Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

No ma arvan, et mees ei tohiks siiski selline siidikäpp olla, et kardaks, et hõõruma hakkab. Ja käed harjuvad väga kiiresti ära. Ja selleks, et ei libiseks, kasutatakse magneesiumit. Ja randmetele pannakse randmesidemed.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma arvan, et mees ei tohiks siiski selline siidikäpp olla, et kardaks, et hõõruma hakkab. Ja käed harjuvad väga kiiresti ära. Ja selleks, et ei libiseks, kasutatakse magneesiumit. Ja randmetele pannakse randmesidemed.

Igaüx kasutab kes tahab, kes ei taha see ei taha, igalühel vaba valik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma arvan, et mees ei tohiks siiski selline siidikäpp olla, et kardaks, et hõõruma hakkab. Ja käed harjuvad väga kiiresti ära. Ja selleks, et ei libiseks, kasutatakse magneesiumit. Ja randmetele pannakse randmesidemed.

Ega mina hõõrumist karda, sest läbi kinnaste hõõrub ka kenasti käed ära. Kasutan ise selleks, et parem pidamine oleks, sest kui peopesad on higised, siis on väga raske ja riskantne näiteks kangi suruda. Ja igas jõusaalis ei vedele magneesiumit.

Randmesidemestes nii palju, et mina neid ei kasuta, kuna siis jääb ranne lihtsalt nõrgaks.

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise ma tahangi eelkõige kindaid sellepärast et saaksin keskenduda trenni tegemisele,mitte ei mõtle,kas suudan nüüd seda kangi hoida või ei suuda st.et kas libiseb käest ära või hakkab liialt hõõruma või veel midagi muud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.rawpowerfitness.com/item67.htm , kui kedagi huvitab siis selliseid "kindaid" võite osta Kadrioru Spordiklubist. Müügil ka sama firma vööd ja mõned kindamudelid

Neid pole mõtet igapäevases trennis kasutada, sest siis jääb haare nõrgaks. Ei teagi, kas neid üldse on mõtet kusagil kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka kasutasin kogu aeg kindaid vanasti. Siis veel kasutasin igasuguseid spetsiaalseid sidemeid jõutõmbe jaoks ja ka teiste harjutuste puhul, kus on raskem kangi vms käes hoida. Sain kasutada veidi suuremaid raskusi, sest muidu ei jõudnud lihtsalt asja käes hoida. Aga hiljem mõistsin, et "tänu" sellele on mul lihtsalt näpud nõrgaks jäänud. Ilma spets. sidemeteta ei jõudnud üldse midagi teha. Siis lõpetasin selle nalja ära. Ostsin magneesiumi, et ei libiseks, aga kangi hoian ikka ise käes. Praegu enam sellist probleemi ei ole, et näpud nõrgad oleksid.

Selle pärast ma nii skeptiline kinnaste suhtes olengi. Libisemise vastu aitab magneesium, kellel on probleem randmetega, kasutage randmesidemeid.

PS: see, et randmed jäävad nõrgaks sidemete pärast... Aga kui sa kindaid randmetugevdusega kasutad, kas siis ei jää nõrgaks?

Ja noh..teine põhjus, miks kindad halvad on, on see, et võistlustel on nad keelatud. Kui kunagi tulevikus otsustate jõutõstmises võistelda, siis on teil väga raske ümber harjuda, kui käed juba kinnastega harjunud on.

Aga noh, tehke, mida tahate, keegi ei keela.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid pole mõtet igapäevases trennis kasutada, sest siis jääb haare nõrgaks. Ei teagi, kas neid üldse on mõtet kusagil kasutada.

need on ideaalsed seljapäeval selja isoleerimiseks, et biitseps koormust enda peale ei tõmbaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS: see, et randmed jäävad nõrgaks sidemete pärast... Aga kui sa kindaid randmetugevdusega kasutad, kas siis ei jää nõrgaks?

Ega kõik kindad randmesidemetega ole B) Ise kasutangi ilma sidemeteta kindaid. ;)

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige paremad on ikka Bull`si omad, randmetugevdusega ning nahast. Neid on Lõunakeskuse Silja Spordist saada. B)

Bulls'i omad käravad küll, ise kasutan ka neid. Aga nagu mõni mees siin juba mainis, siis pigem ilma randmetugevduseta. Ega ma ei tea, v-o oled juba praegu nii kõva mees, et laksad jõhkraid raskusi...kui aga pole, siis mõtle, mis pärast liigestega on, kui juba väikeste raskustega tugevdusi kasutad! ;)

Jõutrenni eesmärk ei ole ju ainult lihaskonna tugevdamine... ;)

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bulls'i omad käravad küll, ise kasutan ka neid. Aga nagu mõni mees siin juba mainis, siis pigem ilma randmetugevduseta. Ega ma ei tea, v-o oled juba praegu nii kõva mees, et laksad jõhkraid raskusi...kui aga pole, siis mõtle, mis pärast liigestega on, kui juba väikeste raskustega tugevdusi kasutad! ;)

Jõutrenni eesmärk ei ole ju ainult lihaskonna tugevdamine... B)

Ka mina kasutan Bullsi kindaid.Need on ikka oma ala parimad. tugevdusi ei pea väikeste raskustega kasutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

plaanisin ka kunagi osta endale. selliseid, mis randmetel väga painduda ei lase, rinnalt surumisel näiteks. parema randme vigastus tekib vahest koti tagumsiest. üldiselt kasutan "tõmbavatel" harjutustel sidemeid, sest trennis higistan tavaliselt päris palju ja väga ebamugav on, kui kang ära libiseb. magneesium on ka iseensest hea mõte, aga natuke tüütu on seda magn-kuubikut trennis kaasas kanda, sidemed annab lihtsalt tasku pista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
parema randme vigastus tekib vahest koti tagumsiest.

Kasuta koti peksmisel korralikke käesidemeid ja kindaid mitte kangi tõstes ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin täna trennis selliseid kindaid, mis olid randme tugedega, katsid ära peopesa, aga sõrmed olid katmata (nagu "poolkindad").

Loodan, et keegi peale minu kujutab seda ette:)

Oskab keegi öelda, kust võiks selliseid kindaid soetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma tegin kinnasteta trenni, siis peopesadesse tulid nn "nahapaksendid".

Ostsin kindad, siis kadusid tasapisi 2ra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naisterahvaste puhul on muidugi kindad õigustatud aga mehed... Mehel peaks ikka olema korralikult tugev ja kindel käsi, mitte mingi siidikäsi. Kuigi tänapäeval kipub mehe nimetus hoopis midagi muud tähendama. Ostke kinnaste raha eest parem mõni hea toidulisand. Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×