Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

Oskab keegi soovitada jõusaali kindaid, millega saaks ikka suuri raskusi tõsta ning tõmmata?

Vaatasin ka neid Gaspi kindaid, kas keegi kasutab neid ning kas on nad head ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen vaid Kettleri kindaid kasutanud, need samad:

http://www.bensport.ee/?id=102&sf_7=LI..._id=642#content

Nendega tekkisid pärast pooel aasta kasutamist kerged amortiseerumised, siit sealt rebenes too materjal veidi, aga saab kasutada siiani. Põhiline, et kinnas oleks enam-vähem paras käes, ja et ei oleks riidest talve soojakäpik, vaid kummitud pinnaga, et libisemist takistaks.

Need Kettleri omad käivad mulle küll, pole paremaid/kallimaid proovinud muidu, aga eesmärki nad täitsid, mõne kuuga kadusid sõrmede algusest villid/tallanahk ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutan Gaspi randmetoega kindaid, head on, kuid tõmbeid näiteks teen kinnasteta. Samamoodi kõlbavad ka Better Bodies kindad.

Mul lõhuvad just tõmbed kõige rohkem käsi. Miks sa siis üldse kindaid kasutad? Randmetoe pärast surumisel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul lõhuvad just tõmbed kõige rohkem käsi. Miks sa siis üldse kindaid kasutad? Randmetoe pärast surumisel?

Tõmbel on haare kinnasteta parem. Surumistel vastupidi - haare kinnastega kindlam, minu jaoks vähemalt. Lisaks kunagi maadlusega viga saanud randmed. Ka tõmmetel kasutan randmesidemeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen saand ka paar korda kasutada ja tunduvad nagu kõvad materjalilt, et ei paindu üldse, kuid see tuleneb ehk sellest, et nad uued on.

Kui saaks jätaks randmesidemed ära aga noh veits abi ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan Gaspi kindaid ja olen rahul.Jõutõmbeid teen samuti ilma kinnasteta, kuid mujalvaldavalt kasutan kindaid.

Praegu tuli fitness.ee poodi just partii Better Bodiese kindaid, nii meestele kui naistele, rinevaid mudeleid nii randmetugevdusega kui ilma. Õige pea saab neid tellida ka läbi meie weebipoe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen alati kasutanud rattakindaid... seni pole veel leidnud jõusaalikindaid, mis nii hästi käes oleks istunud. Lisaks veel mu viimastel rattakinnastel on väga mugav froteest väike osa peal, millega higi pühkida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen täheldanud seda, et kindad mis käes on alguses jäigad ja mitte nii mugavad, on reeglina vastupidavamad ja kui käe järgi kulub paika, siis superhead. Kokku on mingi 10 paari kindaid läbi käinud, küll igasugu kalleid firmakaid ja ka mingeid päris suvalisi 60 eeguseid, ja parimad on olnud ikka need mis nn. õigest tugevast nahast ja miskist sünteetilisest katteosast.

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui need Bull's-i kindad on sul sellisest valgest nahast ja pealt musta riidega kaetud, siis võid kindel olla, et tegid hea ostu. Endal on 2 paari neid olnud - seni kõige vastupidavamad ja mugavamad kindad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv. tahtsin küsida jõusaali kinnaste kohta.

Weekendis müügil siis korralikud kindad ja kääte lähevad nii M kui L.

kuid kas peaks ostma väiksema numbri või need mis algul mugavamad tunduvad?

aitäh?

Milleks üldse kindad? Ma arvan, et ma eksi kui ütlen, et sa ei kasuta nii ulmelisi raskusi, et paljaste näppudega neid ei oleks võimalik kinni hoida. Ka üle 200 kg-ga tehakse jõutõmbe seeriaid ning üksikuid kordusi üle 300 kg paljaste kätega. Ilma kinnasteta areneb käte haare paremini. Minu arvamus: kui tahad tugevaks saada, ära topi kondoome näppude otsa. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan kindaid küll, aga mitte surumisel. Teatud harjutustel, nagu säärte kõverdamine kõhuli ja lõuatõmbed. Hoia kuidas tahad, tulevad ilma kinnasteta villid kätele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kasutan kindaid küll, aga mitte surumisel. Teatud harjutustel, nagu säärte kõverdamine kõhuli ja lõuatõmbed. Hoia kuidas tahad, tulevad ilma kinnasteta villid kätele...

:rolleyes: Vist umbes 300 kg laod plokile peale seda harjutust tehes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kasutan kindaid, kuna ei meeldi kui käenahk on nagu tallanahk, muud põhjust väga polegi. Ja nõrgemaks kinnaste kasutamine mind ka kuidagi ei tee, seega ei kaota nagu ka midagi, ma ütleks sellepeale, et maitseasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×