Jump to content
jay

Kindad

Recommended Posts

Algul kui trenni alustasin siis oli valus peopesal, nagu keegi mainis et tekivad nahapaksendused vms. need tekkisid ja, ja enam küll midagi ei tunne. Ise isiklikult kindaid ei kasuta. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naisterahvaste puhul on muidugi kindad õigustatud aga mehed... Mehel peaks ikka olema korralikult tugev ja kindel käsi, mitte mingi siidikäsi. Kuigi tänapäeval kipub mehe nimetus hoopis midagi muud tähendama. Ostke kinnaste raha eest parem mõni hea toidulisand. Jõudu!

L6hute tytarlapsel sukkpyksid 2ra oma karedate k2mmaldega :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
L6hute tytarlapsel sukkpyksid 2ra oma karedate k2mmaldega :(

Kuidagi peab ju neist läbi pääsema. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tee mehele need karedad käed midagi,polegi päris õige mees,kui käed nagu linnapreilil.Naistel on jah ehk lugu veits teistmood,aga usun,et nad kipuvad asjadega liialdama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei seal ei ole sellised, seal on need tavalised, kus sõrmed ka osaliselt kaetud. Need, mida ma mõtlen olid peaaegu nagu randmesidemed, mis ulatusid ka peopesani. Võibolla on lihtsam need randmesidemed osta:)

Haarde tugevdamiseks saab kasutada peaegu igast materjalist ribasid,peaesi ,et väga libe pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpetage see kuradi loll jutt ära, et kindaid kasutavad mingid memmekad! Peab ikka väga sitt mees olema, et kinnaste kasutamine su mehelikust juba ohustab.

Ise kasutan randmetugevdustega kindaid ja väga sobib mulle. Kõvasti parem haare ja kuna mingiks elektrikuks ei kavatsegi saada, siis ei ole mulle liivapaberkäsi vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ka , et kinnaste kasutamine mingi häbi asi ole! :blink: Jätate algajatele , kes seda foorumit kasutavad vale mulje asjadest! Ise kasutan regulaarselt ja olen rahul! Mehelikust see kindlasti ei tõsta , kui käed on ville täis ja nahk nagu tallal! Kellelgi ehk on töö selline , et käed peavad olema korras. Kujutage ette mõnd pinsak-lipslast teile karedat põllumehe kämmalt pihku surumas!? :(

Inimesed , ärge olge naeruväärsed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpetage see kuradi loll jutt ära, et kindaid kasutavad mingid memmekad! Peab ikka väga sitt mees olema, et kinnaste kasutamine su mehelikust juba ohustab.

Ise kasutan randmetugevdustega kindaid ja väga sobib mulle. Kõvasti parem haare ja kuna mingiks elektrikuks ei kavatsegi saada, siis ei ole mulle liivapaberkäsi vaja.

:ph34r: hehe , ise just õpingi elektrikuks ning treenin ilma kinnasteta ,et tulevikus suurem võimalus ellu oleks jääda :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milliste harjutuste jaoks kasutate kindaid, milliste puhul oleks motet kasutada?

Olen seni enamasti seljaharjutuste jaoks kasutanud. Aga viimasel ajal olen paljude teiste harjutuste juures samuti kindaid kandud, naiteks roobaspuudel surumisel.

Ja kui tihti pesete kindaid?

Kui kasutan kindaid 3 korda nadalas, siis hakkavad need higist ikka tugevalt haisema, ja tuleb pesta, vblla oleneb see kindatyybist.

Ja kas votate kindad seeriate vahel kaest, voi kannate kogu trenni ajal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tunne erilist vajadust veel. Kui raskused väga suureks lähevad, võibolla siis tõmbamisharjutuste (ploki tõmbed, jõutõmme) puhul võiks kasutada, et käenahka ära rebiks, teiste harjutuste (näit. surumiste) korral ei näe eriti vajadust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milliste harjutuste jaoks kasutate kindaid, milliste puhul oleks motet kasutada?

Olen seni enamasti seljaharjutuste jaoks kasutanud. Aga viimasel ajal olen paljude teiste harjutuste juures samuti kindaid kandud, naiteks roobaspuudel surumisel.

Ja kui tihti pesete kindaid?

Kui kasutan kindaid 3 korda nadalas, siis hakkavad need higist ikka tugevalt haisema, ja tuleb pesta, vblla oleneb see kindatyybist.

Ja kas votate kindad seeriate vahel kaest, voi kannate kogu trenni ajal?

Kindaid kasutan kõikide harjutuste jaoks, mis on mingil moel kangist kinni hoidmisega seotud - ka rööbaspuudelt surumisel. Kindaid üldjuhul ei pese, sest need korrad mis ma olen pesnud on kindad üpris ära rikkinud - puiseks ehk jäigaks teinud ning ka niite lahti harutanud. Kindad pole küll siiamaani haisema hakanud - ju siis puudub mu higil nii spetsiifiline lõhn või tõesti oleneb kindatüübist.

Seeriate vahel käest ei võta, aga mõnikord võtan krõpsudest lahti, et käed hingaks / jahtuks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seeriate vahel soovitatakse tõstevöö maha võtta, kinnaste puhul ei oma küll tähtsust. Mina hoian neid kogu treeningu ajal käes. Tegelikult iga harjutuse, kus kasutatakse käsi, puhul on mugav kindaid kasutada (harjumuse asi). Pesemisega :huh: on nagu iga teisegi riideeseme puhul....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Umbes paar kuud ei kasuta enam üldse kindaid. Alguses sai nad hangitud, sest käed hakkasid rinnalt surumist tehes koledasti libisema. Nüüd see aasta hakkasin regulaarselt jõutõmmet tegema ning mõne aja pärast ei jõudnud enam kangist kinni hoida, kusjuures haarde treenimine aitas väga vähe. Siis ostsin magneesiumit ja haare ei teinud enam muret. Isegi jõutõmbest kergemaid harjutusi, nt lisaraskusega lõuatõmbeid on minu meelest kinnasteta kergem teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain kingituseks XL suuruses kindad. Isegi kui randme kõvasti kinni tõmban siis käel on väga palju liikumisruumi. Kas see peabki nii olema või on kindad mulle suured?

need peavad ikka nii olema et käed on randmest kinni nii et kardan et liiga suured :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tark oleks osta isegi natuke kitsad kindad, sest aja möödudes(treenides) kindad venivad ja ei istu enam hästi käes ja hakkavad isegi trenni segama. Nii, et arvan, et nende kinnastega eriti midagi teha pole + trenni tehes nad veniks veelgi suuremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle öeldi poes, et randmekindad peavad olema umbes 1 nr suuremad, kui tavalised jõusaali kindad. Mehe jutt tundus kah täitsa siiras, ma oleks kindad nagunii ostnud- nii et tal polnud ka põhjust mulle määrida paska kaela :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain kingituseks XL suuruses kindad. Isegi kui randme kõvasti kinni tõmban siis käel on väga palju liikumisruumi. Kas see peabki nii olema või on kindad mulle suured?

Hoia pakk alles ja ära enne kasuta, mine poodi ning vaheta ümber. Küll kinkijal tsekk ka alles on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×