Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

ikka võid pesta, mitte masinas muidugi.käsitisi ja kerge pesupulbriga, loputa ja vääna kergelt välja, ei juhtu midagi.ja ei pea ootama kolm kuud, et pesta, võib ka tihemini :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et kust leida neid kindaid, mis minu ilusad käed rakkudest päästaksid :D ? vaatan trennis, et on mõned nike`i kasutajad, aga kas ka on ka teistel brändidel neid kindaid (nt adidase poes öeldi, et alles augustist). ja millise hinnaga keegi ostnud on ja kust :rolleyes: ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka ajaksid.kui pikapeale tulevad veiksed rakud ikka, kasutad kindaid või mitte :rolleyes: Ise kasutan randmetoega Nike´kindaid, kuid igaks kümneks juhuks on ühed odavad ka kapis.ja naisena võiksid uurida M või S suursut (kui on) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle endale meeldivad spantal spordi kindad aga seal vist suuremad suurused ainult ( äkki on teisi ka )

nad on paksust pehmestnahast - enamus on sellised väga jäigad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin endale mingi aasta tagasi Nike kõige odavamad 150.- kindad ...

Suht lagunevad juba - pehmenduspadjakesed väljas osadest kohtadest ja õmblused katki jms :rolleyes:

Ja villid tulevad pikapeale siiski ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et kust leida neid kindaid, mis minu ilusad käed rakkudest päästaksid :D

Rakud kaunistavad meest.

Mehe kätel peabki olema kõva nähk :wacko:

krizzu on ilus mehe nimi ka ju! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ikka korralike raskustega treenida ei päästa ka kindad su kätukesi rakkudest. ise ka naine, kuid trenni teen ikka korralike raskustega. ise kasutan nike`? kindaid ja olen rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ostsin ka mingi aasta tagasi endale nike kindad (225kr) ja on hea trenni vastu pidanud teen nendega ka muid asju nagu ratta sõit ja muu selline kus aab neid kindaid ära kasutada.Kindaid saab sportlandi,kati jam sellistest pooditest ju muideks sõber ostis vuhvlid hyper rimist mingim 50kr

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere

eeldan et paljudel on need robocopi jõusaali kindad olemas

et jah on need siis head ? pildil tunduvad kuidagi kahtlased, ja kui kellegil on siis kas käsi hakkab selles higistama ka ?

kaua need vastu peavad, kui ma käin umbes 3 korda nädalas jõusaalis?

ja kuidas see rannet toestab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsisid, et kuda rannet toetavad, siis oletan, et pead silmas randmesideletega kindaid? Endal on need ühe korra olnud. Ei higista käsi sees. Hea õhuline riie on peal, all nahk. Rannet toetas täpselt nii hästi, kui tugevasti kinni tõmmata.

Muidu kasutan tavalisi Robocopi võrkkindaid. Lihtsalt seepärast, et randmesidemed on eraldi olemas. Vahetan kindaid umbes iga poole aasta tagant. Mitte et nad katki läheksid, vaid hakkavad lihtsalt haisema, kuna teen ca 5x nädalas trenni ja ikka omajagu higi koguneb. Iseenesest võib vist ka pesta, aga ise pole seda teed läinud seepärast, et nii odavad on lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×