Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

Guest Külaline_Raivo_*

ostsin siis Fitshop-ist need kindad : http://ee.betterbodies.se/accessories/glov...s-2-in-1-black/

möllasin siis jõusaalis.. lõpuks mõtlesin et võtan käest ära..väntan rattaga lõpetuseks 12minutit... sain ühe käest ära..ja terve käsi sinakasmust..ühesõnaga andis värvi ja päris korralikult veel. on mingi nipp äkki, et ta ei annaks värvi, pesust läbi või midagi sarnast?

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ostsin siis Fitshop-ist need kindad : http://ee.betterbodies.se/accessories/glov...s-2-in-1-black/

möllasin siis jõusaalis.. lõpuks mõtlesin et võtan käest ära..väntan rattaga lõpetuseks 12minutit... sain ühe käest ära..ja terve käsi sinakasmust..ühesõnaga andis värvi ja päris korralikult veel. on mingi nipp äkki, et ta ei annaks värvi, pesust läbi või midagi sarnast?

Tänud.

Mul oli Fitnessi omadega sama värk esimesed korrad, aga no pole hullu, pesed käed ära, paar korda ja rohkem ei tohiks värvi anda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamiku sellist nahk annab korralikult värvi ja võib päris pikka aega seda teha. Pesemisest pole mingit abi.

kui ikka paar trenni kannad kindaid ja siis ära pesed , enam värvi nad ka ei anna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on lausa hirmuäratav kui palju mehi jõusaalis kinnastega käib kuid ma olen täheldanud ka üht huvitavat kuid üldsegi mitte üllatavat tendentsi: paljaste kätega treenijad on üldiselt suuremad, tugevamad ja teevad rohkem kükke ja vähem biitsepsit kui kinnastega mehed. Üks eriti huvitav tegelane minu jõusaalis kannab lisaks kinnastele käes švamme. Jah lugesite õieti: vannitoa švamme. Mõlemas käes on üks ja nendega ta teeb kõiki harjutusi.

Mulle väga meeldib Mark Rippetoe tsitaat jõusaalikinnaste kohta: "Kui sa kannad kindaid siis vaata end nad sobiksid kokku su käekotiga".

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on lausa hirmuäratav kui palju mehi jõusaalis kinnastega käib kuid ma olen täheldanud ka üht huvitavat kuid üldsegi mitte üllatavat tendentsi: paljaste kätega treenijad on üldiselt suuremad, tugevamad ja teevad rohkem kükke ja vähem biitsepsit kui kinnastega mehed. Üks eriti huvitav tegelane minu jõusaalis kannab lisaks kinnastele käes švamme. Jah lugesite õieti: vannitoa švamme. Mõlemas käes on üks ja nendega ta teeb kõiki harjutusi.

Mulle väga meeldib Mark Rippetoe tsitaat jõusaalikinnaste kohta: "Kui sa kannad kindaid siis vaata end nad sobiksid kokku su käekotiga".

No kui mõni selline kindavend hakkaks korralikult kükki tegema,siis ma ei taha teadagi missuguse svammi,või kummimadratsi või ma ei tea mille ta veel turjale võtaks,et kang ebameeldiv ei tunduks seljas. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks kõik sõltub inimese vajadustest ja eesmärkidest. Ega selle eest keegi sulle medalit ei anna, et katkiste kätega ringi käid. See, et "hardcore" on lahe, on rohkem enamike meeste peas kinni. :D

Mõni mees tahab võib-olla sileda käega naist silitada mitte nagu juusturiiviga neiul naha maha kraapida. Kes jõusaalis lihtsalt aega veetmas käib ning enda lõbuks võimlemas siis mis tal sellest mida teised arvavad. :)

Jõusaalis olen ise siiski ilma kinnasteta teinud aga kodus kasutan kindaid, olgugi et treenin väga väikeste raskustega. Lihtsalt tundub mugavam ning saan paremini lihaste tööle keskenduda kui ei pea üleliia haarde pärast muretsema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks kõik sõltub inimese vajadustest ja eesmärkidest. Ega selle eest keegi sulle medalit ei anna, et katkiste kätega ringi käid. See, et "hardcore" on lahe, on rohkem enamike meeste peas kinni. :D

Ise kasutan magneesiumit enamus harjutuste juures,kus haaret on vaja ja ei ütleks et käed katki oleks. :) Aga no kellele ema,kellele tütar.Kes leiab,et kinnas on mugav ,siis las kasutab.Aga kui mõni võtab lausa svammid kasutusele,nagu siin enne kirjeldati,siis see võtab küll juba väheke muigama. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks kõik sõltub inimese vajadustest ja eesmärkidest. Ega selle eest keegi sulle medalit ei anna, et katkiste kätega ringi käid. See, et "hardcore" on lahe, on rohkem enamike meeste peas kinni. :D

Mõni mees tahab võib-olla sileda käega naist silitada mitte nagu juusturiiviga neiul naha maha kraapida. Kes jõusaalis lihtsalt aega veetmas käib ning enda lõbuks võimlemas siis mis tal sellest mida teised arvavad. :)

Jõusaalis olen ise siiski ilma kinnasteta teinud aga kodus kasutan kindaid, olgugi et treenin väga väikeste raskustega. Lihtsalt tundub mugavam ning saan paremini lihaste tööle keskenduda kui ei pea üleliia haarde pärast muretsema.

Ise annan endale oma peas medali! Päris kena kogumik mul neid juba.

Aga tõsiselt: käed ei ole katkised ja ma ei kasuta kunagi kindaid. Kui nahk on veidi paksemaks muutunud siis naljalt ikka enam kang käsi ribadeks ei rebi. Tõsi küll, beebipepu tekstuurist on mu käed ikka kaugel.

Haarde koha pealt ei saa sinuga küll nõus olla. Võibolla sul peas tundub küll et on kindlam aga tegelikult kinnas ju suurendab kangi läbimõõtu ja seega teeb haarde raskemaks. Seega ei saa ma aru nendest meesteset kes jõutõmmet tehes vaevlevad kangi kinnio hoida kuid kindad on ikka käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haarde koha pealt ei saa sinuga küll nõus olla. Võibolla sul peas tundub küll et on kindlam aga tegelikult kinnas ju suurendab kangi läbimõõtu ja seega teeb haarde raskemaks. Seega ei saa ma aru nendest meesteset kes jõutõmmet tehes vaevlevad kangi kinnio hoida kuid kindad on ikka käes.

Sõrmede pikkuse teema äkki?

Ja tundub sama teema nagu kõrvaklapid peas treenimine. Mõni ei saa ilma selleta ja mõni ei kujuta ettegi, et nii saab. Ise nägin ükskord, kuidas mees pani kindad kätte ja läks jooksma jooksulindi peale.

Muudetud kasutaja Martin Mägi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen poest ja netist vaatanud endale jõusaali kindaid, aga kõik lühikesed, ehk rannet ei võta kinni.

tahaks mingit kvaliteetset kindapaari, mis rannet ka toetaks. põhiline probleem on rinnalt surumisel

natuke oleks vaja lisatuge surumisel

kas teate mingit head poodi kust saaks osta selliseid kindaid?

pildid on ka teretulnud.

Muudetud kasutaja Char27 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui hea see randmetugi on, kummine randme koht või kuidas ta fikseerib ennast randme ümber?

kas reaalset mõju ka on? kogemust on?

EDIT:

otseselt ei pea kindad olema, kui lihtsalt randmesidemed aitaksid paremini rannet, siis sobiks need paremini.

põhirõhk on randmel, ehk mida soovitate? kindaid või wrist wrappe?

Muudetud kasutaja Char27 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralikud sidemed on kindlasti paremad. Aga tuleb õppida ka seda kuidas õigesti peale panna. Liiga paljud keeravad sidemed lihtsalt lampi ümber ja kasu pole suurt midagi.

@ 0:49

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.bodybuilding.com/store/sck/wraps.html

palju soovitatakse seda.

see tundub normaalne, kas pigem 12 tolline või 24 omane?

eestist vist selle firma oma ei leia.

EDIT:

bodybuilding.com peaks saama tellida, postikulu 7 dollarit.

Võid arvestada ka tollimaksu ja pika ooteajaga kui nad üldse Eestisse saadavad kuna tegu on ikkagi väljaspoolt Euroopat tuleva kaubaga. FASTil on väga head 12 tollised st. 30cm'ised sidemed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×