Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

Jah osad päris uued kangid ja hantlid mega sügava mustriga hoidmiskohaga, siis on suht kiirelt käenahk katki (eriti raskemad just, neid kasutatakse vähem ja ei kulu nii kiirelt). Eks harjuks ära mõningate kuudega muidugi, aga siis oleks käed kah suht koledad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks üldse kindad? Ma arvan, et ma eksi kui ütlen, et sa ei kasuta nii ulmelisi raskusi, et paljaste näppudega neid ei oleks võimalik kinni hoida. Ka üle 200 kg-ga tehakse jõutõmbe seeriaid ning üksikuid kordusi üle 300 kg paljaste kätega. Ilma kinnasteta areneb käte haare paremini. Minu arvamus: kui tahad tugevaks saada, ära topi kondoome näppude otsa. :rolleyes:

Word :lol:

See kui käsi on nagu tallanahk teeb jõutõmbe sooritamise märksa kergemaks, kang istub suurepäraselt käes.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks üldse kindad? Ma arvan, et ma eksi kui ütlen, et sa ei kasuta nii ulmelisi raskusi, et paljaste näppudega neid ei oleks võimalik kinni hoida. Ka üle 200 kg-ga tehakse jõutõmbe seeriaid ning üksikuid kordusi üle 300 kg paljaste kätega. Ilma kinnasteta areneb käte haare paremini. Minu arvamus: kui tahad tugevaks saada, ära topi kondoome näppude otsa. :rolleyes:

See asi ei ole alati nii lihtne nagu sa räägid, näiteks mina kasutan kindaid kuna mul käed higistavad näiteks rohkem, no ei ole lihtne siis neid kange ilma kinnasteta käes hoida, kondoomi kasutatakse ka asja pärast, mitte niisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei tea, ma ei ole kindaid aastat 3 kasutanud ja tüdrukud küll ei kurda, et mul kätel tallanahk oleks. Täiesti normaalsed käed. Ok, tegelikult vahepeal oli küll tallanahk, aga siis ma sain selle tallanaha koos lihaga ära "lõigatud" kohvrite kandmisel ja see, mis asemele kasvas, on vägagi normaalne nahk. Mingeid ville enam ammu ei teki kätele. Viimasel ajal ongi kuidagi imelik, et käed tunduvad liiga õrnad. Peab mingi karmi harjutuse välja mõtlema jälle, muidu olen ka wuss varsti.

Kui kindaid ei kasuta, siis käed harjuvad ära ja mingeid ville enam ei teki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, ma ei hinda kyll kinnaste kasutajat wussiks, igaühe oma asi ikka. Parem kinnastega treenija kui üldse mitte treenija:-P Ja hea ju kui arvatakse, et algaja, siis pole ka suuri ootusi:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: Vist umbes 300 kg laod plokile peale seda harjutust tehes?

Ei lao ma sinna mingit 300kg, üldse tekib küsimus, et milleks selline ironiseeriv küsimus. See on küll oma asi, kas ma kannan neid kindaid või mitte. Hakkasingi kandma neid sellepärast, et poole aasta möödudes olid käed kui grossimehel, ilmselt siis ei harjunud ära käed.

peace..

Muudetud kasutaja Arkta poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See asi ei ole alati nii lihtne nagu sa räägid, näiteks mina kasutan kindaid kuna mul käed higistavad näiteks rohkem, no ei ole lihtne siis neid kange ilma kinnasteta käes hoida, kondoomi kasutatakse ka asja pärast, mitte niisama.
Ei lao ma sinna mingit 300kg, üldse tekib küsimus, et milleks selline ironiseeriv küsimus. See on küll oma asi, kas ma kannan neid kindaid või mitte. Hakkasingi kandma neid sellepärast, et poole aasta möödudes olid käed kui grossimehel, ilmselt siis ei harjunud ära käed.

peace..

Loomulikult on see igaühe oma asi kas ta tõstab/surub raskusi paljakäsi või kinnastega, aga minu arust on siiski üsna kindel fakt, et kinnaste kasutamisel jääb käte haare nõrgemaks kui ilma kinnasteta. Ma huvi pärast vaatasin netis üsna mitut videot, kus rammumehed veavad üliraskeid "kohvreid", kandivad rehve jne, alati tehti seda paljaste kätega. Vaatasin ka näiteks Janar Rückenbergi videosid: http://www.youtube.com/profile_videos?user=Traktoryyy Mitte ühelgi korral ei kasutanud ta kindaid. Sama ka Andrus Murumetsa kohta.

Kui käed ilma kinnasteta villi lähevad või nahk maha tuleb, siis järelikult käed on veel nõrgad, ei jõua raskust käes paigal hoida ning raskus hõõrub peopesa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina viskasin kindad ja tõsterihmad prügikasti siis, kui tundsin, et haare on nii nõrk, et isegi masinatel ei jõua plokke käes hoida. Seljaplokil väsis käsivars kiiremini ära kui selg. Jõutõmbel ei jõudnud ka kangi eriti käes hoida. Siis sain aru, et midagi on valesti, ja hakkasin haaret treenima. Nüüd oleks kuidagi häbi kindaid kasutada.

Kes haaret tugevamaks saada tahab, unustage kindad ära. Kellel haaret vaja ei ole - kasutage, mida tahate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama asi ka tõsterihmadega.

No lausa häbi vaadata, kuidas mõned mehed 50-100kg raskustega kasutavad rihmu. Minu meelest on haare nagu iga teine asi mida jõusaalis treenida. Mul oleks igastähes jube mark, kui ma oleksin ilgelt lihastes ja siis palutakse kuskil midagi tõsta ja ma ei saa hakkama, kuna ei jõua raskusest kinni hoida...

Aga igaühe enda valik. Go for it.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga on olemas sellised kindad, millel on rauast konksud küljes. Nendega on ju veel tugevam haare. Miks sa neid ei kasuta siis?

Aga kas sul riietega ei ole häbi saalis käia. Äkki püksid teevad ka jalad nõrgemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No minul näiteks kinnastega kõvasti tugevam haare.

Tee veidi reklaami ja ütle, mis väärt kindad need on? Minu isiklik kogemus ütleb just vastupidist(nagu paljudel teistelgi siin teemas), kinnastatud haare on PALJU nõrgem. Loobusin kinnastest siis, kui jõutõmbes enam kangist kinni hoida ei jaksanud. Suruvate harjutuste juures minu meelest kinnas ei sega, aga tõmbavaid harjutusi ma enam koos kinnastega ette ei kujuta. Oleneb muidugi inimesest, mõni on sündinud sepa kämmaldega ja saab endale kinnaste kandmist lubada. Võib ka kanda, kui on soov haaret treenida, kuna siis tuleb sama raskuse kinni hoidmiseks tugevamini pigistada.

Ei ole ka täheldanud, et peopesad tallanaha sarnaseks muutuksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee veidi reklaami ja ütle, mis väärt kindad need on? Minu isiklik kogemus ütleb just vastupidist(nagu paljudel teistelgi siin teemas), kinnastatud haare on PALJU nõrgem. Loobusin kinnastest siis, kui jõutõmbes enam kangist kinni hoida ei jaksanud. Suruvate harjutuste juures minu meelest kinnas ei sega, aga tõmbavaid harjutusi ma enam koos kinnastega ette ei kujuta. Oleneb muidugi inimesest, mõni on sündinud sepa kämmaldega ja saab endale kinnaste kandmist lubada. Võib ka kanda, kui on soov haaret treenida, kuna siis tuleb sama raskuse kinni hoidmiseks tugevamini pigistada.

Ei ole ka täheldanud, et peopesad tallanaha sarnaseks muutuksid.

Vaadake tarkpead, kui te loeksite minu esimest postitust, siis saaksite aru miks ma nii kirjutasin, kas ma pean hakkama mõtlema ja käituma nagu teised siin, et üks ütleb teised kohe nagu lambad järgi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas sul riietega ei ole häbi saalis käia. Äkki püksid teevad ka jalad nõrgemaks.

Irw päris hea :rolleyes: Ausalt ka...mis vahet sel on, kas keegi kasutab kindaid või ei...mina ostsin ka täna omale kindad uued...ei ole küll siidikäpp...aga samas ei taha ka, et käed oleks nagu tallanahad...:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaadake tarkpead, kui te loeksite minu esimest postitust, siis saaksite aru miks ma nii kirjutasin, kas ma pean hakkama mõtlema ja käituma nagu teised siin, et üks ütleb teised kohe nagu lambad järgi?

Su kogemus on lihtsalt nii eripärane, et paneb imestama(mind vähemalt). Küsin siis uuesti, mis väärt kindad need on, mida sa kasutad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on asi järgmine et mul väga paljud kindad erineva suurusega, seega ei julge läbi interneti proovimata tellida. et kas Tartu lähiste oleks mõnda poodi kust saaks neid fitness'i Randmetoega kindaid?

tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tartu kaubamajas spantal spordis on olemas need randmetoega kindad...siis veel kaubamajast raekoja platsipoole minnes rademaris ka olemas..

asso, ok külastan homme kaubamaja siis :D

tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×