Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

Sõltub kinnastest. Korralikel on tavaliselt n-ö. "user manual" kaasas.

Endal on Nike ja seal on masinapesu 30 kraadi. Odavamaid olen ka pesnud (ilma ei saa) aga neil muutus nahk kõvaks ja hakkas murduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindad on linnameeste teema.

Milleks?

Mõni kuu teed ära ja alguses on veidi villis, aga siis on kätenahk nii tugev, et pole elusees mingeid kindaid vaja.

Ei, mis muud, linnameeste värk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinnastega jama, kui ära harjud on ilma pea võimatu teha. Aasta otsa tegin kinnastega, siis proovisin ilma ja peopesad olid pärast esimest seeriat juba julmalt valusad. Ja see linna- ja maameeste teema on kuidagi väga mõttetu. Osadel masinatel on käepidemed lihtsalt nii terava mustriga, et muidu ei saa üldse teha, oled linnamees või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuu aega tagasi kiitlesin , et pesen neid tihti ja peavad hästi vastu. Ja nüüd viimasest pesust on mõlemas kindas pöidla kohas auk sees. Ikkagi ei tasu osta nike , kui siis juba korralik Shiecki kinnas kätte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis hinnaga need on ja kust neid osta saab? endagi spantal spordi omad hakkavad läbi kuluma...:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuu aega tagasi kiitlesin , et pesen neid tihti ja peavad hästi vastu. Ja nüüd viimasest pesust on mõlemas kindas pöidla kohas auk sees. Ikkagi ei tasu osta nike , kui siis juba korralik Shiecki kinnas kätte!

ja sa arvad, et Shieck ei kulu ? arva edasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ml on fitness bull's :) täitsa asjalikud-kannatab pesta jne, ja sina maamees ma tahan näha kuidas sa teed traktorit, kui käepidemed on sama teravad kui sae hambad saeveskis ning söövad peopesast isegi vere välja peale esimest seerijat

Muudetud kasutaja taks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen 4 aastat tegelenud sõudmisega ja u. 2 aastat sangpommi tõstmisega. Peale selle käin 3 korda nädalas jõusaalis. Alguses olid peopesad vesiville täis :)

Aga nüüd on käed harjunud ning käenahk tugev, rebin ma sangpommi või sõuan, ei loe. Ei mingeid ville ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×