Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

ma ise olen ka vahepeal sellest mõtelnud, sest kusagilt interneti saidilt nägin ka tõstmiskinnaste pilti mis tundusid väga sarnased olema minu kinnastega mis on ostetud jalgratta sõidu jaoks. Peal on selline võrk, peopesa on sellisest paksemast nahast ja kinnnitus on selle " krõpsuga ". Mingi vahe nendel kinnnastel kindlasti on, aga mis täpsemalt seda ei tea. Oleneb ka muidugi kindast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna tõstmiskindaid pole, tõstan rattakinnastega. Ajavad asja väga hästi ära. Kujutan, ette, et tõstmiskinnastel on need paksendused vähe teise koha peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühed on üldise treeningu kindad, mida kasutavad ka jalgratturid, kanuutajad jne.

tõstmisel on spetsiaalne tugevama randme tugevdusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühed on üldise treeningu kindad, mida kasutavad ka jalgratturid, kanuutajad jne.

tõstmisel on spetsiaalne tugevama randme tugevdusega.

kuule ei vöi olla,on ka tavalisi kindaid mis on täpselt nagu ratturikindad.Randmesidemega on siis mötet kui ranne on viga saanud ennem vöi raskused on piisavalt suured.Üldjuhul on ikka tavalised kindad mugavamad selles suhtes ,et muid harjutusi tehes hakkab side pinda käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kasutan ise ka ratta kindaid...vahe on et ratta oma hakkab lagunema kiiresti, oleneb ka muidugi millised ratta kindaid kasutada, eks jõuka oamdel on ka see ranne tuge, poes jäi vähemasti silma nii..

muidugi on ka neil hinna vahe... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise vahest panen mingid tavaliselt riide või naha lapid peopesse näiteks jõutõmbe aeg ,muidu kui ei pane siis tõmbab selle naha vahele ja see pole ültse hea ;) aga nu ma olen näinud kuidas tavaliste töökinnastsega teevad trenni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere mure siis selline,et ehk oskab keegi öelda,kus kohast saaks tartus häid jõusaali kindaid osta?praegused ostsin kunagi zeppelinist pop-spordist,aga kus neid veel leida võiks?

tänud! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata riia tänaval powermani poodi. seal äkki on. pood asub vanemuise teatri kõrval riia tn ääres.

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endale ostsin Lõunakast, poe nime nüüd kohe meelde ei tule ;) , see spordipood purskaevu kõrval kohe (see purskkaev mis selle uisuväljaku kõrval on).

see on see siljasport vist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seletage mulle, milleks neid jõusaalikindaid vaja on? Ma ei mõista.

Vastan küsimusele küsimusega ;) . Kas Sa arvad, et jõusaalikindad tehti selleks, et jõukas cool B) välja näha?

Ma arvan, et vastus on EI ja sa tead ise ka oma küsimusele väga hästi vastust. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×