puhul (need millel pinnatöötlus on tõesti nagu rasplil), sedavõrd vähe selleks, et käed harjuks ilma kinnasteta ikka töötama.

Samal põhjusel ei kasuta (veel) randmetoega kindaid, et randmed saaksid koormust, kuniks jõuan tõesti arvestatavate raskusteni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nõrgad poisid ikka, ime et varbakindaid ei taha, kui villid tulevad ongi hea lase edasi niikaua kui lõhkevad ja lõhkevad ja saad meheks

2a pole kindaid kasutanud ja nahk on tugev, enam ei teki villidega prbleemi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti ei kahtle Bull`si kvaliteedis, küsimus on peale tuntud kaubamärgi soovitamise, toote eripärades vast ikka.

On kindad mis tehtud sünteetikast(neopreen miski), naturaalsetest materjalidest(nahast-puuvillane võrk peal) ja kindlasti ka neid, mis kombineeritud materjalidest.

Seega kindaprofid, kui teil pole eneseväljendusega probleeme(arvamust ju avaldate) on ka minule abiks Teie arvamus , miks soovitatavad kindad just teile parimad tunduvad.

Ise kasutan kindaid(fitness.ee omad:pealt võrk ja alt nahk, hästi hingavad ja eelistan naturaalsust) ainult mõne üksiku masina ja kangi puhul (need millel pinnatöötlus on tõesti nagu rasplil), sedavõrd vähe selleks, et käed harjuks ilma kinnasteta ikka töötama.

Samal põhjusel ei kasuta (veel) randmetoega kindaid, et randmed saaksid koormust, kuniks jõuan tõesti arvestatavate raskusteni.

Bull's kinnastel on randmerihm päris lai, ei lase randmel liiga palju liikuda. Nad on ka väga vastupidavad, kuigi kui võtta täpselt paras suurus, nagu mina, siis võib pöidlaõmblus rebeneda. Muidu pole midagi halba öelda, olen ka 2 teise firma kinnastega treeninud, kummastki polnud nii vaimustuses. Robocopi omad olid paremad, kui Rucanor.

Amarillo, tuleb tunnistada, kindad on mõnele ka ilusjaks jõusaaalis. Nagu näiteks mulle mõne aasta eest. Ranne ja käsivarred olid tugevad, vajadust nende järgi pole olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui pidevalt ilma kinnasteta treenida kas siis lõpuks nahk harjub peopesas nii ära, et polegi vaja neid kindaid? Nahk muutub kuidagi vastupidavamaks või mai tea mis B) ?

Lase aga ilma kinnasteta edasi, küll nahk peopesas varsti ära harjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pajatan ka siis pikemalt kinnastest nagu kasutaja dusky eelnevalt soovis B)

olen päris mitmeid jõusaalikindaid kasutanud

esimesed kindad olid nike kindad.. muidu oli kõik tip top aga kulusid ära julma kiirusega. nii poole aastaga olid suht kaltsud juba.

teised kindad olid bull'si kindad randmetoed ja puha, kestsid hästi.. kasutasin vist oma 1,5 aastat (ei mäleta enam täpselt).

kolmandaks tulid mingi spantal sport kindad.. pöidla juurest tuli küll õmblus suht kärmelt lahti aga see ei seganud. alles selle aasta algul vahetasin välja.

neljandad kindad siis on gaspi kindad mis said alles kuu aega tagasi fitness.ee'st tellitud.. istuvad käes hästi ja on mugavad..seega julgen soovitada

paar paari fitness.ee võrgust kindadid olen ka võitnud aga need ei tundunud just kõige mugavamad.

maitse asi mis kindad kellegile meeldivad ja sobivad :D

viimasel ajal(pool aastat) kasutan kindaid ainult kangi surudes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul olid esimesed kindad Bullsi omad, ei olnud head. kulusid kiiresti läbi!

Praegu kasutan Nike'i Dri-Fit kindaid, väga head on! vahest kasutan ka isa Gaspi kindaid, samuti vägahead

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul olid esimesed kindad Bullsi omad, ei olnud head. kulusid kiiresti läbi!

Praegu kasutan Nike'i Dri-Fit kindaid, väga head on! vahest kasutan ka isa Gaspi kindaid, samuti vägahead

Endal olid ka nike kindad. Aasta aega ja siis kadusid ära :D Aga nike teeb suht hästi vastupidavaid kindaid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on tekkinud kõva nahk peopessa (sarvnahk minu teada). Valusaks läheb siis, kui sarvnahk kasvab paksuks ja alla tekib õhuvahe. Võtan tangid ja liivapaberi ja käin üle. Välimuse poolest ei saa aru midagi.

Minu arvamus kinnastest on halb: sobib rohkem naistele, kes ei taha oma peopessa sarvnahka.

Ahjaa. Poksikindad on õigustatu ja muu taoline :D

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on tekkinud kõva nahk peopessa (sarvnahk minu teada). Valusaks läheb siis, kui sarvnahk kasvab paksuks ja alla tekib õhuvahe. Võtan tangid ja liivapaberi ja käin üle. Välimuse poolest ei saa aru midagi.

Minu arvamus kinnastest on halb: sobib rohkem naistele, kes ei taha oma peopessa sarvnahka.

Ahjaa. Poksikindad on õigustatu ja muu taoline :D

(Y) Ise ka peale poksikinnaste muud ei kasuta :D

Ja lõikan samuti peopesadelt kõvat nahka , aga noaga :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen siidinäpp. Villid peos on ebamugavad. Olen kasutanud rattakindaid, sest sellel ajal kui soetamiseks on läinud pole ilma liiga suure randmetoeta jõusaalikaid ette jäänud... üldse meeldib rattakinnaste lõige rohkem. Hetkel oman sellist paari, millel on väike froteeosa pöidla peal... sellega on jube hea otsaeest higi pühkida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×