Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

Ise olen 4 aastat tegelenud sõudmisega ja u. 2 aastat sangpommi tõstmisega. Peale selle käin 3 korda nädalas jõusaalis. Alguses olid peopesad vesiville täis  :)

Aga nüüd on käed harjunud ning käenahk tugev, rebin ma sangpommi või sõuan, ei loe. Ei mingeid ville  ;)

ml on fitness bull's :( täitsa asjalikud-kannatab pesta jne, ja sina maamees ma tahan näha kuidas sa teed traktorit, kui käepidemed on sama teravad kui sae hambad saeveskis ning söövad peopesast isegi vere välja peale esimest seerijat

harjumise asi. mis see traktor siia puutub ? ega sa jõusaalis traktorit tõsta :P

Muudetud kasutaja acer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen 4 aastat tegelenud sõudmisega ja u. 2 aastat sangpommi tõstmisega. Peale selle käin 3 korda nädalas jõusaalis. Alguses olid peopesad vesiville täis :)

Aga nüüd on käed harjunud ning käenahk tugev, rebin ma sangpommi või sõuan, ei loe. Ei mingeid ville ;)

Minu arust on see ka arukam kui nende kinnaste ostmine ja juramine nendega. Muidugi kui nüüd teisest küljsest vaadata, siis on nad jälle head kui näiteks peopesad muutuvad higiseks - ei pea trenni katkestama vaid saad jätkata, kuna kinnas kindlalt käes. Aga ise jään selle juurde, et parem on ikka ilma kinnasteta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

harjumise asi. mis see traktor siia puutub ? ega sa jõusaalis traktorit tõsta :)

Keegi ei olegi öeld, et saalis põllult toodud traktor on...on olemas selline trenazöör, mida hüütakse traktoriks, sellega saab selga teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinnastega või kinnasteta, selles on küsimus? Kindlasti käed harjuvad ja varsti on peos sama paks nahk kui talla all. Ons hea? Eriti ei kujuta ette seda tunnet, mis tekiks silitamisel mõhnas kõvade karedate peopesaega. Karm. Mõelge ka teiste peale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jay Cutler ei kasuta ka kindaid ja saab ka raskuste tõstmistega hakkama... eriti ei usu et siinsed foorumi kindamehed kõvemad on......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle küll sobiva kindad. võin küll ilma teha aga kinnastega on selline tunne ,et raskus(kang, hantel) on kuidagi paremini käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ka mitmeid aastaid ilma kinnasteta teind, pole neist puudust tundnud....nüüd sai ostetud ja ei nurise. Minu arust on nad just näiteks lõuatõmbamise puhul head, suvel teen seda eriti tihti ja siis on käed ka koguaeg rakkus. Arvan et kinnastega asi nii hull pole. Tenekord on lihtsalt hea, näiteks kui peopesad higiseks tõmbab vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul naine läheks lolliks kodus, kui kindaid ei kasutaks saalis. Peopesad lähevad siis kohe väga rakku. Saan ka temast aru, kui ikka käed on karedad, siis võib ikka rõve olla kui teda puudutad. Ja kinnaste pesemisega on selline variant, et nahast kindaid ei tohi pesta(kas te näiteks oma nahk tagisi pesete??????? :rolleyes:) Riidest kindaid võib pesta N: osad nike kindad, aga ka mitte liiga tihedasti!!! Endal läheb kusikil üks paar kindaid aastas, kui väike auk tuleb sisse võtan nõela kätte ja lapin kinni :unsure: !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal läheb kusikil üks paar kindaid aastas, kui väike auk tuleb sisse võtan nõela kätte ja lapin kinni :unsure: !!

Tugev niit peab olema siis. Ise küll ei viitsi nõeluda. Teen kuni kinnas päris ära laguneb. Kuni auk kindast suurem. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ei kasuta ka kindaid, suht mõttetu moevärk minuarust, teiseks erimark on ka kui surun mingi 120kg ainult ja koguaeg mingid kindad käes nagu oleks raskete massidega tegu - vanemad tegijad enamasti ei kasutagi, noorte tegijate hulgas põhivärk minuarust:). Teiseks käenahk harjub mingi hetk kindlasti ära kõigega, aja küsimus lihtsalt. Kellel käed higistavad siis sellejaoks on ju magneesiumikuubikud olemas, ise kasutan, väga efektiivsed. Ja rihmad masside kinnihoidmiseks on ka jamad, hea on ikka see kui oma käega jõuad kõike hoida, mitte ei pea igasugu lisavärke kasutama kuna enda haare on nii sitt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindad ehk ei ole jah nii tähtsad aga ma tahaks näha kuidas sa näiteks trapetsit suurema kaaluga ilma rihmadeta teed.Lõpuks näpud lihtsalt ei jaksa enam hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõigake jalgratta sissekummidest endale sellised tükid (~ 10cm) ja proovige nendega teha. Vean kihla, et keegi ei taha kindaid nähagi. B)

Proovisin ära nüüd. Päris hea variant. Eriti just tõmbeharjutuste puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hakkasin jõusaalis käima siis ostsin endale jõusaalikindad.Olen neid nüüd kandnud 3 kuud.Praegu on väga mustad.Mind huvitab see , et kas nahka võib pesta või kuidas neid hooldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×